Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='magdabroy']Aga żyje ;) Za jakiś czas będzie na dogo ;)[/QUOTE] Całe szczęście!!!! pozdrawiamy:):)
  2. [quote name='Buszki']Czeeść :). Niedotykalska ma szlaban na głaski,bo zeżarła nóżkę sarenki,razem z kopytkiem :roll:.To było w środę i nadal nic się nie dzieje więc chyba się przyjęło ;).[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: ta malutka, subtelna dziewczynka.......znaczy jest głodzona!!!
  3. [quote name='Shilomaniak']No i jak spacer leśny? My poszliśmy do lasu, znalazłem 1 / słownie jednego /podgrzybka , zaliczyliśmy zabawę z psami i dumnie do domu na obiad dla psa, ja mam zakaz od Shili, byłem za gruby:razz:, pies się wstydził i kazał się odchudzać no i co ja mam do powiedzenia?[/QUOTE] ja w lesie widzę tylko muchomory;) ładne są...
  4. [quote name='Shilomaniak']A o której chadzacie na szkolenie w niedzielę? .Może przyszła niedziela?[/QUOTE] Może będzie zaczynać się o 9.30, ale to jeszcze nic pewnego.....i jeszcze trzeba dojechać do domu. Lubię moją wieś, ale to co ostatnio się dzieje na Marsa. Ręce opadają.
  5. [quote name='Shilomaniak']No to moje szkolenie Shilki jest bardziej ludzkie, sobota o 10.00 , a niedziela o 13.00, podstawą jest dobry / czytaj - ludzki szkoleniowiec:evil_lol:/, no ale cóż, czego nie robi dla swojego futra:cool3:. Ja się plasuję w środku stawki , jak się już tak chwalimy,chadzam spać koło 1 w nocy , a rano koło 7.00 już na nogach. Jam średnia krajowa, nie zazdraszam tej 4 rano, pewnie trzeba się przyzwyczaić i polubić.:lol:[/QUOTE] Dziś 4.00, to wyjątek. nasze szkolenie, też jest od 10.00, ale ja wolałabym wcześniej. Ja już chodzę spać wcześniej....O 7.00, to jestem normalnie po spacerze, bo na 8.15 do pracy, a wyjechać z mojej wsi, to....:diabloti::mad:, że o powrotach nie wspomnę:shake:. masakra.
  6. Łał, jaki piękny portret!!!!!!!!!!!!!!!!! A dlaczego wilczak?! Głaski dla potwora, który zjadł Ptysiora:evil_lol:
  7. Dobry wieczór Oli:)
  8. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']Hmmmmmm jakos długo Magdy nie ma... hmmm[/QUOTE] Dziwna ta cisza..........
  9. [quote name='Ptysiak']Podziwiam wstawanie o 4 rano.. ja kładę się spać o 3 :evil_lol:[/QUOTE] Nie miała innej opcji.....zazwyczaj wstaję troszkę później, bo przed wyjściem do pracy chodzimy do lasu.
  10. [quote name='Shilomaniak']No to wietrzymy/ bez przeciągu/. Mama z Tatą , Babciami i resztą szacownej rodziny pewnie achy i ochy nad małym uskuteczniają.:multi:Radość w domu, Tata to pewnie z gwinta pociąga:crazyeye: , pierworodny- następca tronu znaczy się.[/QUOTE] Pewnie tak jest;):)
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dobry wieczór:)
  12. [quote name='Ptysiak']"Dopiero" już minęło :evil_lol: No to miałaś wspaniała sobotę :diabloti:[/QUOTE] Dobra, dobra..... Jutro też będzie podobnie, ale wstanę troszkę później i też będziemy uczyć się dobrych manier;)
  13. Cześć Buszki:) Głaski dla niedotykalskiej!!!
  14. [quote name='Buszki']Nie gadaj,pewnie jabłuszko było nie świeże :evil_lol:.[/QUOTE] Chyba nie, nawet ładnie wyglądało;) [quote name='dOgLoV']dzien doberek ;)[/QUOTE] Hello:multi: [quote name='Aleksandra95']i do Was dotarłam.:)pozdrawiamy wieczorowo :)[/QUOTE] My też pozdrawiamy wieczorowo:) [quote name='Ptysiak']Jakieś nowe zdjęcia by się przydały ... :roll::diabloti: Miłej soboty :)[/QUOTE] Dopiero były:eviltong: Dziękować, była upojna:evil_lol::evil_lol:, wstałam o 4.00 (rano), spacer z futrami poranny, a później młody na szkoleniu na Polach, dwie godziny. Nogi mnie bolą:diabloti:
  15. Hello piątkowe:) U nas padało.....
  16. Witamy się z rana i pozdrawiamy:):)
  17. Piątkowe dzień dobry:)
  18. Dobre spa, nie jest złe;) Witanko piątkowe i głaski dla Ptyśka:):)
  19. Cześć Oli:) Mam nadzieję, że udało Ci się wyspać....
  20. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Margi']A co tu tak cicho????????????????/[/QUOTE] No właśnie.....?! Mam nadzieję, że wszystko jest ok.
  21. Cześć w piąteczek:):)
  22. Genialne:):) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0280-2.jpg?t=1348775435 Pozdrawiamy.
  23. [quote name='Asiaczek']No to gdzie te fotki? pzdr.[/QUOTE] Nie ma..........................
×
×
  • Create New...