Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Oj... zdrówka Serduszko!!!
  2. [quote name='Asiaczek']jamnicze psychicznie się nastawia na wizyte u mnie.... tyle basków.... Pzdr.[/QUOTE] Oj tam, oj tam. Nie ma co się nastawiać. Ma przyjechać i tyle;)
  3. Cześć Buszki :)
  4. [quote name='togaa']Panie są zdecydowane. Ponieważ nie było wizyty p.a , zawiozę chłopaka w niedzielę i będzie dwa w jednym.:razz:[/QUOTE] Bardzo dobre rozwiązanie :)
  5. Hello, miłego wieczoru :)
  6. Jestem u maluszka, śliczny puchatek :)
  7. [quote name='Shilomaniak']Luba nie może odpowiedzieć, bo boli ją głowa :diabloti: ;)[/QUOTE] Bardzo współczuję.
  8. [quote name='togaa']A witamy ! Przyjechały Panie z wizytą do Czarusia (Mama i córa studentka). Oczywiście Czaruś oczarował. Dostał w prezencie smaczki i piłeczkę którą zaraz się pięknie bawił. W niedzielę rewizyta , już z Czarusiem.:razz:[/QUOTE] Czyżby domek na horyzoncie... Trzymam nieśmiało kciuki;)
  9. [quote name='jamnicze']U nas też już biały kożuszek pokrył trawniki, a pod nogami chlupie. Jak to w nocy zmrozi, to jutro będzie masakra.[/QUOTE] U nas biało non stop... [quote name='stokrotka.af']wstaję, patrzę za okno a tam bielusieńko ;) od tej ortezy zdrętwiał mi kciuk, zostawiam cholerstwo .... głaski dla Panów ;)[/QUOTE] To ręka Cie boli, nie dobrze. Dzieki:) [quote name='dOgLoV']Dzień dobry bardzo bardzo bardzo śnieżnie :placz:[/QUOTE] Dobry wieczór :) [quote name='Buszki']No i zasypało.... I znowu rano było szukanie samochodu na podjeździe ;).[/QUOTE] To była poranna gimnastyka;) [quote name='Izabela124.']Witaj :) Fajne fotki z Rzeszowa :)[/QUOTE] Cześć :) Dzięki. [quote name='Asiaczek']Hej i my sie witamy, co prawda dzisiaj bez słońca:) pzdr.[/QUOTE] Cześć Asiu.
  10. Cześć maluchu :)
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dobry wieczór :) Nas tak zasypało że łopata poszła w ruch ;)[/QUOTE] To same atrakcje macie;)
  12. [quote name='mestudio']Właśnie wróciłyśmy z Sańką z kolejnego lansu, dziś było spokojniej, ataki na przejeżdżające samochody były były dziś spokojniejsze. Lans uważam za udany:-).[/QUOTE] Łał, brawo Sańka!!!
  13. Cześć Sajduchy, jak samopoczucie?
  14. Cześć Fraszko :) Robi postępy malutka.
×
×
  • Create New...