[quote name='Asiaczek']Wiesz, w milym towarzystwie to i czerstwa bułka inaczej smakuje:)
A wczorajsze Wasze towarzystwo bylo super:)
BTW - jak się Mania czuje? Przeziębienie sie rozwinęło czy zwineło?:)
pzdr.[/QUOTE]
Asiu, zgadzam się z Tobą w 100%, fajnie jest się spotkać, posiedzieć pogadać, że o pierogach nie wspomnę;)
Mania jeszcze śpi. Mam nadzieję, że przeziębienie się nie rozwinie, ale zobaczymy jak będzie.