Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Poker']Panią rozumiem . Niemniej jednak dla mnie jest najważniejsze jest to co jest najlepsze dla psa. Ona wymaga szybkiej pomocy. Jak dzieci idą do adopcji tymczasowej , bo matka biologiczna może się rozmyślić w ciągu 6 tygodni od porodu , to pies też może iść do takiej warunkowej adopcji.[/QUOTE] Nie jest to właściwe porównanie....
  2. [quote name='wellington']Oczywiscie - podejscie odpowiednie to podstawa ! Jesli chodzi o szpice to nie przesadzam . Nigdy :evil_lol: ! Sa ludzie i ludziska. Sa psy i sa ... szpice. I mysle ze Elik tutaj moze mnie poprzec swojemi spostrzezeniami dot. . natury, zachowania, bystrosci i dystynkcji szpica ;)[/QUOTE] Jakie one są wiem doskonale:evil_lol:
  3. Fąfel jest bardzo ładnym imieniem:)
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/493/493272abf71jgkr8.gif[/img][/url] Dobranoc.
  5. Ale elegantka:)
  6. Sama słodycz:loveu: A Helena, nieustająco piekna:lol::lol:
  7. [quote name='Nutusia']Śnieg macie?!?!? Ojej, to i do nas pewnie dotrze :([/QUOTE] U nas dziś takie małe, białe padało:shake::shake:
  8. [quote name='wilczy zew']a w porządku jest wobec właściciela,któremu mogła się zgubić[/QUOTE] Też nie, a zatem należy poczekać, może włascicel jej szuka.
  9. [quote name='Tekla64']hej hej ciutke mnie nie bylo a tu takie wydarzenia kotecka pikna i chcialoby sie ino ze ja mma koty .... wolnozyjace a to szkoda takiej kotecki ale mam nadzieje ze mala znajdzie super domek a nie wariatow[/QUOTE] Widzisz, tak to bywa, że ludzie są nieodpowiedzialni. Ale to niestety nic nowego:shake: Ja też mam taka nadzieję, bo kota jest tego warta:)
  10. [quote name='Izabela124.']Serce mi się kraja jak pomyślę, że taki mały łysielec jest w schronisku :-(:placz:[/QUOTE] Za dużo jest tego, za dużo..............:shake:
  11. M&S

    Sfora Hektora

    Fajna zabawa:)
  12. Kolejne nieszczęście......
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Łał, przepiękne:):) [url]http://images10.fotosik.pl/3144/8ab1eede742c8796.jpg[/url]
  14. [quote name='magdabroy']Iza, szybko mi tu na dogo wchodź :mad: A FB olej :diabloti:[/QUOTE] Mam wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie....:roll:
  15. [quote name='Poker']MOżna chyba zrobić zapis na umowie adopcyjnej mówiący o tym ,że w razie zgłoszenia się właściciela w ciągu 2 tygodni, sunia wraca do niego.[/QUOTE] Zapisać pewnie można, ale to nie jest w porządku w stosunku do osoby, która chce ją adoptować. Tak mnie się wydaje. (nie wiem, czy zdecydowałabym sie na adopcję z takim zastrzeżeniem w umowie...).
  16. Uroczy osiołek:):)
  17. Śliczny Fąfel:):)[url]https://lh6.googleusercontent.com/-6n0oyVoxK1A/UOm58aML_CI/AAAAAAAAJcE/RBMaKdyo71U/s640/e10%2520012.jpg[/url]
  18. M&S

    Sfora Hektora

    Bardzo energiczne zdjęcia;):)
  19. Ooo, bobasy:):):)
×
×
  • Create New...