-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek']Nienienie, zgłosic miot:) Jutro na pewno mnie nie bedzie na Sekcji. Pewnie dopiero jak przyjdzie czas na przegląd miotu, to wtedy będę:) pzdr.[/QUOTE] Aaaa, faktycznie, trzeba zgłosić szczylki;) Ja nie wiem, zależy jaka będzie pogoda, to może pojadę...
-
Na sekcję w [B]poniedziałek[/B]....?!
-
[quote name='Nikaragua']Przedszkolaki nie doceniają leżakowania, a ja tak bym sobie poleżakowała po obiedzie ;) [QUOTE] O, to bardzo przyjemne zajęcie;)
-
Ma swoje lata i wymaga specjalnego traktowania, to pewne. Głaski od nas:)
-
No fakt, przecież Bobik też ma krótkie futerko;)
-
[quote name='Izabela124.']U nas pada śnieg z deszczem :([/QUOTE] Fatalnie... W taka pogodę, to Kiss w ubranku chodzi?
-
[quote name='Błyskotka']Szczęśliwego Nowego Roku :) U mnie też pogoda do bani.[/QUOTE] Dziękujemy :) Dzisiaj, to chyba wszędzie pogoda kiepska....
-
[quote name='Sonka95']Hej :loveu: U nas też leje ...[/QUOTE] To tak jak u nas...
-
Witamy się cieplutko w ten zimny i mokry dzień...
-
[quote name='Nutusia']Nie wiem czy powinnam o tym pisać, bo wiadomo jak to jest, gdy się pochwali ;) Ale zastałam dom w całości - żadnych zniszczeń, nasikane tylko na podkłady. Mały chyba nie szalał, bo nie było żadnych śladów na drzwiach ani z jednej, ani z drugiej strony. Dostał gryzak, więc pewnie memłał aż zasnął ;) Bardzo się ucieszył na mój widok, podskakiwał jak mała pchełka. Był strasznie głodny :( Nie zdążyłam nasypać karmy do miseczki - wszystko się wysypało, ale w zbieraniu był szybki jak błyskawica! Dziś wpadłam na pomysł i zostawiłam mu gumową kostkę w formie konga. Bardzo był zainteresowany, gdy go zaniosłam z nią do sypialni i od razu się zabrał do pracy ;) Mam nadzieję, że zbyt szybko mu nie poszło i że to jednak będzie dodatkowy posiłek... Popsuła nam się pompa od CO - nie mamy ogrzewania. Ratujemy się kominkiem, więc spaliśmy dziś w salonie na rozkładanej kanapie, ojojojjjjj... W nocy Moteusz spadł z materaca i wpadł do obudowy kanapy przez szczebelki stelaża. Postawił cały dom na równe nogi. Dobrze, że nie zgasiliśmy na noc światełek na choince - dzięki temu od razu odkryłam co za nieszczęście go spotkało. Dziś został niestety w zimnej sypialni - mam nadzieję, że się nie przeziębi...[/QUOTE] Mądry maluch!!! Nie dobrze, że pompa nawaliła, wcale nie jest tak ciepło, żeby być bez ogrzewania..... Trzymam kciuki za dobry dom dla Moteusza:)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Przyszłam do pięknych chartów:) -
Widzę, że Miłka trochę się ucywilizowała:) Też myślę, ze ona tęskni i nie chce być sama....szkoda psicy.
-
[quote name='evel']Polecałabym uważać na to, żeby takie zachowania nie przerodziły się w manię obrony Twojej osoby ;)[/QUOTE] Jestem tego samego zdania. U nas też leje...
-
Byłoby super, miejmy nadzieję, że dadzą dom Fryckowi:)
-
[quote name='Tekla64']ranek mokry ponury i witrzny nie mowiac o blocie[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Witam ;) Ja mam podobną pogodę a w błocie mam cały korytarz tak sie psy wiercą :angryy:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Ja też witam się mokro i deszczowo.Paskudna pogoda,moje psice śpią pod kocami i grzejniki do tego grzeją ;)[/QUOTE] U nas tak samo...zmokłam, przewiało mnie, do bani....:shake:
-
[quote name='Tekla64']hej hej u nas pada wieje i jest ble bloto!!![/QUOTE] U nas też leje i wieje, masakra....
-
Życzymy fajnych domków:)
-
Czekoladowa dama o imieniu Sisi grzeje się już w domku! :D :D :D
M&S replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Może ktoś jej szuka...? -
Wstała, bo musiałam jechać do serwisu, bo akumulator zdycha....a i tak budzę się rano. leje i wieje, paskudna pogoda.
-
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki!!! -
Snooki już w domu :) Szukamy ds dla Scoobiego słodkiego szczeniaka !!!
M&S replied to kasiadasia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']M&S, piękne masz psy :klacz::thumbs:[/QUOTE] Dziękuję:) -
Fajnie, że dałaś znak:):) Głaski dla malców i cierpliwości;)