[quote name='jamnicze']Zajrzałam :)
Ale napiszę coś bardzo niepopularnego na tym forum. Bo tak się zastanawiam, czy takiego schorowanego psa, psa z nowotworem, o którym piszą, że pies cierpi nie humanitarniej byłoby uśpić? ja wiem, że każdego stworzenia żal, ale po co mu jeszcze przedłużać cierpienie, bo przecież szans na wyleczenie nie ma.[/QUOTE]
ja też czasami się nad tym zastanawiam, ale jak jest cień szansy, to może warto próbować...