[quote name='Buszki']A wieczorna gimnastyka,to znoszenie stosu drewna do kominka ;).[/QUOTE]
Ruch to zdrowie :evil_lol:
[quote name='Tekla64']hej w czwartek , przysypany z wczoraj i nie do konca stopiony a noca to co zostalo zamrozilo wiec jest tak se malo ciekawie i pochmurno[/QUOTE]
Cześć, cześć :)
[quote name='stokrotka.af']doberek wpadłam zapytać kiedy wiosna ? ;)[/QUOTE]
Witanko, no właśnie, gdzie?!
[quote name='dOgLoV']Dzień doberek :loveu:[/QUOTE]
Dobry wieczór :lol:
[quote name='Asiaczek']Hej, [B]M&S[/B], gdzie jestescie?:)
pzdr.[/QUOTE]
W domu nareszcie :cool3:
[quote name='Shilomaniak']Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie ,świat w którym baśń ta dzieje się:-o
Stokrota sie pytała kiedy wiosna , to poszła szukać do lasu, mam nadzieję że wróci całą i zdrowa.[/QUOTE]
Nie poszłam do lasu, bo byłam jak zazwyczaj w pracy :diabloti:
[quote name='Aleksandra95']Miłego późnego Walentynkowego popołudnia :)[/QUOTE]
Hello, dziękować :)
[quote name='Izabela124.']Witajcie wilcze :)[/QUOTE]
Witajcie Kissy :)