Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Merlinku jesteś cuuuudny :loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Shilomaniak']:hmmmm:U nas też?. Dzień dobry futerka.[/QUOTE] Też, też:) Doberek. [quote name='Asiaczek']U mnie tez, u mnie tez!!! pzdr.[/QUOTE] Cieszę się:) [quote name='Błyskotka']A u mnie właśnie pada śnieg :([/QUOTE] Uuuuuuuuu, nie ładnie. [quote name='dOgLoV']Dzień doberek ;)[/QUOTE] Hello :) A ja zaraz idę do domku :multi:
  3. Dzień dobry malutka:)
  4. [quote name='Tekla64']wtorkowe czesc!!!![/QUOTE] Cześć, cześć. A u nas świeci słońce!!!!
  5. [quote name='AMIGA']A mój biedny schorowany, tymczasik który stal się moim psiakiem, nazywany Wujaszek Samo Zło to nie piekny był? :-)[/QUOTE] Był piękny :):)
  6. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url]
  7. Piękne portrety ;):)
  8. No tak, ferie się skończyły....niedługo będą wakacje;)
  9. Strasznie to wszystko przykre..... Maluchy zdrówka. Za Zorkę trzymam kciuki!
  10. Zdrówka dziewczynko!!!
  11. Jakie cuuudo jamnicze :loveu: Kocham jamniory.
  12. Oskar, co to za mina;) Miłego wieczoru.
  13. Oj dobrze trafił, oj dobrze :)
  14. [quote name='Tekla64']no i juz po sloneczku buuuu ale choc z rana bylo wiec i tak dobrze[/QUOTE] Głupia sprawa... [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;) u nas znowu prószy śnieg :roll: ehhh[/QUOTE] Dobry wieczór. U nas też prószył... [quote name='Shilomaniak']Nie płakać, mam nowinę za miesiąc wiosna, będzie ciepło:crazyeye: Tylko nie mówić głośno bo ktoś się dowie.[/QUOTE] Ale jak przeżyć ten miesiąc? [quote name='Buszki']U mnie na ogrodzie już jest wiosna :eviltong:.[/QUOTE] Ty mnie nie denerwuj:mad: [quote name='stokrotka.af']no to nasze marzenia o rajskiej plaży i palemkach poszły..... doberek wilczaste poniedziałkowy, my dziś po szczepieniu przeciw wściekłym psom ;) i robaczkom ;)[/QUOTE] Doberek Rufiku. Kuj, kuj zrobiłaś biednemu pieseczkowi;)
  15. Hej wieczorkiem :)
  16. [quote name='ania z poznania']Tak :)! Jedzie :)[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] baaardzo się cieszę
  17. [quote name='Ellig']Panie przed chwila odwołały wizytę u Bafi, maja juz pieska.....Oczywiście wysłały sms-a.[/QUOTE] Jest mi przykro...
  18. [quote name='AMIGA']Nutusiu - nie martw się az tak bardzo. Psy wyczuwają szczeniaka i na wiele więcej mu pozwalają niż innym dorosłym psom. Wiem coś na ten temat, bo widze na co pozwala kolejnym szczylkom Amiga. A inne dorosłe psy widza jej garnitur zebów i straszne szczekanie i wola nawet nie podchodzić do niej[/QUOTE] Też tak sądzę. Wprowadzałam szczeniaki do swoich dorosłych psów i wszystko było ok.
×
×
  • Create New...