[quote name='mestudio']Jest wyjątkowo pozytywnie nastawiona do człowieka, ale chwilami się obawia i zmyka gdzieś tam. Koty są jej obojętne, została wykąpana, nieco się zbuntowała i zaczęła wyć, ale to przez chwilkę. Wymyśliła sobie, że będzie spała pod drzwiami wejściowymi, nawet wlazła do legowiska tam stojącego.[/QUOTE]
To dobrze, widać, że zabiegi wokół jej psiej osoby jednak jej sie podobają. Może kiedyś miała dom i przypomniała sobie jak to było.
Widać, że domowa psica.
Należy jej sie dobry dom:)