[quote name='paula_t']I po jednej stronie są za i przeciw i po drugiej, jednak prawda jest taka, że to psiak powinien być na pierwszym miejscu. Na ten moment jest osoba chętna na jego adopcję, a co będzie jeśli za 2,3 tygodnie ta osoba się rozmyśli? Nie zawsze musi to oznaczać, że była nieodpowiedzialna, bo może akurat w międzyczasie wypatrzeć innego psiaka, który potrzebuje natychmiastowej pomocy, a wtedy może się okazać, że sunia będzie jeszcze długo szukała nowego domku i w konsekwencji spędzi w schronisku sporo czasu (odpukać!!).[/QUOTE]
Jeżeli jest rzeczywiście chętna osoba na adopcję, a schronisko chce wydać po sterylce, to moim zdaniem Pani ta może poczekać, chodzi o dobro psa, czyż nie?