Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dzień dobry Oli:) Miłego dnia.
  2. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry:):) U nas rano mglisto było, ale teraz słoneczko niesmiało wychodzi...szkoda, że jestem w pracy.
  3. [quote name='stokrotka.af']no niestety Rufol chyba nie polubił nowego lokum ;( szczęście,że tesciowie maja taka okleine to sobie wymienimy noooooooooo oczywiście,juniorek i troszkę Wasz jest :)[/QUOTE] Rufi tęskni do Warszawy!!! Super, że Junior jest też Nasz:multi::multi: :loveu:
  4. Dzień dobry:) U nas trochę mglisto, ale przyjemie.
  5. [quote name='Kaaasia']Chłopaki szaleją :smile: Fajnie mieć kumpla do zabaw. A jak się między nimi układa?[/QUOTE] Szaleją jak tylko mogą;) Jak narazie jest ok. Na szczęście żaden nie jest alfa. Ale trzeba trzymać rękę na pulsie i w razie zbytnich zapędów pokazać kto rządzi;) Moje poprzednie były alfa i zdarzały sie jazdy.....plus duża różnicza wieku między Maksem [*] i Sparkiem [*]. [quote name='Tekla64']lesno jesienne wilczaste sa cudne ale domowe ze tak powiem lepiej, szczegolowiej widoczne hihihi[/QUOTE] Bo udało im się trochę poleżeć :evil_lol:
  6. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02494.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02496.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02497.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02498.jpg[/IMG]
  7. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02486.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02487.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02488.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02492.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02493.jpg[/IMG]
  8. :):) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02480.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02481.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02482.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02483.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02484.jpg[/IMG]
  9. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02474.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02475.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02476.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02477.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02478.jpg[/IMG]
  10. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02468.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02470.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02471.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02472.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02473.jpg[/IMG]
  11. To jeszcze trochę wilków szpiczastych;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02461.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02462.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02463.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02464.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02466.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Tekla64']jak zwykle ja nie mam czasu to tu stron masa przybyla nadrobie zas potem dobrej nocy!!!![/QUOTE] Nie taka masa;) Miło, że wpadłaś:)
  13. Cześć wieczorowe:) Głaski dla kurdupelków!!!
  14. M&S

    Sfora Hektora

    Zdjęcia baaardzo ładne:):)
  15. [quote name='Ptysiak'] Spadłam dziś ze schodów :evil_lol: Coś zrobiłam sobie w kolano bo nie mogłam chodzić to poszłam po jakieś maści itd ;) Przy okazji mam grypę :multi::evil_lol: i dostałam L-4 :diabloti:[/QUOTE] Zdolna jesteś:evil_lol: Miłego L-4;) Super foty:):)
  16. Ale się uśmiałam:evil_lol: Będziesz miała kondycję jak diabli od tego biegania;)
  17. Już jest później.......
  18. [quote name='dOgLoV'] a to w tabletkach jest ?? czy do psikania , smarowania ?? [/QUOTE] Powinno być w tabletkach, bo to jest wit. H. Na skórę, włosy, paznokcie. Dla ludziów też są takie preparaty.
  19. [quote name='Zuza i Noddy'] My wczoraj z Ofikiem we Wrocławiu CACIB.[/QUOTE] Gratulacje!!!!!
  20. Spóźnione STO LAT:BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday: Miłego wieczoru:)
  21. Cześć Buszki:)
  22. [quote name='dOgLoV']zdjęcia :multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: wyglądają jak dwa klony :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nie, aż tak nie są podobne... [quote name='Buszki']U nas też,ale są ładne to miło na nie popatrzeć :)[/QUOTE] Tak, miło:) [quote name='Ptysiak']Sa, są widać to nawet na zdjęciach ;)[/QUOTE] Cieszę się:lol: [quote name='jamnicze']Dzień doberek wilczusie :) Pikne :loveu: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02354.jpg[/URL][/QUOTE] Doberek Sajduchy:):) Dzięki. [quote name='unikatowydiament']ależ piękne są chłopaki:loveu:[/QUOTE] Dziękować:p:p
  23. Rufi demolka:evil_lol:
  24. Piękny Oli w tej obróżce:) Tan cmentarz to w Koniku, prawda?
  25. STO LAT:new-bday::new-bday::BIG::BIG:
×
×
  • Create New...