Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dobry wieczór maluchy:)
  2. [quote name='Buszki']Jak już niedziela,to witamy się w niedzielę :evil_lol:.[/QUOTE] A my w poniedziałek:) [quote name='Shilomaniak']Witamy po powrocie z urlopu, zimno i wiatroda, ale ma być ciepło to może spacerek jakiś wspólny z futrami,się ogarniemy trochę i pomyślimy.[/QUOTE] Witamy:) Bardzo dobry pomysł!!!! [quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE] Jest miły:) [quote name='jamnicze']Brrrr, ale dzisiaj sztormowa pogoda :shake:. Na szczęście wczoraj zaczęło padać dopiero pod koniec wystawy :)[/QUOTE] U nas też trochę chłodnawo..... [quote name='Kaaasia']Cześć :smile:[/QUOTE] Cześć:) [quote name='Asiaczek']Hej, witamy się i meldujemy, że zyjemy po Klubowej:) U Was byly zgłoszone tylko 2 szpice wilcze: PIES kl.p NORIS Wodna Goplana kl.o ARAMIS Chilloutdog. Szkoda, że Was nie bylo... Pzdr.[/QUOTE] Dzięki Asiu, wiem czytałam stawkę, a to były pół keesy...... [quote name='Błyskotka']No to bardzo cieniutka staweczka jak na klubową.[/QUOTE] Żadna stawka, nic specjalnego. [quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE] Hello Onku:):)
  3. I my gratulujemy!!!!! Bardzo ładnie wyglądacie:):)
  4. Kawał psa z niego jest:)
  5. [quote name='Shilomaniak']Miałam wiadomość przed południem, że jeszcze mały uparciuch nie wylazł :mad:[/QUOTE] Nie śpieszy się...chyba żeby?!
  6. Noooo, ja nie mogę, ale relacja!!!! Już wiem wszystko, no prawie wszystko;) Cześć Lansik:)
  7. Fajne zdjęcia:) Pozdrawiamy niedzielnie.
  8. Fajne małe staffiki:):)
  9. [quote name='Luna14']no akcja kotki zakończona dzięki dobrym ludzią wreszczie możemy spać spokojnie :lol:[/QUOTE] Super wiadomość!!!! Buziaki dla dziewczyny:):)
  10. Hejka:) Fajne zdjęcia, a szczególnie te gonitwy!!!! Pozdrawiamy.
  11. Cześć Dziewczyny:)
  12. Hello Oskar:)
  13. Ładne zdjęcia:) Bobik łapy moczy;) Pozdrawiamy niedzielnie.
  14. Cześć Niedzielnie:) Głaski dla źwierzuntów!!!
  15. Już chyba powinno być po......?!
  16. Witanko słoneczne:) Głaski dla kurdupelków!!!
  17. Witanko niedzielne:)
  18. Hello Oli:) Miłej niedzieli.
  19. [quote name='Izabela124.']U nas rano było strasznie zimno, Kissek cały się trząsł[/QUOTE] Biedny golasek.... [quote name='dOgLoV']Dzien dobry ;)[/QUOTE] Witanko:) [quote name='unikatowydiament']U Nas podobnie,bo w Zakopanem jest już śnieg,i wiem że zapowiadają także przymrozki:placz: głaski ślemy dla Futrzaków[/QUOTE] Jak dla mnie, to trochę za wcześnie..... [quote name='Aleksandra95']Witamy się. :)[/QUOTE] Hello:) [quote name='Buszki']Hej,hej zaraz sobota :),a potem niedziela :) ![/QUOTE] Już niedziela:razz: [quote name='Wanilka']Nie ma to jak mieszkać na południu:evil_lol: U nas żadnego szronu nie było:eviltong:[/QUOTE] Ha, ha....Was też nie ominie:eviltong: [quote name='unikatowydiament']witamy się:) :)[/QUOTE] Dzień dobry:) [quote name='Izabela124.']Przyszłam życzyć dobrej nocy ;)[/QUOTE] A ja mówię dzień doberek:multi:
  20. M&S

    Sfora Hektora

    Witanko niedzielne:) U nas też b ył szron, ale dziś jest ok.
  21. Cześć Mośki:)
  22. Witamy w słoneczną niedzielę:)
  23. [SIZE=3][B]BRAWO ASIACZKI, GRATULACJE:bigcool::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::smilecol::smilecol::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::laola::laola::laola:[/B][/SIZE]
×
×
  • Create New...