Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Data i godzina operacji aktualna?Uszka wyleczone antybiotykiem?
  2. Dziaduś wygląda zawaliście,jak na dziadusia.U mnie nikt sie matura nie martwił.Była do zdania i już.
  3. Przesłodkie!I fajnie,ze wieści takie dobre!Pozdrawiam.
  4. Ta rozmarzona,senna minka przytulonego Boya jest bezcenna,wymiękam!
  5. No to pozostaje czekac na dobre wieści o małej...
  6. Myśle,ze maluch szybko znajdzie domek.
  7. Dobrze,ze charakterek mu sie zmienia,bo zaborczy psiak bywa uciążliwy.
  8. Jeszcze sie doczekamy filmiku rozpędzonego Dziadzia....
  9. A ja czułam,ze sie jeszcze rozbryka!Jeszcze go temperować będa musieli:evil_lol:
  10. Damy w futrze nie kładą sie do łóżka.Za gorąco.Fotki śliczne.
  11. śliczny,ładnie komponuje sie z meblami...
  12. Ulży,ulży,a MOdry juz nie zyje biedak
  13. A nie dziś miała sie Murka umawiać?
  14. NO cud ,miód ten kuperek w górze:evil_lol:
  15. Może tam coś było robione jeszcze raz?Bo strasznie dłogo ten gips,norma to przeciez4-6 tyg,czasem troszke dłuzej,ale aż tak?
  16. He,he moja czekoladkowa Luzy!Nie tyle znałam co zachwyciła mnie jej uroda podczas zdjęc!A Lusia nadęta jak paw,rzeczywiście.
  17. A Opcio jak sie cieszy!Nawet jak tego nie umie pokazac to na pewno sie cieszy!
  18. Takie fotki ogląda się z prawdziwa przyjemnością!:lol:Pozdrawiam światecznie.
  19. Baaaardzo czekam na zdjęcia ,tymczasem świątecznie pozdrawiam.
  20. Bubsonek-niesamowita metamorfoza.Klata wąska,pupina zgrabna,Buba młósza i zgrabniejsza o wieeeeele lat!
  21. Jak dostaniesz zająca,to nie poznasz,ze to Żabka:evil_lol:
×
×
  • Create New...