Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Wszystkiego naj, naj, naj i STO LAT:Rose::new-bday::bday::BIG::bday::new-bday::BIG:
  2. Masz neta? Dobrego wieczoru:)
  3. Fajne wiejskie fotki;)
  4. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Tekla64']melduje ze zyjemy wsie ino czasu mamy malo[/QUOTE] Dobrze, że żyjecie:) pozdrawiamy.
  5. [quote name='Asiaczek'][B]gosiaja [/B]- pochwal się nowym autkiem:) pzdr.[/QUOTE] Tak, tak, pochwal się!!!!
  6. [quote name='dOgLoV'] jestem teraz u rodziców i szoku doznałam jak zobaczyłam Nerona legowisko :mdleje:wczoraj mama je czyscila a dzisiaj wygladalo jak by co najmniej miesiac nie bylo czyszczone :crazyeye: mam zdjecia na komórce ale pokaze wam wieczorem jak wroce do domu bo tutaj nie mam kabla zeby zrzucić na lapka :roll: wczoraj jak był u nas go wyczesywałam a pozniej załozyłam rekwiczke taka podgumowana i wygłaskiwałam z niego sierść , niedosyc ze siersci wyszlo mnóstwo to jeszcze cała rękawiczka była biała jak bym ją zanurzyła w talku :roll: wiec łupież znowu powrócił :roll:[/QUOTE] Zapytaj weta o preparat z biotyną, to na sierść i skórę. Dobrego dnia:)
  7. lisia kita;) [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-qrEUm9CiH6I/UGdIepL9-3I/AAAAAAAAAPI/IdHbPpC7mjk/s512/DSC00179%2520%2528800x533%2529.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-qrEUm9CiH6I/UGdIepL9-3I/AAAAAAAAAPI/IdHbPpC7mjk/s512/DSC00179%2520%2528800x533%2529.jpg[/URL] Miłego poniedziałku:)
  8. Hello:) Ale Olcia miny strzela;)
  9. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć Chowki:)
  10. [quote name='Asiaczek']M&S, w Tulln byly tylko 3 wilcze: psy kl.o BRIGG VOM HADERMARKT - bdb1 kl. ch DOLCE VITA DYCK OF BLOOM WHITE - dosk.1, CAC, CACIB, BOB SUKI kl. ch DESNA VOM HADERMARKT - bdb 1. sędzia: Anna Brankovic/SRB Niestety, fotek nie mam, bo w tym czasie wysikiwałam moje (Wasze byly przed nami, o dziwo...). pzdr.[/QUOTE] Dzięki Asiu:) ...i znów kees:diabloti::angryy::mad::shake:
  11. Helllo:):) Jeszcze raz gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! Synek śliczny:loveu: Rufi wygląda rewelacyjnie:):) Wszyscy wyglądacie super.
  12. Dzień dobry:):)
  13. No to trochę przewietrzymy;)
  14. [quote name='Ptysiak']Jak miło patrzeć na szczęśliwe psiaki :) Zabawa trwa ;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że są szczęśliwe..... A zabawa trwa nieustająco;)
  15. Brawo:multi::multi: Kiepsko z tą nogą....musisz się oszczędzać!!!
  16. ................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02456.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02457.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02458.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02459.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02460.jpg[/IMG]
  17. Ooo, już wróciłaś:)
  18. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02451.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02452.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02453.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02454.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02455.jpg[/IMG]
  19. :):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02444.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02446.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02448.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02449.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02450.jpg[/IMG]
  20. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02439.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02440.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02441.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02442.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02443.jpg[/IMG]
  21. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02429.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02430.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02435.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02436.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02438.jpg[/IMG]
  22. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02423-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02424.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02426.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02427.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02428.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Buszki']O! Robalek :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02364.jpg[/URL][/QUOTE] Dużo ich jest teraz.
×
×
  • Create New...