Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Fajnie,ze mala jest pod fachowa opieka,smutne tylko to,ze maluszek spedza czas samotnie.
  2. Usmiech zawalisty!Pozdrowienia ze slonecznej Hiszpani,od halci i wnusi:lol:
  3. Tak mi sie wydawalo,ze przylepa,ale charakterek wyjdzie.Przedsiebiorczy psiak.Halinek chyba podobny charakterek:evil_lol::eviltong:Trzeba poskromic puchacza:lol:
  4. Dziekujemy za pomoc dla suni,widac ze twardziel z niej.Trzymamy mocno kciuki,za nia i za WAs.Serdecznie pozdrawiamy.
  5. Ciekawe jak tam Margolka,czy miala operowane-przypalane uszy.Chyba juz wrocila Murka z ekipa.Czekamy na wiesci.
  6. Wyglada na to,ze do domu beda mieli wstep tylko psiolubni:diabloti::evil_lol:a Zorza-Tosia jak to baba moze byc uparta.Fajnie,ze macie juz ogrodzone i przetestowana Tosie przez przypadek:evil_lol:
  7. Ogromnie sie ciesze,wierzylam w dziewczyny z Krakowa.Ostroznosc nowej Rodziny tez bedzie teraz wielka.
  8. Zawiadomiłam Kasie,dobrze ja znała,pomoze opisac....
  9. Ja wierze,.ze w Krakowie skrzykną sie dogomaniacy i będa szukac.We Wrocławiu się kiedys udało.Mocno trzymam kciuki.
  10. I futerko jak psi niemowlak,taki puszek...
  11. Niestety,nie zobacze Margolki w Rzeszowie,w nocy wyjeżdzam.Tak czułam,ze nie dane bedzie sie nam spotkac.Bede trzymać kcuki za operacje.Byłam dzis u doktora,ale miał pacjentów,więc wyszłam..
  12. JA Swoje ma 10 lat i się boje bo pognały by za kotem.WRóca niby,ale gdyby przyszło gonic troche dalej...to jest ulica.A na imię TOsia to jest chyba moda:evil_lol:Nasza Zorza też Tosia,a kiedys pod marketem spotkałam 3 psy o tym imieniu,az sie właściciele śmiali/przy wołaniu sie wydało/;)
  13. Wyjezdzam do Córy,a szkoda,bo też bym pojechała.Pozdrówcie Basie.
  14. Widzisz mały,za wolność zapłaciłeś"w jajkach":cool3:Musisz to jakoś godnie znieść.
  15. To sie dowiem po powrocie pewnie...Jade do Ani,a tam juz boje sie wchodzic na dogo.Zawsze było cos złego....
  16. Super,a ja zakręcona myslałam że kumple:evil_lol:teraz mam jasność.Serdeczne pozdrowienia dla Seniora i Juniora:lol:
  17. Co tam porabiasz Franiu?Fajna odmiana,co?Ale to dopiero początek.
  18. A to Ty jeden w dwóch postaciach?:razz:Dziękujemy za wpłate!:lol:
  19. Jedna przytomna:evil_lol::eviltong:reszta sie cieszy i na tytuł nie zwraca uwagi;)
  20. I bardzo dobrze!Umie wszystko dawkowac:evil_lol:i bieganko i pieszczoty.
  21. Ja tez uwazam jak poprzedniczki.Martusia jest po prostu wrazliwa i tak to wysławia.Normalne,nic ponad.A zaciskanie zębów dziecko widzi,a jeśli nie to doskonale wyczuwa.Teraz nawet psycholodzy twierdzą,ze jesli nie ma miłosci,zrozumienia,szacunku,to nie powinno sie byc razem dla dobra dziecka/kiedyś pokutowała taka zasada,ze trzeba wszystko znieść dla dobra dziecka/Podobno szczęśliwi rodzice,to szczęśliwe dziecko.A rodzice niekoniecznie razem,nie zawsze razem potrafia byc szczęśliwi...Sama musisz ocenić,do niczego nie namawiam,ale widać,ze jest Ci zle......
  22. Psiaki potrafią kombinowac,zmuszają też ludzi do przebiegłości.Coś cwanego trzeba na tąkocią miseczke wymyślec,mając takiego łasucha.DObrze,że zgoda.Czekamy na nowe relacje,pewnie mała coś wymyśli.Moja suczka po ograniczeniu jedzenia kradnie co sie da i gdzie sie da,
  23. Sama nie wiem jak to tłumaczyc.Wyczuła,ze wieziona jest do WAs,a Wy jesteście tacy"jej"Reszta nie wiem,pewnie jej niepotrzebna,może obawia sie zagrożenia,pewnie troche zazdrośći,zaborczości,ale myśle,że wyczuje,że Wy takich zachowań sobie nie życzycie i nie popieracie.Dzięki za wieści.Przy ogrodzeniu ruchu już jej nie braknie,a spacerek będzie odmianą.
  24. FRANek!Nikt u ciebie dziś nie był:crazyeye:...podpadłeś,czy co?:eviltong:
×
×
  • Create New...