Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Widać jest bardzo terytorialna.
  2. Zaglądam wieczorem do malutkiej.
  3. [quote name='Nutusia']To fakt. Martwię się najbardziej jak Motencjusza przyjmie sunia rezydentka...[/QUOTE] Myśle, że będzie dobrze. On maluch i facecik. Dogadają się. A jak Motek będzie zbyt natarczywy, to zapewne rezydentka go ustawi;) Mam nadzieję, że ludzie Motka dadzą sobie radę.
  4. Poniedziałkowe dzień dobry :)
  5. [quote name='Nutusia']Może ją pomroczność jasna dopadła ;)[/QUOTE] Ooo, coś moze być na rzeczy;)
  6. [quote name='Nutusia']Jedziemy dopiero wieczorem. Muszę wrócić z Wwy do domu, ogarnąć dom po długiej nieobecności, coś zjeść, wziąć Moteusza pod pachę i grzać z powrotem do Wwy. Na miejsce dotrzemy pewnie nie wcześniej niż o 20-tej. Potem chwila na "formalności", powrót, więc zakładam, że do domu dotrę dopiero przed północą... Tak więc relacja będzie, ale dopiero w środę rano, ok? ;)[/QUOTE] Na relację zaczekamy, ważme, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.
  7. Witaj Tosiu:) Biedactwo.... Głaskanie po głowie psy odbieraja jako chęć zdominowania. Lepiej głaskać pod brodą, za ucholami.
  8. Cześć i dobrego dnia :)
  9. [quote name='PACZEK']Hym.... mnie się zaraz "kojarzy" z ryzykiem nieplanowanego......:grin::grin::grin:[/QUOTE] Głodnemu chleb na myśli [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/742/742468m9g2d9dg9a.gif[/img][/url] Cześć Fraszko :)
  10. Fajnie ma Żelcia:) Moteuszku jeszcze tylko poniedziałek i w drogę do domku.
  11. Miłka, ta delikatna panieneczka taki agresor, no kto by pomyślał...chyba nie miała świadomości, co robi;)
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Jak u Was dużo kolorów :) Milego dnia :)
  13. Dzień dobry:) jakie szaleństwa, super. Ja też zdecydowanie wolę kolor zielony nawet w lutym....;)
  14. Zaglądam, wiadomo coś?
  15. [quote name='Tekla64']no to ja sie witam slonecznie choc mroznie ale nie za mocno mrozno wiec fajnie[/QUOTE] Hejka, jak ja Ci zazdroszczę tego słońca....u nas ponuro i pada to białe...
  16. Śliczny jest:loveu:, zdrówka maluszki!!! Szkoda mi Zorki.
×
×
  • Create New...