[quote name='Ellig']Dzisiaj byly chyba 2 telefony w sprawie adopcji Bafi, jeden brzmial bardzo rozsądnie, kciuki są bardzo wskazane:)[/QUOTE]
Dobra wiadomość:)
Trzymamy mocno!!!
[quote name='eliza_sk']Bossszz jak to małe patrzy na Morelkę, biedna, pewnie ma problem z szyjnym odcinkiem kręgosłupa, zawsze do góry patrzy :evil_lol:
[/QUOTE]
Mam nadzieję, że chiłka nie będzie przekąską;)
[quote name='dOgLoV']
dzisiaj mi juz Sebastian nastawił przerzutki , naprawił hamulec a ja na siodełko sobie założyłam reklamówke :diabloti: rano nie powinnam miec niespodzianek chyba ze w postaci pozamarzanych futrek ale na to wpływu nie mam ....[/QUOTE]
Jest taki specyfik WD40 się nazywa. Spryskasz i wszystko chodzi.
[quote name='Tekla64']nie mogie uwierzyc
ale co sie odwlecze to znajdzie ten swoj prawdziwy dom , moze wlasnie lepiej ze nie rzucaja se
zimnowaty wieczor
ps
zajrzyj wstawilam reszte dobrych zdjec
[URL]http://global.images10.fotosik.pl/3150/4de3d4c0510e5b23.jpg[/URL]
takie tyz tam sa[/QUOTE]
Masz rację, co się odwlecze...;)
Zaraz zajrzę:)
[quote name='dOgLoV']dobry wieczor ;)[/QUOTE]
Dobry wieczór:)
[quote name='Buszki']Kurcze,nadal nie ma chętnych na kicię ?[/QUOTE]
Z tego co wiem, nie ma.....
[quote name='Tekla64']ja bych sie bila gdyby nie kupa wlasnych kotow i.... jednak niemozliwoasc utrzymania w domu[/QUOTE]
Gdyby była chłopakiem, to wzięłabym ją natychmiast;)
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/257/257724qzzhy39no4.gif[/img][/url] Hopka
Pięknie wygląda jubilatka.
Widzę, że dzieciaki będą obywatelami Świata, super:):)