[quote name='jamnicze']To może się spotkamy wieczorkiem na jakiejś kawusi i pogaduchach? :cool3:
[/QUOTE]
Z przyjemnością, ale nie wiem jak będzie, bo Marysia jest chora i jak nie dojdzie do siebie ( w co osobiscie wątpię), to może przyjadę w niedzielę na sama wystawę.
Miłego wtorku:)