[quote name='Buszki']Jak już niedziela,to witamy się w niedzielę :evil_lol:.[/QUOTE]
A my w poniedziałek:)
[quote name='Shilomaniak']Witamy po powrocie z urlopu, zimno i wiatroda, ale ma być ciepło to może spacerek jakiś wspólny z futrami,się ogarniemy trochę i pomyślimy.[/QUOTE]
Witamy:) Bardzo dobry pomysł!!!!
[quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE]
Jest miły:)
[quote name='jamnicze']Brrrr, ale dzisiaj sztormowa pogoda :shake:. Na szczęście wczoraj zaczęło padać dopiero pod koniec wystawy :)[/QUOTE]
U nas też trochę chłodnawo.....
[quote name='Kaaasia']Cześć :smile:[/QUOTE]
Cześć:)
[quote name='Asiaczek']Hej, witamy się i meldujemy, że zyjemy po Klubowej:)
U Was byly zgłoszone tylko 2 szpice wilcze:
PIES
kl.p
NORIS Wodna Goplana
kl.o
ARAMIS Chilloutdog.
Szkoda, że Was nie bylo...
Pzdr.[/QUOTE]
Dzięki Asiu, wiem czytałam stawkę, a to były pół keesy......
[quote name='Błyskotka']No to bardzo cieniutka staweczka jak na klubową.[/QUOTE]
Żadna stawka, nic specjalnego.
[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE]
Hello Onku:):)