[quote name='Tekla64']eee tam daleka wszytsko zalezy jak bardzo sie chce hihihi
znam to z autopsji wiec teraz bronie sie przed checia hihihihi
aaaa klasyk rzeczywiscie cudny
ja bych miala taka ogromna chrapke na tego rudegoklasyka hihihi lub na trikolorke a zreszta na wszytskie bym miala
ale mam swoich i nie tylko roznistych dosc[/QUOTE]
Jeszcze troszkę innych rzeczy potrzeba.....
Chcesz, są wolne. Mogę dać namiar na hodowlę:)
[quote name='marta.k9080'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03534.jpg[/URL]
chodźcie na mizianko słodkie pyszczki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:lol::lol::lol::lol::lol:
[quote name='tulasy']Jakie cudne te maluchy i nieźle rozrabiają. Aniu czy szykujesz się na jeszcze jednego kociaka?
Basia[/QUOTE]
Maluchy są super:):)
Nie powiem, że nie, ale od chęci do realizacji droga daleka.....