Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='1izabelka1']Nina to wojowniczka:)[/QUOTE] Uff, to już jestem spokojna;)
  2. [quote name='Ellig']Dzisiaj byly chyba 2 telefony w sprawie adopcji Bafi, jeden brzmial bardzo rozsądnie, kciuki są bardzo wskazane:)[/QUOTE] Dobra wiadomość:) Trzymamy mocno!!!
  3. [quote name='eliza_sk']Bossszz jak to małe patrzy na Morelkę, biedna, pewnie ma problem z szyjnym odcinkiem kręgosłupa, zawsze do góry patrzy :evil_lol: [/QUOTE] Mam nadzieję, że chiłka nie będzie przekąską;)
  4. [quote name='Izabela124.']Kotka na pewno znajdzie fajny domek :)[/QUOTE] Innej opcji nie ma:)
  5. [quote name='Izabela124.']Ok, do zobaczenia :) Jeszcze kilka dni przed wyjazdem puszczę maila o której zbiórka :)[/QUOTE] Jasna sprawa:)
  6. Oj tam, oj tam;) Maila przeczytałam i ok.
  7. Na stacji benzynowej kupisz.
  8. [quote name='dOgLoV'] dzisiaj mi juz Sebastian nastawił przerzutki , naprawił hamulec a ja na siodełko sobie założyłam reklamówke :diabloti: rano nie powinnam miec niespodzianek chyba ze w postaci pozamarzanych futrek ale na to wpływu nie mam ....[/QUOTE] Jest taki specyfik WD40 się nazywa. Spryskasz i wszystko chodzi.
  9. Jakie niewinne stworzonka;):)
  10. [quote name='Tekla64']nie mogie uwierzyc ale co sie odwlecze to znajdzie ten swoj prawdziwy dom , moze wlasnie lepiej ze nie rzucaja se zimnowaty wieczor ps zajrzyj wstawilam reszte dobrych zdjec [URL]http://global.images10.fotosik.pl/3150/4de3d4c0510e5b23.jpg[/URL] takie tyz tam sa[/QUOTE] Masz rację, co się odwlecze...;) Zaraz zajrzę:)
  11. Ale miałaś przygodę z rana...nie zazdroszczę.
  12. [quote name='Buszki']Hejka,ja dzisiaj też o czwartej wstałam :roll:.Pieseczki chciały się pobawić :diabloti:.[/QUOTE] Urocze maleństwa;)
  13. [quote name='dOgLoV']dobry wieczor ;)[/QUOTE] Dobry wieczór:) [quote name='Buszki']Kurcze,nadal nie ma chętnych na kicię ?[/QUOTE] Z tego co wiem, nie ma.....
  14. [quote name='Izabela124.']Prawdopodobnie jest już w nowym domku :)[/QUOTE] To fajnie:)
  15. Sama słodycz, tylko troszkę nieokiełznana;)
  16. [quote name='Nikaragua']Zaczynam tworzyć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238255[/URL] do wieczora skończę[/QUOTE] Ciekawie się zapowiada:)
  17. [quote name='Tekla64']ja bych sie bila gdyby nie kupa wlasnych kotow i.... jednak niemozliwoasc utrzymania w domu[/QUOTE] Gdyby była chłopakiem, to wzięłabym ją natychmiast;)
  18. To przy następnej adopcji konieczna będzie "instrukcja obsługi" na piśmie;) Widać, że są przejęci, to dobrze.
  19. [quote name='Aleksandra95']Wolałabym żeby zjadła :lol: nie musiałabym tego myć ! :) :p [/QUOTE] A fuuuuj..... Cześć Dziewczyny:)
  20. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/257/257724qzzhy39no4.gif[/img][/url] Hopka Pięknie wygląda jubilatka. Widzę, że dzieciaki będą obywatelami Świata, super:):)
  21. M&S

    Sfora Hektora

    Ile sportowych zdjęć, jak fajnie:)
  22. Same dobre wiadomości:):)
×
×
  • Create New...