Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. To dobrze, że macie taka fajna wetkę:)
  2. [quote name='jamnicze']To wysyłam na PW[/QUOTE] Dostałam, dziękuję:)
  3. [quote name='jamnicze']Motylki pikne :) ale już te gąsienice i pająki - błeeee[/QUOTE] Z gąsiennicy będzie motyl:eviltong:
  4. [quote name='magdabroy']Jak sięgam pamięcią, to nigdy nie spadłam ze schodów :shake: A na stare lata zachciało mi się zabaw w Małysza :D:D:D[/QUOTE] Już rozumiem, źle wyszłaś z progu:eviltong:
  5. Cudnie stoi:) [url]http://imageshack.us/a/img842/2576/p1100720p.jpg[/url] Malutką przekąskę dostała, kto by pomyslał taka delikatna dziewczynka :evil_lol:
  6. [quote name='Izabela124.']Cudowna, zakochałam się w niej :loveu:[/QUOTE] A ona jest papierowa?
  7. [quote name='Ladymonia0610']Kochani. Dostałam 100zł od mojej sąsiadki. Jutro wpłace na konto Stowarzyszenia.[/QUOTE] Super sąsiadka!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='Cienka']Wiesz Jogi uważa, że my robimy błąd największy w życiu, że z nim nie śpimy ciągle próbuje nam przemówić do rozumu a my nic tępaki nie kumamy jego aluzji :)[/QUOTE] Wydało się, że nierozumni jesteście:evil_lol:
  9. [quote name='jamnicze']Masz mój nr tel? Jak się zdecydujesz na sobotę, to zadzwoń :)[/QUOTE] Nie mam niestety.
  10. [quote name='Asiaczek']Witajcie, witajcie:)Ja juz wyspana, najedzona, psy wyspacerowane, nakarmione. Maluchy podjadly mleczka od Żelki, więc dopiero za jakąś godzinę dostana Starter:) wypelniam papierki, bo popołudniu idę do Oddzialu zgłosic miot:) Ciekawe, na ile mnie skasują...? pzdr.[/QUOTE] To było wczoraj.....
  11. [quote name='marta.k9080']dobry wieczór :p[/QUOTE] Hello:):) [quote name='Shilomaniak']Miłego wieczoru. Żeby tylko nie zapeszyć, niech śliczności maszeruje do dobrych ludzi.:lol:[/QUOTE] Dziękujemy, tak nie idzie do dobrych ludzi:p [quote name='jamnicze']Śliczna jest ta kicia :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/URL][/QUOTE] Tak:) [quote name='Tekla64']co tu ogladac ? hihihi to ja jestem inna ale coby trafili na siebie!!!!![/QUOTE] Wiesz na żywca widzi się inaczej niż na fotach. Można zobaczyć jak się zachowuje itd. [quote name='Izabela124.']Oby to była ta rodzina dla kotki :)[/QUOTE] Byłoby super, gdyby znalazła już swoich ludzi.
  12. [quote name='Cienka']Nie śpi z nami więc przyłazi w nocy. Czasem tylko po to by sprawdzić czy się da spacyfikować barykadę bo nadal nie mamy drzwi na górze.[/QUOTE] Już go tak nie tłumacz:razz:
  13. A jeżeli o to chodzi, to zupełnie inna sprawa. Wasza wetka wie najlepiej co i jak zrobić:)
  14. [quote name='magdabroy'] Mogę ;) Ale w nocy jak zjechałam, to chciałam się od razu podnieść ;) Niestety oblał mnie zimny pot, ciemno przed oczami zrobiło i siedziałam na schodach, a mój mąż stał nade mną, bo nie wiedział czy mu nie zemdleję :D[/QUOTE] O kurcze:shake:
  15. Jaka ładna dziewczynka:)
  16. Cześć wieczorkiem:)
  17. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url]
  18. [quote name='Cienka']To kara za to, że nie pozwalamy mu spać w łóżku. W łóżku przesypia całą noc sprawdziłam przy okazji cieczki Piny[/QUOTE] Ja bym mu dała łóżeczko:mad::diabloti:
  19. [quote name='magdabroy']Cześć Aguś :) Możemy sobie rękę podać i zamknąć się obie (razem :evil_lol:) w pokoju bez klamek ;) Szłam w nocy umyć butelkę po karmieniu młodego. Zjechałam z prawie wszystkich schodów z piętra :oops: Kość ogonowa mnie tak napie*dala, że siedzieć nie mogę i nawet chodzenie sprawia mi problem :roll:[/QUOTE] Uuuuu, znam ten ból, masakra. A oddychać możesz?
  20. I pomyśleć, że z takich okruszków wyrosną olbrzymy:) Urocze smoki:loveu:
  21. Nie będzie się spoufalać;)
  22. Może znieczulić jej tylko łapę. Głaski dla panny:)
  23. Dobrze byłoby, żeby te odwiedziny ktoś pilotował.
×
×
  • Create New...