[quote name='unikatowydiament']pewnie,jestem ciekawa na ilu jeszcze trafię na takich patafianów,zanim trafi mi się jakiś normalny:evil_lol:[/QUOTE]
Może być trochę mądrych inaczej;)
[quote name='Asiaczek']Hahaha, postaram się:) W ramach rekompensaty proponuje pierozki w sobotę. Co ty na to?:)
Pzdr.[/QUOTE]
Asiu, wiesz, że ja już natychmiast leeecę, ale tak jak rozmawiałyśmy przyczyny obiektywne czasami nam psują szyki....
[quote name='Ania!'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5893.jpg[/URL]
Urocze cudeńko :loveu:
Coraz częściej się zastanawiam, czy nie powinnam powiększyć stadka o kociaste :lol:[/QUOTE]
Jak miło Cię widzieć:)
Kot, polecam.
[quote name='Nikaragua']Za tydzień zaczynam ferie i marzy mi się łażenie po polach w śniegu z psiakiem.... ale nigdzie nie jedziemy w tym roku, bo mąż nie ma urlopu, a moja młodzież już nie chce z mamusią jechać[/QUOTE]
To będziesz dzika i swobodna;)
[quote name='Asiaczek']Dobrze prawisz:0
Ja po porannych obowiązkach poszłam jeszcze na 1,5 godzinki do łóżka:) Oj, jak mi dobrze bylo.... Wzięłam tym razem Romke.... cieplutko, milutko..... raj!
pzdr.[/QUOTE]
Czy mogłabyś Asiu nie drażnić ludzi......:diabloti:
[quote name='stokrotka.af']ja tez w weekend nie lubiłam do lasku chodzić bo tyle ludziów ,że szok ;( no, ale pieski przynajmniej były a tu ani piesków ani ludziów niet :([/QUOTE]
Wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj [B]stokrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]