Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko piątkowe:):)
  2. Cześć Buszki:)
  3. [quote name='Asiaczek']No i dba o koty, bo co i rusz podrzucają im jakies kocie dziecko.... pisała ostatnio o tym na FB:) pzdr.[/QUOTE] To miło:):)
  4. Dokładnie tak:):)
  5. [quote name='agaciaaa']Witam się tutaj po raz pierwszy, ale kojarzę Was z Asiaczkowej galerii ;) mam pytanko, czy nie chciałabyś odpowiedzieć na kilka pytań na temat szpiców - moja koleżanka chce napisać o nich artykuł do Porannego, pomogłabyś jej? ;)[/QUOTE] Ja też znam Cię z widzenia;) Daj te pytania, odpowiem:) [quote name='Izabela124.']Fajne fotki leśno-wilczasto-kotkowe :)[/QUOTE] Dzięki:) [quote name='unikatowydiament']świetne focie:)[/QUOTE] Miło mi:p [quote name='Buszki']Nie zjadły jabłuszka :crazyeye: ?[/QUOTE] Nieee, taki dobrze ułożone:evil_lol: [quote name='Ptysiak']Dzień dobry Wilczki :loveu:[/QUOTE] Dobry, dobry Ptyśku:):) [quote name='Błyskotka']Dobry wieczór :)[/QUOTE] Dzień dobry:multi: [quote name='gosiaja']kurcze ostatnio jak przychodzę to mam mnóstwo do nadrabiania głaski dla futrzaków[/QUOTE] Zbyt rzadko bywasz u nas.....:eviltong: Dzięki, wygłaskane:):)
  6. Gratulacje!!!!!!!
  7. [quote name='Asiaczek']No to ja się odmeldowuję i bardzo prosze - trzymajcie za Asiaczki kciuki. Jedziemy do Tulln/AUT. Jedzie Serek, Erka i Felka. Oraz Żelka - towarzysko;) Erka i Felka sa same w klasach, ale Serek ma 1 konkurenta... pzdr.[/QUOTE] Dobrej zabawy:lol::lol: Fotencje bardzo ładne.
  8. [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - poczekaj, poczekaj. Lansik w niedługim czasie i taka normalna Galerie otworzy:) Pzdr.[/QUOTE] Pewnie nie będzie miał innego wyjścia :evil_lol::evil_lol: Foty widziałam i bardzo mi się podobają!!! Asiu, a na klubie dostałaś to, co mialaś dostać.....?!
  9. [quote name='Lansik']Moi drodzy, w ramach zaprzyjaźniania się z DGM założyłem galerie Lansa do której serdecznie zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/galeria/d/9372/[/URL] Kiedyś przyjdzie dzień, że nauczę się może wstawiać zdjęcia jako posty do czego mam juz nawet instrukcję :)[/QUOTE] Eee tam, ja myślałam, że to normalna galeria, a nie tylko zdjęcia......taka to się nie liczy. Cześć Aśko:):)
  10. Cześć Dziewczyny:):):)
  11. świetne;) https://lh4.googleusercontent.com/-Ktni1ZC24tE/UGFmZuVKAfI/AAAAAAAAExI/fK_ZeiUHl9g/s534/IMG_0080.JPG jak nudno.... https://lh5.googleusercontent.com/-6aRvUn6nGVM/UGFmWcd6ZII/AAAAAAAAEws/KJf-b2HcheM/s653/IMG_0053.JPG Ładny chłopak:):) Miłego dnia.
  12. [quote name='Kaaasia']Wilki straszą ludzi w lesie ;)[/QUOTE] Dokładnie tak;) [quote name='jamnicze']Jesienny las -mój ulubiony :) A czym to panowie się tam częstują? [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02238.jpg[/URL][/QUOTE] Ładnie jest teraz w lesie, ale sucho i liście lecą na potęgę nawet z dębów.... ktoś zostawił jabłko, a one sparwdzają co to jest....ale nie zjadły.
  13. Gratulacje:multi::multi::multi:
  14. ................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02325.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02326.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02327.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02328.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02329.jpg[/IMG]
  15. ..................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02317.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02318.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02319-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02320.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02321.jpg[/IMG]
  16. ................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02311.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02312.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02314.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02315.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02316.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Buszki']Ależ ta Zuzia jest śliczna :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02236.jpg[/URL][/QUOTE] Muszę przyznać, że ciekawie umaszczona;) [quote name='dOgLoV']jak tu leśnie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To nasz las spacerowy. No to jeszcze troszkę;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02306.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02307.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02308.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02309.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02310.jpg[/IMG]
  18. .................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02301.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02302.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02303.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02305.jpg[/IMG]
  19. :lol::lol: [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02296.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02297.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02298.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02299.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02300.jpg[/IMG]
  20. :):):):):):):) [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02288.jpg[/url] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02291.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02292.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02294.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02295.jpg[/IMG]
  21. A ja myślałam, że pojechały na klubówkę......
  22. Jasna sprawa, ja też sobie życzę;):) Aaa, Aśko nie bądź taka skromna....KTO miałby dostać wszystko na klubie?!
  23. Dzień dobry:) Dziękować!!!
  24. Trzyyyyyyymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...