[quote name='Poker']MOżna chyba zrobić zapis na umowie adopcyjnej mówiący o tym ,że w razie zgłoszenia się właściciela w ciągu 2 tygodni, sunia wraca do niego.[/QUOTE]
Zapisać pewnie można, ale to nie jest w porządku w stosunku do osoby, która chce ją adoptować. Tak mnie się wydaje.
(nie wiem, czy zdecydowałabym sie na adopcję z takim zastrzeżeniem w umowie...).