Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Może znajdzie się właściciel...
  2. [quote name='Tekla64']aaaa to znaczy ze bedzie lepiej , bo u nas przedmuchalo i juz jest jasno i tak nie dmucha[/QUOTE] Oby tak było:) [quote name='Buszki']U nas nadal dmucha,ale chociaż słonko zaczęło się przebijać :)[/QUOTE] [quote name='bety']U nas wieje i słonka brak, a na dodatek chyba zacznie coś padać (dziwne chmury przylazły - takie jakby deszczowe). :shake: Mimo pogody - miłego dzionka. Pzdr[/QUOTE] [quote name='Buszki']No i po słonku,tez chyba zaraz zacznie padać :roll:.[/QUOTE] Wieje, słońca brak na szczęście nie pada. Dzięki:)
  3. Świetnie, że pompa działa!!! Szkoda, że Motka nie chcą, widać nie dla nich on, nie dla nich...
  4. Genialne!!! [URL]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/734177_125408680958612_888522156_n.jpg[/URL] Ja miała problemy z dogo wczoraj...
  5. [quote name='Izabela124.']Póki mieszkam z rodzicami trzeci pies nie wchodzi w grę ;)[/QUOTE] Nawet malutki golasek...?
  6. I motylki i kfffiatuszki, uroczo:)
  7. Uroczy kudłacz:):)
  8. [quote name='phase']Weekend się zbliża może zajrzą Ptysiaki..[/QUOTE] Zobaczymy, czy przyjdą.
  9. [quote name='bety']U nas wczoraj na wieczór strasznie wiało, aż ciężko było spacerować. Pzdr[/QUOTE] I w nocy tyż duło.... Doberek :)
  10. Pechowy spacer... Koniecznie wet. musi zobaczyć poduszkę, trzymajcie się i dajcie znać co i jak.
  11. [quote name='Cienka']I tak do emerytury albo dłużej :P[/QUOTE] Na to wygląda;) Cześć.
  12. Hej Tulaski, co u Was?
  13. Dobrego dnia:)
  14. Hello z rana:) Dobrego dnia.
  15. Dzień dobry Fryderyku:)
  16. Doberek, miłego dnia:)
  17. Dzień dobry.
  18. Dzień dobry:) Trzymamy mooocno!!!!
  19. Witamy się porannie:)
×
×
  • Create New...