Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć wieczorową porą :) Mam nadzieję, że Was nie zasypało...;)
  2. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='M&S']Dzień dobry Lolka:)[/QUOTE] Dobry wieczór Lolcia :)
  3. Faktycznie cudeńko [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/459/459830qyqjkq81to.gif[/img][/url]
  4. Dobranoc:)
  5. [quote name='unikatowydiament']pewnie,jestem ciekawa na ilu jeszcze trafię na takich patafianów,zanim trafi mi się jakiś normalny:evil_lol:[/QUOTE] Może być trochę mądrych inaczej;)
  6. [quote name='unikatowydiament']i już po,nie nadajemy na tych samych falach,jednym słowem Patafin:angryy:[/QUOTE] Kij mu w oko;)
  7. Czyżby dentyści podwyżkę zrobili.....to jest chore.
  8. [quote name='C&B']Dzięki, umiecie podnieść na duchu pisząc jakie to szczeniaki są złe :evil_lol:[/QUOTE] Bo są, potwory i piranie:evil_lol:
  9. [quote name='marta.k9080']no właśnie...Zmieniłaś zdanie w ostatniej chwili?:evil_lol:[/QUOTE] O to samo chciałam zapytać;)
  10. Mówiłam, że kiełki wypadną;) Nużeniec.....no nie:shake: Glutku miej litość.
  11. [quote name='Asiaczek']Hahaha, postaram się:) W ramach rekompensaty proponuje pierozki w sobotę. Co ty na to?:) Pzdr.[/QUOTE] Asiu, wiesz, że ja już natychmiast leeecę, ale tak jak rozmawiałyśmy przyczyny obiektywne czasami nam psują szyki....
  12. Fajne ptaszydła i jeżyk i wiewióreczka:):)
  13. Śliczny plakat, tekst wzruszający. Oby domek szybko znalazł malucha!!!
  14. [quote name='Ania!'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5893.jpg[/URL] Urocze cudeńko :loveu: Coraz częściej się zastanawiam, czy nie powinnam powiększyć stadka o kociaste :lol:[/QUOTE] Jak miło Cię widzieć:) Kot, polecam.
  15. Cześć Wieczorkiem:)
  16. [quote name='Nikaragua']Za tydzień zaczynam ferie i marzy mi się łażenie po polach w śniegu z psiakiem.... ale nigdzie nie jedziemy w tym roku, bo mąż nie ma urlopu, a moja młodzież już nie chce z mamusią jechać[/QUOTE] To będziesz dzika i swobodna;)
  17. Taaa, jak nie musiałabym latać do roboty tylko mogłabym miło spędzać czas np. w lesie z burkami to też byłoby przyjemnie.
  18. [quote name='Asiaczek']Dobrze prawisz:0 Ja po porannych obowiązkach poszłam jeszcze na 1,5 godzinki do łóżka:) Oj, jak mi dobrze bylo.... Wzięłam tym razem Romke.... cieplutko, milutko..... raj! pzdr.[/QUOTE] Czy mogłabyś Asiu nie drażnić ludzi......:diabloti:
  19. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1236/1236632fikvms1rkc.gif[/img][/url] pogoda u nas.....beznadziejna
  20. [quote name='stokrotka.af']ja tez w weekend nie lubiłam do lasku chodzić bo tyle ludziów ,że szok ;( no, ale pieski przynajmniej były a tu ani piesków ani ludziów niet :([/QUOTE] Wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj [B]stokrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]
×
×
  • Create New...