Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Może w nast. weekend? Bo ja mam teoretycznie wolne:) [B]M&S[/B], brakuje mi naszych śniadaniowych czwartków z Manią....... kiedy to wróci, co?;) pzdr.[/QUOTE] Może, ja jeszcze nie wiem o której godzinie będą zajęcia na Polach....przesunęło się o 2 tygodnie:diabloti: Mi też brakuje....nie wiem Asiu, do emerytury jeszcze mi trochę brakuje, a kumulacji też jeszcze nie mam.....:evil_lol:
  2. [quote name='Asiaczek']Wilcy szaleja w Waszym lesie:) Aż strach tam wejść;) pzdr.[/QUOTE] O tak, strach się bać;)
  3. Witamy się słonecznie:)
  4. Słoneczne dzień dobry:):)
  5. Hello, miłego dnia:)
  6. Mówisz, że jedziesz.....no dobrze, to inną razą;)
  7. :):):):):):):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02277.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02278.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02279.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02280.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02283.jpg[/IMG] c.d.n.;)
  8. :):):):):):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02270.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02273.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02274.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02275.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02276.jpg[/IMG]
  9. :):):):):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02264.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02265.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02267.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02268.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02269.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Shilomaniak'] To coś w kadrze po prawej stronie ,wilcy tam lecą jak do pożaru, to pień czy dzik zabłąkany? Zuzannie w kolorach do twarzy:lol:[/QUOTE] One takie gonitwy mają w standarcie:evil_lol: Dzięki w imieniu kociastej:)
  11. :):):):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02259.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02260.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02261.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02263.jpg[/IMG]
  12. :):):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02253.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02254.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02255.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02256.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02257.jpg[/IMG]
  13. :):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02248.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02249.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02250.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02251.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02252.jpg[/IMG]
  14. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02242.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02244.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02246.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02247.jpg[/IMG]
  15. To trochę fotek:) Zuzia [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02236.jpg[/IMG] Borys [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02237.jpg[/IMG] I wilki szpiczaste;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02238.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02239.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02240.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Shilomaniak']Dzisiaj do południa też nie wychylił nosa, chyba nie lubi poniedziałków :razz:[/QUOTE] Nie dziwię się....ja też nie lubię, ale niech wreszcie się urodzi!!!
  17. śliczny:):) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0069_zps3d982829.jpg?t=1348509211 Cześć Trójko i miłego dnia.
  18. Ładne, bardzo ładne zdjęcia:):) Cześć Aśko!!!
  19. Ale taki sam uroczy wyraz pychola:):) i te fafle:loveu:
  20. Pozdrawiamy wieczorowo:)
  21. Cześć wieczorkiem:)
  22. Dziecięce zabawy;) Miłego wieczoru.
  23. Ładnie ćwiczy dziewczynka:):) Hej wieczorowo!!!
  24. Gratulacje!!!!!! Fajnego wieczoru:)
  25. Ale skoki!!!! Miny kapitalne:):) Miłego wieczoru.
×
×
  • Create New...