-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek']Alez sobie dzisiaj pospałam:) do 6.30!!! Potem spacerki, sniadanie dla duzych, karmienie i harce z maluchami i siędze przy kompie. Normalka:) Małe już w kojcu, same tam wchodza, gdy sa zmęczone. No i sobie spią, moje Aniołeczki:) To ja teraz myk-myk do kuchni na sniadanko:) Pzdr.[/QUOTE] Smacznego śniadanka:) Kurdupelski są przeurocze:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Spoko, damy rade. Pierogi zacznę robic tez ok. 16-tej, bo na 17-ta jestem umówiona:) pzdr.[/QUOTE] To masz jeszcze trochę czasu. A pierogi będą rewelacyjne:):)
-
[quote name='Asiaczek']A ja wczoraj - tak, jak obiecywałam - wieczorne spacery z psami, karmienie młodych i.... grzecznie poszłam spac:) Fakt, jeszcze ciut posiedziałam na FB, zwabiłam na dzisiaj kolege na pierogi i plotki;) i dzisiaj znowu zaczynam: DGM, FB....:) pzdr.[/QUOTE] To będziesz miała dzień wypełniony zajęciami;)
-
[quote name='Asiaczek']Mnie tez nie działa multicytat (mówiłam o tym wczoraj). Ciekawe, dlaczego... No i wydaje mi się, że DGM muli i to bardzo... Jak się czujecie po wczorajszych pierogach?:) pzdr.[/QUOTE] Dogo też wywala... Pierogi, rewelacja:multi::multi::multi:, dzięki Asiu. Ja czuję się bardzo dobrze:):)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Witamy się rankiem u Glutka:lol: -
[quote name='Korenia']Jeden to chyba wybiera się do Australii, prawda?[/QUOTE] Tam to dopiero będzie miał przestrzeń do biegania;) Fajnie!!!
-
[quote name='wellington']Przypuszczalnie tak. W dt podobno przyjmowal laskawie poczestunki z reki, lezac na lozku. Tylko gotowane akceptowal. Mam nadzieje ze nowy dom sie dostosuje do jego wymagan ;) Po czterech latach zycia w budzie razem z kolezanka niedoli chyba mu sie nalezy ![/QUOTE] Cztery lata to długo, ale trzeba chłopakowi przypominać zasady dobrego wychowania, bo inaczej trudno będzie o dom dla niego. Tak myślę...
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jestem pod wrażeniem.....jakie zgodne stado:lol: -
[quote name='Nikaragua']Piękny widok :) Takie zgodne psiaki :)[/QUOTE] Tak, tak, tak!!!
-
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczyna:loveu::loveu::loveu: -
Księciunio jest troszkę nieokrzesany.....;)
-
Czekoladowa dama o imieniu Sisi grzeje się już w domku! :D :D :D
M&S replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Super, będą zdjęcia:multi: -
[quote name='Buszki']Jutro może cóś popstrykam ;).[/QUOTE] Byłoby miło....:p
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Choinka zepchnięta całkiem w kąt stoi, nawet czekoladki zawieszone na niej nie budzą zbytniego zainteresowania. A szkoda, bo ja na dietce - kto więc je zje? Za to młody znalazł dzisiaj obrońce. Musialam wyjśc z domu, a syn jeszcze spał. Wsadziłam więc Gluciora do klateczki i dałam mu kosteczkę do gryzienia. Jak wracałam, to nasłuchiwałam chwilkę pod drzwiami, żeby sprawdzić, czy jest cicho. Cisza jak makiem siał, więc dumna z Gluciora wparowałam do mieszkania, a tu Glucior mnie radośnie w drzwiach wita. Okazało się, że bardzo szczekał i synowi się żal zrobiło (pewnie bardziej niż żal to przeszkadzało mu w spaniu szczekanie). No i mi się oberwało, że pewnie ten kennel jest dla niego za mały i że powinnam go inaczej uczyć - specjalista się znalazł :mad:[/QUOTE] Ale Ci się dostało....:evil_lol: -
Multi cytat mi nie działa....:angryy: Koteczka piękna, z dobrego domu. [B]Buszki[/B], taki malutki kotek, małż jej nawet nie zauważy;)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
On jest tak zniewalający, rozumiem Cię doskonale:) -
Niestety popsuło się.....
-
Dogo dziś też niezbyt dobrze chodzi....
-
[quote name='Asiaczek']Jasne. Pogadamy.... jak starczy czasu;) Bo mam zamiar, przy Wasej pomocy, porobic troche fotek w stójce Maluchom:) pzdr.[/QUOTE] Musimy zrobić tak, żeby czasu starczyło:)
-
Lubię pozy na "żabę":evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Jest śliczna, podobna troche do Burej:) Wziełabym ja w ciemno, ale trochę obawiam sie, jak Bolek i bura na nia zareaguja.... Bo jak będzie wsio OK - to OK. Ale jak nie polubia sie, to co? Oddawac kicię...? Pzdr.[/QUOTE] Można ew. zaryzykować.....mała kota wraca dziś do rodzinnego domu. Porozmawiamy jak się zobaczymy....
-
[quote name='Izabela124.']Ciekawe czemu nie działa mi odp na wiadomości na dogo :([/QUOTE] Nie mam pojęcia, ale dogo ciut świruje......
-
Dobrze, że jest zainteresowanie Fryderykiem:):)