-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Angi']piękna dziewucha :loveu: [SIZE=1]Jednak ja już nie chcę kota, nigdy. :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] Dlaczego??????????????????
-
[quote name='marta.k9080']jaka śliczna dziewczynka:loveu:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Cuuuudnaaaa..... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tak i jest do adopcji, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Może ktoś chciałby dać dobry dom koteczce?
-
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03592.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/IMG]
-
[COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DO ADOPCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][SIZE=3]Kotka syberyjska Kamthatka Stashkot PL ma 5 mcy, szylkretka [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cienka']ciekawe jak?[/QUOTE] lekarz odpowiedniej specjalnosci sie kłania;)
-
[quote name='Cienka']Cholera to chyba niewykonalne jak mam się sama zmienić :)[/QUOTE] To sie leczy:eviltong:
-
[quote name='Izabela124.'] Ha ha czasem trzeba pożartować :D[/QUOTE] Masz rację;)
-
[quote name='Buszki']To zmień pracę,albo szefa ;).[/QUOTE] Chyba szefa:evil_lol:
-
Ale głupoty wygadujecie:diabloti:
-
To masz zajęcie na sobotę:)
-
[quote name='dOgLoV']Tak nie całkiem dobre ale fakt inni mają gorzej ;)[/QUOTE] Idź i baw sie dobrze;):)
-
Chyba Tosia nie maiła nastroju zabawowego;)
-
Dobre życie nie marudź:mad:, spotkanie w rodzinnym gronie;)
-
[quote name='unikatowydiament']trochę tak,uczę sie gotować,no i Ktoś musi sprawdzić czy jest dobre,a wiesz mi że Ksieciunio do tego najlepiej się nadaje,jak jedzenie jest dobre,to w mig miska jest pusta,a jak nie,to z ledwością coś Oscar z niej zje:lol:[/QUOTE] Nie wiem, czy można na psie testować:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Lepszym pomysłem będzie jak ktoś mnie przygarnie :D[/QUOTE] No, ciekawy pomysł;)
-
[quote name='unikatowydiament']U Nas zaś pada i wieje,Oscar spacer odbębnił,teraz zjada naleśniki faszerowane mięsem z warzywami i sosem,jakoś tak polubiłam gotowanie,a na tym Synek korzysta na całego:eviltong:[/QUOTE] Ale rozpusta;):)
-
[quote name='Kaaasia']Oj tam. Zawsze możesz ją trzymać w pudełku pod łóżkiem :evil_lol:[/QUOTE] Dobra opcja;)
-
[quote name='Asiaczek']Cudne:) pzdr.[/QUOTE] :lol::lol: [quote name='Aleksandra95']Zaglądam po szkole :)[/QUOTE] Miło mi:)
-
[quote name='Angi']czeeść :) Żyjecie tam? :P[/QUOTE] Chyba żyją;)
-
[quote name='Nutusia']Akurat, że go w [B]tych[/B] domkach nie chcą, to ja się BARDZO CIESZĘ ;) A najbardziej z tego, że nie przyjechał ten zawołany przeciwnik kastracji z małżonką, która by Motka kochała bardziej niż jego (czyli męża) i nie musiałam siłą wyrywać Moteusza z ich rąk :)[/QUOTE] Skoro tak mówisz, to znaczy, że dobrzę:)
-
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']"Kukułcze jajo" od wczoraj czaruje [B]Camarę[/B]. :eviltong:[/QUOTE] To ma fart kudłata:) -
[quote name='Cienka']A ja nigdy nie mam wolne zawsze jestem w pracy :P[/QUOTE] A to już jest przesada...
-
[quote name='Buszki'] A ja dzisiaj znowu mam wolne :eviltong:.[/QUOTE] Ja też:multi:
-
[quote name='Izabela124.']Nawet :( :placz:[/QUOTE] Szkoda... Musisz się usamodzielnić, albo suczkę na współwłasność;)