Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='mestudio'] może tym razem ją ktoś sensowny wypatrzy.[/QUOTE] Nie ma innej opcji. Trzymam kciuki za domek i wysyłam pozytywne myśli:)
  2. Dzień dobry:) Ci państwo powinni mieć opiekę ze strony Ośrodka pomocy społecznej. Gmina chyba wie w jakiej są sytuacji?
  3. [quote name='__Lara']Wynik rozmowy jest pozytywny - Pani jest bardzo odpowiedzialna i rozsądna. I robi wszystko żeby sunię wyciągnąć już ze schronu, dwoi się i troi, ja też, trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Jak fajnie:multi::multi: Trzymam z całych sił.
  4. A ja chciałam zapytać, czy moja wpłata doszła? Sprawdzałyście. Powinna być na rku Vivy 2 stycznia (jak wczesniej juz pisałam).
  5. Teraz to już [B][U]musi [/U][/B]dom ją wypatrzyć!!!
  6. To jest oczywista oczywistość:)
  7. Cześć, ja też postaram się coś skelecić, ale wieczorem w domu, bo w pracy mam sprzęt do kitu i inne takie...;)
  8. Cześć Miłka:)
  9. Nogę podnosi:crazyeye:nie za wcześnie? Ja dla swojego szczocha używała takich dla ludzi, były tańsze w aptece, niz te dla psów. Może w Rossmanie bedą.
  10. Je też trzymam za socjalizację dzikuska;):)
  11. Byłoby super, gdyby trafiła do Tego domu. Trzymamy mocno!!!
  12. [quote name='jamnicze']To może się spotkamy wieczorkiem na jakiejś kawusi i pogaduchach? :cool3: [/QUOTE] Z przyjemnością, ale nie wiem jak będzie, bo Marysia jest chora i jak nie dojdzie do siebie ( w co osobiscie wątpię), to może przyjadę w niedzielę na sama wystawę. Miłego wtorku:)
  13. [quote name='ania z poznania']A do Mosiny został podrzucony cudny kudłaty Puchatek, 2msc............[/QUOTE] Kurcze......
  14. O przepraszam:mad:, jamniki są super:eviltong:
×
×
  • Create New...