[quote name='jamnicze']No ładnie, a Ty jeszcze nie w samochodzie?
znaczy się z kawusi nici, :mad: pewnie będziesz tylko na wystawie :roll:. Ale przynajmniej tam się spotkamy :)[/QUOTE]
Nie, nie w samochodzie. po pierwsze nasz pensjonat (nocowałam tam kilka razy z psami) najpierw przyjął rezerwację, a przed wczoraj napisali, że ponieważ była zmiana właściciela, to tylko z małymi psami....:angryy: jakbym z cielakami była. A po wtóre, nie przyjedziemy, pogoda do kitu, nie chce mi się tłuc taki kawał.
Spotkamy się kiedy indziej.
[quote name='jamnicze']No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Slascha (czy jak się go tam pisze ;))[/QUOTE]
Dziękujemy:):)