Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hej kochani :) Miałam paskudny tydzień. Przeprowadzka w pracy po remoncie, internet w domu nie chciał współpracować ze mną. Powoli wracam do normy;) I znowu sypie.... Do Włocławka zgłosiłam i opłaciłam :)
  2. [quote name='Shilomaniak']. Siakieś głupie albo co , co prawda moja też szaleje jakby nie widziała że mnie się nie chce. No ale cóż jeszcze trochę do ciepełka nam brakuje, tylko że psi niekoniecznie będą szczęśliwe przy 30 st. na plusie:eek2:. Teraz małe i białe za szybą a my zaraz na szkolenie z właściwego zachowania pana przy psie, żeby wstydu Shili nie przynosić. Miłej niedzieli.[/QUOTE] Wiadomo, że przy +30 nie będą szczęśliwe, w przeciwieństwie...;) To prawda, Pan nie może psu wstydu przynosić:evil_lol: Dzięki :)
  3. [quote name='Tekla64']u nas bez mroza ale wilgoc straszna taka stojaca brrrr za to moje durne psy sa o dziwo przeszczesliwe i trza sie wybrac na jakies dluzszy spacer czy sie chce czy nie[/QUOTE] Moje też zadowolone :)
  4. Zorka dobiła do przystani, fantastycznie :):) Maluchom życzę zdrówka!!!
  5. Piekna Sańka [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/742/742469s3709nw4fb.gif[/img][/url]
  6. Ale się dzieje. Pani z Wawra, ciekawe, z której okolicy...
  7. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/742/742469s3709nw4fb.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/742/742469s3709nw4fb.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/742/742469s3709nw4fb.gif[/img][/url] Cudnie.
  8. Cześć Shila :) A gdzie jest ta leśna knajpka?
  9. Myślę, że warto spróbować:)
  10. Trzymam kciuki. Dobrej drogi i powodzenia!!!
  11. Jestem w niedzielny ranek :)
  12. Z rana zaglądam :)
  13. Dzień dobry :)
  14. Niedzielne dzień dobry :)
  15. M&S

    Sfora Hektora

    Ciekawe fioletowe fotki ;) Dobrej niedzieli :)
  16. Pięknie wygląda Ptysiek :) Dobrej niedzieli.
  17. Niedzielne dzień dobry :)
  18. Merlin rozrabiaka..... Bądź grzeczny chłopaku!
  19. [quote name='Izabela124.']Kiedy nowe fotki? :)[/QUOTE] Nie wiem... [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE] Dzień dobry :) [quote name='Tekla64']hej dzis , mrocznie wilgotno i do kitu a moim psom dobrze ,wariatom jakims[/QUOTE] było obrzydliwie. [quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE] Był baardzo miły :) [quote name='stokrotka.af']dooooooooooooobry wieczorek :)[/QUOTE] [quote name='marta.k9080']witanko wieczorem:p[/QUOTE] [quote name='Tekla64']wieczor .....zimny i wilgotny[/QUOTE] Dzień dobry. Wieczór był zgniły i padało jakieś białe zmarznięte, fuj. Dziś lepiej nie jest, szaro i lekki mróz:shake:
  20. Dzień dobry i miłej niedzieli :)
  21. Super wiadomości. Trzymam mocno!!!
×
×
  • Create New...