Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Miło, że dałaś znak życia:)
  2. A widziałaś ile będzie basków na klubówce:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. [quote name='Tekla64']hej hej niedzielnie i jak na razie calkiem przyjemnie i oby tak bylo caly dzien[/QUOTE] Hej, wprawdzie nie niedzielne..... [quote name='dOgLoV']dzien dobry ;) u nas chłodnawo :/[/QUOTE] A dobry;) [quote name='Błyskotka']Będziecie w Bydgoszczy na klubowej ?[/QUOTE] Nie, nie będzie nas... [quote name='Buszki']I jak tam pogoda?Sprzyja spacerkom ?Bo u nas ciepełko aż psice się przegrzewają na tarasie ;).[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']doberek, nic mi się nie chce, ale przyszłam wymiziać futrzaki :)[/QUOTE] Nie dziwię się. Mi też się nic nie chce:roll: [quote name='Asiaczek']Cudownie, że weekend była - jak dla mnie - cudowny. Najpierw spacer ECCO w cudownym towarzystwie, a potem leniwa niedziela... Pzdr.[/QUOTE] Był miły weekend, zgadzam się;) [quote name='Ptysiak']Dobrej i spokojnej nocki :)[/QUOTE] [quote name='Kaaasia']Witam w słoneczny poniedziałek :smile:[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']doberek :) :)[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :)[/QUOTE] [quote name='Chiquita&DeeDee']My też zaglądamy :)[/QUOTE] witanko popołudniowe:):) [quote name='Tekla64']hej hej kolejny piekny jesienny dzionek za nami ponoc jutro juz ma byc bardziej jesiennie u nas nie zloto , zobaczymy[/QUOTE] Było przepiękne, ale się skończyło...mam nadzieję, że tylko na krótka chwilę. [quote name='Buszki']Ja już zobaczyłam,u nas leje od nocy :roll:. Pozdrawiamy :).[/QUOTE] Ooo, to nieładnie:shake: [quote name='dOgLoV']dzien dobry ;)[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie... ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Może M&S wpadly juz w sen zimowy...?:) Razem z futrami, rzecz oczywista;) pzdr.[/QUOTE] Doberek:) W nic nie wpadłam, ani nie zapadłam...w pracy jestem:diabloti::evil_lol::mad:
  4. Fajne zdjęcia:) Mizianki dla wszystkich futer i fajnej niedzieli.
  5. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry w niedzielny poranek:)
  6. Bardzo grzeczne Onki:):):) Miłej niedzieli.
  7. Fajne pszeniczne maluszki:):)
  8. [quote name='Tekla64']ja przepraszam ale 3 strony bez a ostatnie zdjecia z 09.09!!! wlansie nie wiem co z tymi psami sie podzialo moje tyz dostaly szajby hihihi ale moze jutro je wylatam[/QUOTE] Bardzo proszę;) Na razie fotek nie mam.... Ja swoje codziennie przeganiam, a one i tak mają Godziny szaleństwa:diabloti: [quote name='jamnicze']Mizianki dla kudłaczy :)[/QUOTE] Dzięki, wymiziane:)
  9. Cześć wieczorową porą:):)
  10. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dobry wieczór:)
  11. M&S

    Sfora Hektora

    Jaki pięękne kolorowe kociaste:loveu::loveu:zakochać się można:lol:
  12. Prawie lata;) [URL]http://i49.tinypic.com/2crxcnn.jpg[/URL] Cześć Oli:):)
  13. Miłego wieczoru:) Fajnie wygląda chłopak!!!
  14. [quote name='Tekla64']sobotni pochmurny wieczor , psy moje dostaja jobla a mnie sie nic juz nie chce hihihi moze jutro bedzie ladniejszy i mniej wietrzny dzionek jakos znowu sporo gadania amalo zdjec czy ino mnie sie tak wdzi? hihihi ale ale u mnie tyz mniej zdjec cos mi chyba psy spowaznialy[/QUOTE] U nas już ciemno....nie mogę iść do lasu, a moje burki świrują w domu:mad: Zdjęcia dopiero były:eviltong: Oby jutro była ładniejsza pogoda.
  15. Cześć Dziewczyny:)
  16. Cześć Onku:) Jak kociasta?
  17. Fotki z Białego:):) Miłego odpoczynku.
  18. Witamy się i pozdrawiamy:)
  19. [quote name='unikatowydiament']hello futrzaki:)[/QUOTE] Hello Oskar:)
  20. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć:) U nas tak sobie....trochę słońca, ale zimny wiatr.
  21. Fajna mała:)
  22. [quote name='dOgLoV']Troche za daleko , Sebastian po wystawie w Warszawie tak sie spienil droga powrotna ze po powrocie oznajmil mi ze wystawa w Poznaniu bedzie nasza ostatnia wystawą :roflt:[/QUOTE] eee tam, nie wierzę:evil_lol:, a co się stało z tą drogą? Pozdrawiam sobotnio:)
×
×
  • Create New...