Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Trzymam nieustająco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Trzymam cały czas za domki dla glutków!!!! Ciekawe jak sunia zareaguje, ale może nie być różowo...Moim zdaniem potencjalny domek powinien przyjechać ze swoja psica i powinny poznać sie na gruncie neutralnym.
  3. Aż mi się cieplej zrobiło:):) ja chcę wiosne, lato , cieepło:placz: A z żabą rozstałam się czas jakis temu.....
  4. Ja już nie chcę zimy.....
  5. [quote name='mestudio']Mogę ją zamknąć w domku ogrzewanym na noc, tylko czy ona tam rewolucji nie zrobi, tam jest mnóstwo różnych rzeczy - karmy, koce psie, cuda różne no i jest okno i bardziej się boję, że w to okno skoczy i sobie krzywdę zrobi. Nie wiem, nie mam pomysłu chwilowo.[/QUOTE] Jak się może zachowywać tego nikt nie wie. Może niech zostanie tak, gdzie ja umiesciłas...tylko co z tym śpiewaniem. Moze coś do gryzienia jej daj?
  6. [quote name='Ellig']Moim zdaniem bardzo sensowne zapytanie i Pani podpisala sie imieniem i nazwiskiem:)[/QUOTE] Ważne, że nie jest anonimowa.
  7. Byłoby szkoda, gdyby zwiała, ale nic na to nie poradzisz. Bo co zrobisz?
  8. O kurcze, ale miałaś atrakcje....:shake: Dobrze,że nic mu się nie stało. Aiko podczas tego sylwestra był niespokojny, denerwował sie i też mnie trochę to zdziwiło, bo do tej pory było ok., ale jak widać było...
  9. To chyba dobrze...
  10. Dlaczego tylko do 19.00 było miło?
  11. [quote name='dOgLoV']Qwendi to tak porosła futrem że juz nie moge sie doczekac wyczesywania jak zacznie linieć :diabloti:[/QUOTE] Pięknie wygląda:):)
  12. [quote name='Izabela124.']Też tak mam :) uwielbiam lato i nigdy nie narzekam, że jest za ciepło :)[/QUOTE] Witaj w klubie:):)
  13. [quote name='jamnicze']Zajrzałam :) Ale napiszę coś bardzo niepopularnego na tym forum. Bo tak się zastanawiam, czy takiego schorowanego psa, psa z nowotworem, o którym piszą, że pies cierpi nie humanitarniej byłoby uśpić? ja wiem, że każdego stworzenia żal, ale po co mu jeszcze przedłużać cierpienie, bo przecież szans na wyleczenie nie ma.[/QUOTE] ja też czasami się nad tym zastanawiam, ale jak jest cień szansy, to może warto próbować...
  14. Nadzwyczaj troskliwy......:mad::angryy:
  15. Cuudne futra:loveu: Wiatr w ogonie;) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00473_zps7a4a9c18.jpg[/url]
  16. Za tydzień to już nie będzie Ci potrzebny lekarz, a może to efekt Sylwestrowej zabawy;)
  17. [quote name='Asiaczek']No to możemy pogadac konkretniej na poczatku przyszłego tygodnia:) pzdr.[/QUOTE] Albo pod koniec tego;) A kiedy jedziesz na sekcje?
  18. Jak ładnie:):)
  19. [quote name='Asiaczek']Jezeli dobrze pamiętam, to razem to chyba 14:) pzdr.[/QUOTE] Chyba tak i są coraz większe;)
  20. Bardzo Ci współczuję.....
  21. [quote name='Asiaczek']... no i wiesz, głupio, jak się obieca, a potem .... djupa.... ja tak nie lubię... pzdr.[/QUOTE] Asiu, nie ma sprawy, rozumiem o co kaman;)
  22. [quote name='Asiaczek']A masz lodówke w pracy? Bo wiesz, one nie będa zamrożone, bo u mnie ani zamrażalki ani zamrażalnika niet;) pzdr.[/QUOTE] A mam lodówencję;):)
×
×
  • Create New...