[quote name='Asiaczek']Nie, dzisiaj na pewno ni ebedzi emnie na Sekcji.
Daj znac najwczesniej, jak to bedzie możłiwe, czyli jak to pisza angielskojęzyczni - asap:)
pzdr.[/QUOTE]
Zobaczymy się innego dnia:)
[quote name='marta.k9080']dzień dobry:p[/QUOTE]
Dzień dobry:lol:
[quote name='bety']Cześć futrzaczki :)
Pzdr[/QUOTE]
Cześć, cześć:)
[quote name='Ania!']Powoli wracam na forum :lol:[/QUOTE]
Cieszę się:)
[quote name='stokrotka.af']doberek :)
junior próbuje sobie założyć nogi za głowę ;)
TZ próbował "uszczęśliwić" Rufola i kupił mu "psią karmę" bleeeeeeee, Rufol wszamał i za chwilkę wszystko "oddał" w malowniczym stylu ;)
Zuzolek zastrajkowała i nie wychodzi z klatki :(
mam zimnice w łazience a baba z administracji próbuje mi wmówić,że nie wiem co to mikrowentylacja w oknach" i ona mi to "na spokojnie wytłumaczy" ....
a w kwestii kotów to będę mieć jak sie do domku przeprowadzę ;)
mizianka dla psiurów i kocurów ;)[/QUOTE]
Witanko:multi:
Młody na akrobatę wyrośnie;)
Biedny rufilec, brzuszek go pewnie boli....i zuzolek też biedny.
musicie wrócić, nie ma innej opcji!!!!
A koty się znajdą;)
dziękować, wymiziam jak do domu powrócę;)