[quote name='Shilomaniak']No to moje szkolenie Shilki jest bardziej ludzkie, sobota o 10.00 , a niedziela o 13.00, podstawą jest dobry / czytaj - ludzki szkoleniowiec:evil_lol:/, no ale cóż, czego nie robi dla swojego futra:cool3:.
Ja się plasuję w środku stawki , jak się już tak chwalimy,chadzam spać koło 1 w nocy , a rano koło 7.00 już na nogach.
Jam średnia krajowa, nie zazdraszam tej 4 rano, pewnie trzeba się przyzwyczaić i polubić.:lol:[/QUOTE]
Dziś 4.00, to wyjątek. nasze szkolenie, też jest od 10.00, ale ja wolałabym wcześniej.
Ja już chodzę spać wcześniej....O 7.00, to jestem normalnie po spacerze, bo na 8.15 do pracy, a wyjechać z mojej wsi, to....:diabloti::mad:, że o powrotach nie wspomnę:shake:. masakra.