Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Aśka, dawaj imionka!!!
  2. Dobry wieczór, mam nadzieję, że Ptyś lepiej się czuje:)
  3. Dobry wieczór :):)
  4. [quote name='Sonka95']Ważne , ze już jesteście :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Też tak myślę :)
  5. Hello Dziewczynki :)
  6. [quote name='Buszki']A wieczorna gimnastyka,to znoszenie stosu drewna do kominka ;).[/QUOTE] Ruch to zdrowie :evil_lol: [quote name='Tekla64']hej w czwartek , przysypany z wczoraj i nie do konca stopiony a noca to co zostalo zamrozilo wiec jest tak se malo ciekawie i pochmurno[/QUOTE] Cześć, cześć :) [quote name='stokrotka.af']doberek wpadłam zapytać kiedy wiosna ? ;)[/QUOTE] Witanko, no właśnie, gdzie?! [quote name='dOgLoV']Dzień doberek :loveu:[/QUOTE] Dobry wieczór :lol: [quote name='Asiaczek']Hej, [B]M&S[/B], gdzie jestescie?:) pzdr.[/QUOTE] W domu nareszcie :cool3: [quote name='Shilomaniak']Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie ,świat w którym baśń ta dzieje się:-o Stokrota sie pytała kiedy wiosna , to poszła szukać do lasu, mam nadzieję że wróci całą i zdrowa.[/QUOTE] Nie poszłam do lasu, bo byłam jak zazwyczaj w pracy :diabloti: [quote name='Aleksandra95']Miłego późnego Walentynkowego popołudnia :)[/QUOTE] Hello, dziękować :) [quote name='Izabela124.']Witajcie wilcze :)[/QUOTE] Witajcie Kissy :)
  7. Ja też :):)
  8. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witanko wieczorkiem :)
  9. [quote name='b-b']Tyle dobrych rad i informacji, ze nie masz już malutka wyjścia tylko zdrowieć!:)[/QUOTE] Zgadzam się ;)
  10. Hej chłopaku :)
  11. Ja też trzymam z całej siły!!!!!
  12. Są urocze i takie kolorowe :)
  13. Piękne, piękne :loveu: Ale mają potężne łapska;)
  14. [quote name='KasiaT']Piękna Nivo hopsnę Ciebie wysoko,może ktoś odpowiedni zauważy Twój blask[/QUOTE] I ja też :)
  15. A ja wieczorkiem się witam :)
  16. M&S

    Sfora Hektora

    Hello Sforo :)
  17. [quote name='elisse']Podenco nie jest uznawany przez FCI jako chart.....w Polsce jest ich BARDZO mało[/QUOTE] Podenko jest w Vgr FCI, pierwotne i szpice. Cześć śliczny chłopaku :)
  18. Hej Rufolcu :)
×
×
  • Create New...