[quote name='Ptysiak']Miłej niedzieli :)
Mizianki dla wilczków :loveu:[/QUOTE]
Dzięki, już wymiziane;)
[quote name='stokrotka.af']doberek, no proszę i futrzaste i pajączki można w tym "lasku" spotkać ;)[/QUOTE]
Doberek:)
Tak, futrzaste pajączki:evil_lol:
[quote name='bety']Zafociło się tu trochę :) (i dobrze)
Pogodnej niedzieli wilcze :)
Pzdr[/QUOTE]
Hello:lol:
Dziękujemy.
[quote name='jamnicze']Ja sobie troszkę poskubałam jagódek w słowackich Tatrach ;)[/QUOTE]
Ciekawa jestem, czy były tak dobre jak nasze....;)