[quote name='Tekla64']aaaa to znaczy ze bedzie lepiej , bo u nas przedmuchalo i juz jest jasno i tak nie dmucha[/QUOTE]
Oby tak było:)
[quote name='Buszki']U nas nadal dmucha,ale chociaż słonko zaczęło się przebijać :)[/QUOTE]
[quote name='bety']U nas wieje i słonka brak, a na dodatek chyba zacznie coś padać (dziwne chmury przylazły - takie jakby deszczowe). :shake:
Mimo pogody - miłego dzionka.
Pzdr[/QUOTE]
[quote name='Buszki']No i po słonku,tez chyba zaraz zacznie padać :roll:.[/QUOTE]
Wieje, słońca brak na szczęście nie pada.
Dzięki:)