Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Aleksandra95']wpadam na chwilkę :hand::lol:[/QUOTE] Cieszę się:):)
  2. Ale szaleństwa....;)
  3. [quote name='jamnicze']Owszem, całkiem, całkiem :)[/QUOTE] To miło:):)
  4. Fajnie tak popatrzeć na wszystko z góry...;)
  5. Wstaw foty z Warszawy, ja aparatu nie wzięłam.....:shake::oops:
  6. To znaczy, że zakupy udane...:)
  7. [quote name='Ptysiak']Miłej niedzieli :) Mizianki dla wilczków :loveu:[/QUOTE] Dzięki, już wymiziane;) [quote name='stokrotka.af']doberek, no proszę i futrzaste i pajączki można w tym "lasku" spotkać ;)[/QUOTE] Doberek:) Tak, futrzaste pajączki:evil_lol: [quote name='bety']Zafociło się tu trochę :) (i dobrze) Pogodnej niedzieli wilcze :) Pzdr[/QUOTE] Hello:lol: Dziękujemy. [quote name='jamnicze']Ja sobie troszkę poskubałam jagódek w słowackich Tatrach ;)[/QUOTE] Ciekawa jestem, czy były tak dobre jak nasze....;)
  8. [quote name='Izabela124.']Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś poznam Twoje szpice :)[/QUOTE] Pewnie kiedyś tak:)
  9. Dzień dobry Moraste:) Co u Was?
  10. [quote name='Izabela124.']Zdążyłam na autobus, więc pojechałam :) Kiss odsypia dzień pełen wrażeń i długą podróż :)ż[/QUOTE] To super. Niech odpoczywa maleńtas. Spisał się fantastycznie!!!!
  11. Czy są jakieś wieści od Karo...?
  12. Ooo, już wrócilaś do domu.... Mi również było bardzo miło:) Buziaki dla maluszka i głaski dla Bobika.
  13. [quote name='junoo']Dzień dobry :D Hmmm ciekawe czy stokrotka jak się pojawi na dogo ogłosi nam już radosną nowinę xD[/QUOTE] Ciekawe.... Mam nadzieję, że tak:)
  14. Fajnie, że już jesteś:) Czekamy na fotencje.
  15. M&S

    Moje Chow Chowy

    Miłej niedzieli i głaski dla maleńtasów i dużych też:)
  16. Dzień dobry:) U nas słoneczko i błękit!!! Miłej niedzieli.
  17. Doberek:) Kiss jest uroczy!!!! Gratulacje raz jeszcze:multi:
  18. Fotki z wystawy:) Ja nie zabrałam aparatu...... Dobrego dnia:)
  19. Śliczne kociaste:loveu: Miłej niedzieli:):)
  20. Będzie dobrze:) Pozdrawiamy niedzielnie.
  21. O kurcze, ale dyscyplina:crazyeye: Wyluzuj trochę.... Głaski dla psiucha:)
  22. Trzymam kciuki za udaną operację!!! Głaski od nas:)
  23. Nie ma jak u mamy....:) Doberek Sajduchy!!!
×
×
  • Create New...