[quote name='jamnicze']U nas też już biały kożuszek pokrył trawniki, a pod nogami chlupie. Jak to w nocy zmrozi, to jutro będzie masakra.[/QUOTE]
U nas biało non stop...
[quote name='stokrotka.af']wstaję, patrzę za okno a tam bielusieńko ;)
od tej ortezy zdrętwiał mi kciuk, zostawiam cholerstwo ....
głaski dla Panów ;)[/QUOTE]
To ręka Cie boli, nie dobrze.
Dzieki:)
[quote name='dOgLoV']Dzień dobry bardzo bardzo bardzo śnieżnie :placz:[/QUOTE]
Dobry wieczór :)
[quote name='Buszki']No i zasypało.... I znowu rano było szukanie samochodu na podjeździe ;).[/QUOTE]
To była poranna gimnastyka;)
[quote name='Izabela124.']Witaj :)
Fajne fotki z Rzeszowa :)[/QUOTE]
Cześć :)
Dzięki.
[quote name='Asiaczek']Hej i my sie witamy, co prawda dzisiaj bez słońca:)
pzdr.[/QUOTE]
Cześć Asiu.