[quote name='unikatowydiament']doberek w deszczową środę:)[/QUOTE]
Doberek, u nas też padoało....
[quote name='stokrotka.af']praca....a co to takiego? ;) ostatni raz byłam 7 miesięcy temu ;)[/QUOTE]
Mądrala, poczekaj, juz niedługo bedziesz miała multum atrakcji:evil_lol:
:eviltong:
[quote name='jamnicze']U mnie też nawał pracy, ale co tam, czasem trzeba się nieco oderwać ;)[/QUOTE]
Masz rację, czasem trzeba...;)
[quote name='Izabela124.']Boszzz jak sobie pomyślę, że muszę znaleźć pracę to ciarki mnie przechodzą :shake:[/QUOTE]
Jak fajna praca, to jest ok.:)
[quote name='natka.jezewska']słodziaki!!!![/QUOTE]
Łobuzy:evil_lol: