-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Wszystkiego naj, naj, naj i STO LAT:Rose::new-bday::bday::BIG::bday::new-bday::BIG:
-
Masz neta? Dobrego wieczoru:)
-
Fajne wiejskie fotki;)
-
[quote name='Tekla64']melduje ze zyjemy wsie ino czasu mamy malo[/QUOTE] Dobrze, że żyjecie:) pozdrawiamy.
-
[quote name='Asiaczek'][B]gosiaja [/B]- pochwal się nowym autkiem:) pzdr.[/QUOTE] Tak, tak, pochwal się!!!!
-
[quote name='dOgLoV'] jestem teraz u rodziców i szoku doznałam jak zobaczyłam Nerona legowisko :mdleje:wczoraj mama je czyscila a dzisiaj wygladalo jak by co najmniej miesiac nie bylo czyszczone :crazyeye: mam zdjecia na komórce ale pokaze wam wieczorem jak wroce do domu bo tutaj nie mam kabla zeby zrzucić na lapka :roll: wczoraj jak był u nas go wyczesywałam a pozniej załozyłam rekwiczke taka podgumowana i wygłaskiwałam z niego sierść , niedosyc ze siersci wyszlo mnóstwo to jeszcze cała rękawiczka była biała jak bym ją zanurzyła w talku :roll: wiec łupież znowu powrócił :roll:[/QUOTE] Zapytaj weta o preparat z biotyną, to na sierść i skórę. Dobrego dnia:)
-
lisia kita;) [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-qrEUm9CiH6I/UGdIepL9-3I/AAAAAAAAAPI/IdHbPpC7mjk/s512/DSC00179%2520%2528800x533%2529.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-qrEUm9CiH6I/UGdIepL9-3I/AAAAAAAAAPI/IdHbPpC7mjk/s512/DSC00179%2520%2528800x533%2529.jpg[/URL] Miłego poniedziałku:)
-
Hello:) Ale Olcia miny strzela;)
-
[quote name='Asiaczek']M&S, w Tulln byly tylko 3 wilcze: psy kl.o BRIGG VOM HADERMARKT - bdb1 kl. ch DOLCE VITA DYCK OF BLOOM WHITE - dosk.1, CAC, CACIB, BOB SUKI kl. ch DESNA VOM HADERMARKT - bdb 1. sędzia: Anna Brankovic/SRB Niestety, fotek nie mam, bo w tym czasie wysikiwałam moje (Wasze byly przed nami, o dziwo...). pzdr.[/QUOTE] Dzięki Asiu:) ...i znów kees:diabloti::angryy::mad::shake:
-
Helllo:):) Jeszcze raz gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! Synek śliczny:loveu: Rufi wygląda rewelacyjnie:):) Wszyscy wyglądacie super.
-
Cześć poniedziałkowe:)
-
Dzień dobry:):)
-
No to trochę przewietrzymy;)
-
[quote name='Ptysiak']Jak miło patrzeć na szczęśliwe psiaki :) Zabawa trwa ;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że są szczęśliwe..... A zabawa trwa nieustająco;)
-
Brawo:multi::multi: Kiepsko z tą nogą....musisz się oszczędzać!!!
-
................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02456.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02457.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02458.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02459.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02460.jpg[/IMG]
-
Ooo, już wróciłaś:)
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02451.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02452.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02453.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02454.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02455.jpg[/IMG]
-
:):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02444.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02446.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02448.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02449.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02450.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02439.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02440.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02441.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02442.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02443.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02429.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02430.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02435.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02436.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02438.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02423-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02424.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02426.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02427.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02428.jpg[/IMG]
-
[quote name='Buszki']O! Robalek :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02364.jpg[/URL][/QUOTE] Dużo ich jest teraz.