Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Angi']piękna dziewucha :loveu: [SIZE=1]Jednak ja już nie chcę kota, nigdy. :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] Dlaczego??????????????????
  2. [quote name='marta.k9080']jaka śliczna dziewczynka:loveu:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Cuuuudnaaaa..... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tak i jest do adopcji, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Może ktoś chciałby dać dobry dom koteczce?
  3. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03592.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/IMG]
  4. [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DO ADOPCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][SIZE=3]Kotka syberyjska Kamthatka Stashkot PL ma 5 mcy, szylkretka [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]​[/COLOR][/SIZE][IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Cienka']ciekawe jak?[/QUOTE] lekarz odpowiedniej specjalnosci sie kłania;)
  6. [quote name='Cienka']Cholera to chyba niewykonalne jak mam się sama zmienić :)[/QUOTE] To sie leczy:eviltong:
  7. [quote name='Izabela124.'] Ha ha czasem trzeba pożartować :D[/QUOTE] Masz rację;)
  8. [quote name='Buszki']To zmień pracę,albo szefa ;).[/QUOTE] Chyba szefa:evil_lol:
  9. Ale głupoty wygadujecie:diabloti:
  10. To masz zajęcie na sobotę:)
  11. [quote name='dOgLoV']Tak nie całkiem dobre ale fakt inni mają gorzej ;)[/QUOTE] Idź i baw sie dobrze;):)
  12. Chyba Tosia nie maiła nastroju zabawowego;)
  13. Dobre życie nie marudź:mad:, spotkanie w rodzinnym gronie;)
  14. [quote name='wellington']A Puch ? Jak z jego zachowaniem czystosci ?[/QUOTE] Czy on też mieszkał wcześniej w domu?
  15. [quote name='unikatowydiament']trochę tak,uczę sie gotować,no i Ktoś musi sprawdzić czy jest dobre,a wiesz mi że Ksieciunio do tego najlepiej się nadaje,jak jedzenie jest dobre,to w mig miska jest pusta,a jak nie,to z ledwością coś Oscar z niej zje:lol:[/QUOTE] Nie wiem, czy można na psie testować:evil_lol:
  16. [quote name='Izabela124.']Lepszym pomysłem będzie jak ktoś mnie przygarnie :D[/QUOTE] No, ciekawy pomysł;)
  17. [quote name='unikatowydiament']U Nas zaś pada i wieje,Oscar spacer odbębnił,teraz zjada naleśniki faszerowane mięsem z warzywami i sosem,jakoś tak polubiłam gotowanie,a na tym Synek korzysta na całego:eviltong:[/QUOTE] Ale rozpusta;):)
  18. [quote name='Kaaasia']Oj tam. Zawsze możesz ją trzymać w pudełku pod łóżkiem :evil_lol:[/QUOTE] Dobra opcja;)
  19. [quote name='Asiaczek']Cudne:) pzdr.[/QUOTE] :lol::lol: [quote name='Aleksandra95']Zaglądam po szkole :)[/QUOTE] Miło mi:)
  20. [quote name='Angi']czeeść :) Żyjecie tam? :P[/QUOTE] Chyba żyją;)
  21. [quote name='Nutusia']Akurat, że go w [B]tych[/B] domkach nie chcą, to ja się BARDZO CIESZĘ ;) A najbardziej z tego, że nie przyjechał ten zawołany przeciwnik kastracji z małżonką, która by Motka kochała bardziej niż jego (czyli męża) i nie musiałam siłą wyrywać Moteusza z ich rąk :)[/QUOTE] Skoro tak mówisz, to znaczy, że dobrzę:)
  22. [quote name='ElzaMilicz']"Kukułcze jajo" od wczoraj czaruje [B]Camarę[/B]. :eviltong:[/QUOTE] To ma fart kudłata:)
  23. [quote name='Cienka']A ja nigdy nie mam wolne zawsze jestem w pracy :P[/QUOTE] A to już jest przesada...
  24. [quote name='Buszki'] A ja dzisiaj znowu mam wolne :eviltong:.[/QUOTE] Ja też:multi:
  25. [quote name='Izabela124.']Nawet :( :placz:[/QUOTE] Szkoda... Musisz się usamodzielnić, albo suczkę na współwłasność;)
×
×
  • Create New...