[quote name='Tekla64']no i juz po sloneczku buuuu
ale choc z rana bylo wiec i tak dobrze[/QUOTE]
Głupia sprawa...
[quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)
u nas znowu prószy śnieg :roll: ehhh[/QUOTE]
Dobry wieczór. U nas też prószył...
[quote name='Shilomaniak']Nie płakać, mam nowinę za miesiąc wiosna, będzie ciepło:crazyeye:
Tylko nie mówić głośno bo ktoś się dowie.[/QUOTE]
Ale jak przeżyć ten miesiąc?
[quote name='Buszki']U mnie na ogrodzie już jest wiosna :eviltong:.[/QUOTE]
Ty mnie nie denerwuj:mad:
[quote name='stokrotka.af']no to nasze marzenia o rajskiej plaży i palemkach poszły.....
doberek wilczaste poniedziałkowy, my dziś po szczepieniu przeciw wściekłym psom ;) i robaczkom ;)[/QUOTE]
Doberek Rufiku.
Kuj, kuj zrobiłaś biednemu pieseczkowi;)