Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witamy się z Miłką porannie:)
  2. Dzień dobry Oli:):):)
  3. No to faktycznie, szaleństwo:evil_lol:
  4. Jak tak, to zupełnie inna sprawa. Niech się Młoda wykazuje;) Powodzenia!!!
  5. To już możecie dłużej pospać;)
  6. M&S

    Sfora Hektora

    Witam się pięknie w poniedziałkowy ranek:lol:
  7. Ja od piątej.....
  8. Miłego poniedziałku:):)
  9. Doberek, jak łapka?
  10. Cześć Ludziom pracy;):)
  11. Dzień dobry:) Miłego poniedziałku.
  12. Dzień dobry:) Co słychać u Szwajcarki?
  13. Dzień dobry:) Miłego dnia.
  14. Dobrego dnia:lol::lol::lol:
  15. Tłuszcz jest blisko Warszawy...
  16. Może być problem jak dziewczyny zaczną rujkować... A może wet. dałby rabat?
  17. Przyszłam do kociastych:) Fajne są. Czy przed adopcja będą sterylizowane i kastrowane?
  18. Szkoda, że domek nie przyjedzie do Was po Owcę....z Warszawy chyba nie jest tak daleko?
  19. [quote name='Tekla64']u nas zaczyna byc ranek ale my sie juz tez witamy nowym dzionkiem[/QUOTE] My również witamy :):)
  20. [quote name='Buszki']Dzień dobry :cool1:!!![/QUOTE] Dzień dooobry:multi:
  21. [quote name='paula_t']I po jednej stronie są za i przeciw i po drugiej, jednak prawda jest taka, że to psiak powinien być na pierwszym miejscu. Na ten moment jest osoba chętna na jego adopcję, a co będzie jeśli za 2,3 tygodnie ta osoba się rozmyśli? Nie zawsze musi to oznaczać, że była nieodpowiedzialna, bo może akurat w międzyczasie wypatrzeć innego psiaka, który potrzebuje natychmiastowej pomocy, a wtedy może się okazać, że sunia będzie jeszcze długo szukała nowego domku i w konsekwencji spędzi w schronisku sporo czasu (odpukać!!).[/QUOTE] Jeżeli jest rzeczywiście chętna osoba na adopcję, a schronisko chce wydać po sterylce, to moim zdaniem Pani ta może poczekać, chodzi o dobro psa, czyż nie?
×
×
  • Create New...