-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
To dobrze, że macie taka fajna wetkę:)
-
[quote name='jamnicze']To wysyłam na PW[/QUOTE] Dostałam, dziękuję:)
-
[quote name='jamnicze']Motylki pikne :) ale już te gąsienice i pająki - błeeee[/QUOTE] Z gąsiennicy będzie motyl:eviltong:
-
[quote name='magdabroy']Jak sięgam pamięcią, to nigdy nie spadłam ze schodów :shake: A na stare lata zachciało mi się zabaw w Małysza :D:D:D[/QUOTE] Już rozumiem, źle wyszłaś z progu:eviltong:
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudnie stoi:) [url]http://imageshack.us/a/img842/2576/p1100720p.jpg[/url] Malutką przekąskę dostała, kto by pomyslał taka delikatna dziewczynka :evil_lol: -
[quote name='Izabela124.']Cudowna, zakochałam się w niej :loveu:[/QUOTE] A ona jest papierowa?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Kochani. Dostałam 100zł od mojej sąsiadki. Jutro wpłace na konto Stowarzyszenia.[/QUOTE] Super sąsiadka!!!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Cienka']Wiesz Jogi uważa, że my robimy błąd największy w życiu, że z nim nie śpimy ciągle próbuje nam przemówić do rozumu a my nic tępaki nie kumamy jego aluzji :)[/QUOTE] Wydało się, że nierozumni jesteście:evil_lol:
-
[quote name='jamnicze']Masz mój nr tel? Jak się zdecydujesz na sobotę, to zadzwoń :)[/QUOTE] Nie mam niestety.
-
[quote name='Asiaczek']Witajcie, witajcie:)Ja juz wyspana, najedzona, psy wyspacerowane, nakarmione. Maluchy podjadly mleczka od Żelki, więc dopiero za jakąś godzinę dostana Starter:) wypelniam papierki, bo popołudniu idę do Oddzialu zgłosic miot:) Ciekawe, na ile mnie skasują...? pzdr.[/QUOTE] To było wczoraj.....
-
Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Panna Fąfel;) -
[quote name='marta.k9080']dobry wieczór :p[/QUOTE] Hello:):) [quote name='Shilomaniak']Miłego wieczoru. Żeby tylko nie zapeszyć, niech śliczności maszeruje do dobrych ludzi.:lol:[/QUOTE] Dziękujemy, tak nie idzie do dobrych ludzi:p [quote name='jamnicze']Śliczna jest ta kicia :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/URL][/QUOTE] Tak:) [quote name='Tekla64']co tu ogladac ? hihihi to ja jestem inna ale coby trafili na siebie!!!!![/QUOTE] Wiesz na żywca widzi się inaczej niż na fotach. Można zobaczyć jak się zachowuje itd. [quote name='Izabela124.']Oby to była ta rodzina dla kotki :)[/QUOTE] Byłoby super, gdyby znalazła już swoich ludzi.
-
[quote name='Cienka']Nie śpi z nami więc przyłazi w nocy. Czasem tylko po to by sprawdzić czy się da spacyfikować barykadę bo nadal nie mamy drzwi na górze.[/QUOTE] Już go tak nie tłumacz:razz:
-
A jeżeli o to chodzi, to zupełnie inna sprawa. Wasza wetka wie najlepiej co i jak zrobić:)
-
[quote name='magdabroy'] Mogę ;) Ale w nocy jak zjechałam, to chciałam się od razu podnieść ;) Niestety oblał mnie zimny pot, ciemno przed oczami zrobiło i siedziałam na schodach, a mój mąż stał nade mną, bo nie wiedział czy mu nie zemdleję :D[/QUOTE] O kurcze:shake:
-
Jaka ładna dziewczynka:)
-
Cześć wieczorkiem:)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/568/568363v9kx6xu2g5.gif[/img][/url] -
[quote name='Cienka']To kara za to, że nie pozwalamy mu spać w łóżku. W łóżku przesypia całą noc sprawdziłam przy okazji cieczki Piny[/QUOTE] Ja bym mu dała łóżeczko:mad::diabloti:
-
[quote name='magdabroy']Cześć Aguś :) Możemy sobie rękę podać i zamknąć się obie (razem :evil_lol:) w pokoju bez klamek ;) Szłam w nocy umyć butelkę po karmieniu młodego. Zjechałam z prawie wszystkich schodów z piętra :oops: Kość ogonowa mnie tak napie*dala, że siedzieć nie mogę i nawet chodzenie sprawia mi problem :roll:[/QUOTE] Uuuuu, znam ten ból, masakra. A oddychać możesz?
-
I pomyśleć, że z takich okruszków wyrosną olbrzymy:) Urocze smoki:loveu:
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie będzie się spoufalać;) -
Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Jest średniego wzrostu;) -
Może znieczulić jej tylko łapę. Głaski dla panny:)
-
Czekoladowa dama o imieniu Sisi grzeje się już w domku! :D :D :D
M&S replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Dobrze byłoby, żeby te odwiedziny ktoś pilotował.