-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02530.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02532.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02533.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02534.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02535.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02523.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02526.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02528.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02529.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02530.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02518.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02519.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02522.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02523.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02513.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02514.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02515.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02516.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02517.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02504.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02506.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02507.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02510.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02511.jpg[/IMG]
-
Trochę domowych fotek:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02499.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02500.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02501.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02502.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02503.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']ja otwieram drzwi a tu mi psy wepchlo do srodka makabra jakas na zewnatrz ino ze jakos dziwacznie cieply ten wiatr brrrr wichura, huragan zwla jak zwal oby reszta weekendu byla lepsza[/QUOTE] U nas było wczoraj rewelacyjnie, ale dziś tak sobie.... [quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE] Hejka:) [quote name='stokrotka.af']doberek, przyszłam się przywitać :) mizianka dla wilczastych :)[/QUOTE] Witaj Rufi:multi: [quote name='Shilomaniak']No niestety ze spaceru w niedzielę nici, nawet nie pogoda, tylko Shilka zaczęła kuleć we wtorek wieczorem, w środę było dobrze a w czwartek po spacerze po lesie i zabawie z labradorem kicała tylko na trzech łapach, więc w samochód i na Potockich, załamka, zawsze wydawało mi się że przychodnia jest rewelacyjna a dowiedziałem się że psy nie mają nigdy reumatyzmu a generalnie przyjechałem strasznie późno w sensie że pies chory juz dłuższy czas a ja nic nie robiłem z tym. No i podejrzenie uszkodzenia torebki maziowej, zakaz sportów /aport, bieganie rower/ no po prostu ciepłe kluchy. Rengena nie było , lekarz stwierdził, że pies jadł 2 godz. wcześniej i nie da mu głupiego jasia pod zdjęcie, bo będą problemy z psem potem. Dostaliśmy coś przeciwbólowego i czekamy do poniedziałku rano, bo lekarza do poniedziałku nie ma. Generalnie to psa oszczędzam, bo jeśli to jakiś stan zapalny, to do pon. powinno się cofnąć- wcale nie wydaje mi się że moja suka ma coś z mazią , tylko nadciągneła sobie coś i przy wysiłku to wychodzi- czekamy do poniedziałku, bo i tak jest na środkach , więc jej to nie zaszkodzi.[/QUOTE] Zdrówka dla dziewczyny. spotkamy się innym razem. [quote name='dOgLoV']Dzień doberek ;)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']Miłej soboty.:)):)[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Dzień dobry Wilczki :) Miłego i słonecznego dnia życzę ;)[/QUOTE] Witanko wieczorkiem:):) [quote name='jamnicze']A co to za wyrośnięty szarak tam popyla? :evil_lol: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02461.jpg[/URL][/QUOTE] Nie mam pojęcia:evil_lol: [quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']miłego dnia ;)[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Deszczowe dzień dobry :)[/QUOTE] [quote name='Angi']witamy w niedzielę :D[/QUOTE] Doberek:) U nas nie padało, ale nie było zbyt przyjemnie...
-
Witanko piątkowe:):):)
-
Fotki wspominkowe super. Śliczny był malutki Neronek:loveu: Miłego piątku:):)
-
[quote name='Asiaczek']Odezwijcie się do nas, co? pzdr.[/QUOTE] Jestem za!!!
-
[quote name='Buszki']Prawie,to u nas teraz też jest,ale cosik znowu się chmurzy....:([/QUOTE] Chmury też wiatr przegania...
-
[quote name='Asiaczek']Pewnie, ze miło, ale ileż można...? Pzdr.[/QUOTE] Podrzucać komuś zwierzątka można bez końca.......niestety.
-
O kurcze, ale się naczytałam o tej kurze.....jestem trochę w szoku. Nie podejrzewałam kur o takie rzeczy. Same atrakcje u Was są:) Miłego piątku.
-
Dobrego dnia:) Może jutro da Ci pospać do 6.00:evil_lol:
-
Bardzo duzo dobrych rzeczy dla domu zrobiłaś;) Przyjdę i zobaczę:) do zobaczenia!!!!
-
[quote name='unikatowydiament']dzień dobry futrzaki:)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']dzień dobry ;)[/QUOTE] Dzień dopbry:) Nareszcie piątek!!!!!!!!!!!! [quote name='Tekla64']no to pogoda sie zalamala pada wieje jak glupie i psy nawet sie za drzwi nie wybieraja ale ponoc ma byc lepiej pozyjemy zobaczymy a my powowli dobijamy do weekendu[/QUOTE] [quote name='Buszki']Kurcze,u nas to samo.Przed chwilką tak lało,że telewizor nie odbierał sygnału.[/QUOTE] U nas w nocy lało okrutnie. spać nie mogłam.... Ale teraz jest prawie dobrze;)
-
Cześć:) ale fajne zdjęcia, latający Kiss i kociasty. pozdrawiamy słonecznie!!!
-
Cześć Dziewczyny:)
-
[quote name='bety']Helllllllllllllloł wtorkowo :) Pzdr[/QUOTE] Helołłłł czwartkowo:):) [quote name='Kaaasia']Fajnie że się ze sobą dogadują. Ja cały czas zastanawiam się nad drugim psem i nie wiem jak z charakterkiem Olka dało by się ich ogarnąć ;)[/QUOTE] Polecam drugiego psa. Może być suczka;) [quote name='Ptysiak']Udało mi się doczekać aż się zdjęcia wgrają i je zobaczyć :multi::evil_lol: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02496.jpg[/URL] dwa słodziaczki :loveu:[/QUOTE] Dzięki:):) [quote name='Cavy']Witamy po przerwie! :multi: Ale chłopaki super szaleją w lesie, a potem jaki zgon po spacerze :loveu:[/QUOTE] Ooo, jak miło:lol:. Tak szaleją, a potem jest chwila spokoju;) [quote name='Izabela124.']Muszę Twe wilczki kiedyś na żywo poznać :)[/QUOTE] Będzie ku temu napewno okazja:) [quote name='Błyskotka']Super zdjęcia :)[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='Buszki']Odpoczywamy :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02498.jpg[/URL][/QUOTE] Tak, nareszcie:cool3:
-
Słonecznie się witamy:multi::multi:
-
Doberek:) Miłego dnia.
-
Brawo:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Dobrze się Wasima spisała:)
-
Piękne zdjęcia, tęsknię za Austrią...... to jest budleja Dawida, tzw. motyli krzew [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8864.jpg[/URL] a to chyba jest mimoza [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8887.jpg[/URL] Ciężkie nogi powiadasz, to może byc stres, więc magnez, albo tabletki z wyciągiem z kasztanowca. Miłego dnia:)
-
Dzień dobry Onku:)