Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Izabela124.']Zgłoszenia do 8 stycznia chyba :) Ale jak już masz inne plany to nie namawiam :)[/QUOTE] Zauważyłam, ale obiecałam hodowczyni Tygrysa, więc sama rozumiesz...
  2. [quote name='Eden']CP to chart polski :-)[/QUOTE] Dzięki nie skojarzyłam....:oops:
  3. [quote name='Nikaragua']Miłka jak bedzie ogłaszana to na pewno znajdzie dom :) to już zostanie tylko 8 ;)[/QUOTE] Może jeszcze jakiś psiak pójdzie do nowego domu.
  4. Ja nie zgłosiłam, bo samej nie chciało mi się taki kawał jechać...a teraz dooopa, bo Tygrys będzie sie wystawiał.
  5. [quote name='Eden']Ciekawa jestem, kto takim ludziom charciola sprzedał :crazyeye: Niech sobie jeszcze trzy kupią, nad jednym nie maja kontroli... i jeszcze CP, ręce opadają :-([/QUOTE] A która hodowla mówi, że psa w kojcu trzeba trzymać... A CP, to skrót od czego?
  6. [quote name='mestudio']Tak, zostanie nam tylko 9 peseczków z czego większość nieadopcyjna.[/QUOTE] To nie jest super...
  7. [quote name='eliza_sk'] Właśnie miałam telefon od pani mieszkającej w dworku ... mającej charta polskiego z hodowli. Pani trzyma charta w kojcu, bo tak jej przecież w hodowli powiedziano i o co mi chodzi ... Ajjj co za ludzie i te całe ... hodowle.[/QUOTE] Szkoda, że Pani mieszka w dworku, może jej też powinien wystarczyć kojec:angryy:....szkoda tego psa.
  8. [quote name='mestudio']Owca w przyszłym tygodniu wyjeżdża. Najwyższy czas...ech. Wizyta pa wypadła super.[/QUOTE] Suuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='dOgLoV']a ja widziałam swierze zdjęcia Ptysia :cool1: na facebooku :diabloti:[/QUOTE] Bardzo nieładnie:mad:
  10. [quote name='Cienka']Ale kobitki wy nie rozumiecie my po prostu pracujemy w domu i nawet jak obiad jemy to teoretycznie jesteśmy w pracy :)[/QUOTE] Rozumiem i tym bardziej powinnaś wyznaczyć granice, tak myślę.
  11. Faktycznie baaardzo niezdarna:evil_lol:
  12. Niestety nie.
  13. [quote name='Nikaragua']Myśli sobie 'co ja tutaj robię? co to za ludzie? lubią mnie tu może....'[/QUOTE] Taka czysta i pachnąca:)
  14. [quote name='mestudio']W zasadzie wogóle się tym nie interesowała. Po prostu .... poszła spać. TZmestudio[/QUOTE] Mądra dziewczynka:)
  15. [quote name='Eden']Eliza teraz sa bardzo dobre farby do włosow dla psów, jak mnie ładnie poprosisz to Ci jakiego przemaluję na Tulę :evil_lol:[/QUOTE] Hahaha, dobre:)
  16. [quote name='Izabela124.'] [B] Mam wolne miejsca w busie na wystawę do Głogowa, na niedzielę, 27.01.2013. Wyjazd z rana z Warszawy, powrót po BISach (jeśli ktoś się dostanie). Tanio :smile:[/B][/QUOTE] Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej.....
  17. Super wiadomość!!!! powodzenia w nowym domku:)
  18. Sprawdzałaś konto? Ile będzie kosztować hotel?
  19. To dobrze, pilnuj jej.
  20. Są zjawiskowe, przyszłam podziwiać i trzymam Mooocno kciuki za dobre domy:)
  21. Wygląda uroczo:) Pychol lekko zdziwiony;)
  22. [quote name='Buszki'] Choroby nie życzę,lepiej od razu idź na odwyk od pracy ;).[/QUOTE] zdecydowanie;)
  23. [quote name='mestudio'] Ale nikt nie odwiedza wątku Jordana więc jemu nie posmaruję... :evil_lol: TZmestudio[/QUOTE] No wiesz.............:diabloti:
  24. Mam nadzieje, że ma opatrunek. Musisz założyc jej coś na łape, bo inaczej zdejmie sobie szwy....
×
×
  • Create New...