Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. A ja zapraszam jeszcze tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  2. [quote name='diana79']hoooooooooooooop[/QUOTE] .........................................................................
  3. [quote name='ktiger'] trzymam kciuki z wspaniały domek.[/QUOTE] Ja też trzymam:)
  4. Czy pozwolicie się zaprosić:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]
  5. Czy można Was zaprosić:) http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576
  6. Zerknij tu proszę:) http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576
  7. Zapraszam, może zerkniesz:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]
  8. Zerknijcie tutaj proszę:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]
  9. Mogę zaprosić Was tu....? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]
  10. .............................
  11. Dziewczynki zajrzyjcie tu proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]
  12. [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - poniżej link do bazarku, o którym rozmawiałysmy:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TINĘ-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/URL] Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:) pzdr.[/QUOTE] Super Asiaczku, lecę, lecę!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Aż chce się czytać:multi::multi: uroczy szpickulec [url]http://img856.imageshack.us/img856/2619/zdjcie0034ij.jpg[/url] Przesyłamy głaski:)
  14. [quote name='magdabroy']W nawiasie było najważniejsze :evil_lol:[/QUOTE] Oj Wy nie dobre Dziewczyny :evil_lol:
  15. Cudaczek [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1074/1074139afz8864vna.gif[/img][/url]
  16. [quote name='eliza_sk']Taaa, jak o Merlina - same propozycje nie do odrzucenia ... np jako piesek dla 2,5 latki. [/QUOTE] No po prostu rewelacja.....
  17. Dziewczynka przepiękna [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/742/742478me58i5kmyp.gif[/img][/url] długie pazury ma bidula.
  18. To dobre wiadomości :)
  19. [quote name='marta.k9080'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5979-1.jpg[/URL] aż się prosi o drapanko pod bródką:loveu::loveu:[/QUOTE] Tak, aż chce się podrapać;)
  20. Cześć:) Miłego wieczoru.
  21. Normalnie anioł :):)
  22. [quote name='unikatowydiament']też tak sobie pomyślałam:eviltong:[/QUOTE] Jak się przestraszył Oskarka, to niech spada;)
  23. Maluszki może ktoś was zauważy.................
×
×
  • Create New...