Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć Bobiki:)
  2. Dzień dobry:)
  3. M&S

    Sfora Hektora

    Doberek:) U nas strasznie wiało całą noc i teraz nie jest lepiej...
  4. Witam się z rana:)
  5. Cześć Buszki:)
  6. Doberek:) Mam nadzieję, że lepiej się czujesz.
  7. Cześć:) Wiem, że to miłe;)
  8. [quote name='Shilomaniak']To ja awansem na jutro, bo widuję że na dogo bywasz o 7 rano/ o zgrozo/; Dzień dobry, przez noc przewieje wodę, wróciłem ze spaceru teraz ze swoją panną, jak w kieleckiem dmucha:cool3:[/QUOTE] Dzień dobry, czasami bywam;) W nocy wiało jak głupie i teraz też wieje.
  9. Dobranoc [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/618/618718efoazxk8ws.gif[/img][/url]
  10. [quote name='obraczus87']Mogła mieszkać w domu, ale wychodzic wyłącznie na podwórko..[/QUOTE] Tak też być mogło. Może właściciel zmarł, a rodzina pozbyła się psa.
  11. [quote name='mestudio'] Czy domowa - wątpię, domowe psy potrafią chodzić na smyczy.[/QUOTE] Może zapomniała....
  12. okruszek;):) [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010153_zps9cced124.jpg[/url] wzruszające [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010185_zps3405ebfb.jpg[/url]
  13. super:):) [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010159_zpsbb3d8a71.jpg[/url]
  14. [quote name='mestudio']Jest wyjątkowo pozytywnie nastawiona do człowieka, ale chwilami się obawia i zmyka gdzieś tam. Koty są jej obojętne, została wykąpana, nieco się zbuntowała i zaczęła wyć, ale to przez chwilkę. Wymyśliła sobie, że będzie spała pod drzwiami wejściowymi, nawet wlazła do legowiska tam stojącego.[/QUOTE] To dobrze, widać, że zabiegi wokół jej psiej osoby jednak jej sie podobają. Może kiedyś miała dom i przypomniała sobie jak to było. Widać, że domowa psica. Należy jej sie dobry dom:)
  15. Melancholia... [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010085_zps54c66947.jpg[/url]
  16. uszatka:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-LpcOtacOdjU/UOXuGafw_3I/AAAAAAAAJQ0/BbQ2YDLYGCA/s640/e8%2520027.jpg[/url] Troszkę nieśmiała [url]https://lh4.googleusercontent.com/-JSy5a4gw6Yg/UOXuCS0l51I/AAAAAAAAJQE/t_5IX-HSIHc/s640/e8%2520016.jpg[/url]
  17. Piękny:loveu: [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010091_zpsa223d844.jpg[/url] i tu [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010090_zps83cd0e60.jpg[/url] i tu też [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010089_zpsb336c6e8.jpg[/url]
  18. [quote name='dOgLoV']Tylko że owy pan bał sie że w ten sposób jego przekręty wyjdą na jaw , a i tak wyszły bo wolontariuszę się zebrali i wywlekli sprawę na światło dzienne :multi:[/QUOTE] bardzo dobrze, że ujawnili przekręty.
  19. :loveu::loveu: [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010178_zps2eac44ce.jpg[/url] doopalonek:) [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_P1010170_zps2cb0be88.jpg[/url] Jest urokliwy, oby znalazł dobry dom.
  20. Tak, czasami przepisy są wbrew zdrowemu rozsądkowi. a bez wolontariuszy schroniska sobie nie poradzą i powinni prosić, żeby wolontariusze chcieli przychodzić i pomagać w schroniskach.
  21. [quote name='dOgLoV'] w naszym mieście był przetarg na właściciela schroniska i wygrała go obecna właścicielka :multi::multi::multi::multi: na kolejne 3 lata :multi::multi::multi::multi: psiaki są w bardzooooo dobrych rękach :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No nareszcie jakaś dobra wiadomość w tym temacie:multi:, bo jak czytam o tych bidach, to serce mam pociachane na palsterki:-(
  22. Trochę ciepełka dla Was [url=http://www.picturesanimations.com/fire][img]http://www.picturesanimations.com/f/fire/vuur-039.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...