Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem piesku... [*] Nie rób sobie wyrzutów, nie mogłaś przewidzieć.
  2. [quote name='paula_t']Takie wyjście z sytuacji byłoby idealne....Przecież Pani i tak zgadza się na sterylizację, schronisko zabezpieczyłoby się w postaci podpisanej umowy i sunia mogłaby jechać do domku.[/QUOTE] Mieli by jednego psa mniej do karmienia itd. itp....
  3. [quote name='Asiaczek']Cos chyba dzisiaj z ciśnieniem jest, bo i mnie chce ise spać... Pzdr.[/QUOTE] Ja już pospałam.....
  4. Tak, usuń. Wysłałam maila.
  5. [quote name='Izabela124.']Info o kotce do adopcji możesz wstawić w mojej galerii, może ktoś się zainteresuje :) Zaraz na facebooku ja wkleję :)[/QUOTE] Nie wklejaj na FB, jeżeli hodowczyni uzna, to sama to zrobi.....!!!!!
  6. [quote name='wellington']Jesli to jest szpic to on ma dobre wychowanie w genach i nie trzeba mu przypominac zasad savoir-vivre'u poniewaz on o nich nigdy nie zapomina :loveu:[/QUOTE] Troszkę przesadzasz. Szpic to jest szpic, niezależnie od gabarytów i trzeba mieć do niego właściwe podejście.
  7. [quote name='eliza_sk']Z newsów: Tula i Pchła pojechaly dziś do nowych domów. Sonia czeka na wyjazd. [/QUOTE] Powodzenia w nowych domach!!!
  8. [quote name='dOgLoV']dosyć mam tej pory roku :shake:macie na tą wstretną pogode ładny uśmiech :lol:[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00623_zps51432c0e.jpg[/IMG][/QUOTE]To dopiero początek takiej aury.......
  9. U nas też coś popaduje...
  10. [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE] Dzień dobry:lol:
  11. [quote name='Buszki']Raczej zauważy,zresztą koteczka też mamy i przed świętami drugi się przybłąkał....[/QUOTE] Ja mam tsy kotecki:eviltong:
  12. [quote name='M&S'][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DO ADOPCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][SIZE=3]Kotka syberyjska Kamthatka Stashkot PL ma 5 mcy, szylkretka [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]​[/COLOR][/SIZE][IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG][/QUOTE] [SIZE=4][B]Przypominam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE]
  13. [quote name='AMIGA']Ładna mi to zabawa, jak na odległość słychać jak kłapie przy tym zębiskami :mad:[/QUOTE] Jeszcze nie ma wyczucia chłopaczyna;)
  14. Witanko:) Jak się czujesz?
  15. Dzień dobry:)Jak Luna?
  16. Witamy się w niedzielny ranek:):):)
  17. [quote name='mestudio']Państwo mieli przez 12 lat kaukazkę, myślę, że wobec tego z takim Owcą sobie poradzą:cool3:[/QUOTE] Trzeba mieć nadzieję;)
  18. Dzień dobry Oli:)
  19. Witamy się z rana:):)
  20. Dzień dobry Rudzielcu:)
  21. [quote name='beka']Ludzie słyszą co chcą usłyszeć, niestety. Z drugiej strony jak sunia jest płochliwa to dom w którym nie ma stabilizacji i sąsiadka wyprowadzająca psy też chyba dla niej nie najlepszy...[/QUOTE] Zgadzam się. Suczka powinna mieć spokojny dom i stabilizację.
  22. [quote name='agnethka']przyszłam popatrzeć na pieski, a tu kotek ;)[/QUOTE] Cześć:multi: Są i pieski i kotki;)
  23. [quote name='Asiaczek']Wiesz, w milym towarzystwie to i czerstwa bułka inaczej smakuje:) A wczorajsze Wasze towarzystwo bylo super:) BTW - jak się Mania czuje? Przeziębienie sie rozwinęło czy zwineło?:) pzdr.[/QUOTE] Asiu, zgadzam się z Tobą w 100%, fajnie jest się spotkać, posiedzieć pogadać, że o pierogach nie wspomnę;) Mania jeszcze śpi. Mam nadzieję, że przeziębienie się nie rozwinie, ale zobaczymy jak będzie.
×
×
  • Create New...