Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Ja wierze,ze Foczka trafi jak Farcik.Jako psica bardzo oczekiwana i kochana!
  2. 3 maja minął kolejny rok.,chyba trzeci...ja Amonka nie zapomniałam.Pamiętam każda chwile spędzoną razem.Gdzies mam chyba tel.Agnieszki,o ile aktualny....Psinko mam nadzieje,ze jestes zdrowy i szczęśliwy.:loveu: .
  3. Nie wiem czy zapach mięsa/nawet w mgiełce:razz:/pozwoliłby parówom spokojnie wyleżec......:diabloti::evil_lol:Widziałam w gazecie,ze orzechowskie psiaki mają nawet basen ogrodowy dla ochłody....
  4. Albo schronisko jezdzac tu i tam czasem wyrywkowo sprawdziło!To i im by sie oczy otworzyły!Sprawdzono chyba tylko raz ...Malinke ...i horror.Orzechowce sprawdzaja i zabieraja psy z łancucha.Tam juz nawet zakupiono basen , duży ogrodowy basen,gdzie psy mogą zażywać kąpieli.Było w gazecie /sobotnie Nowiny chyba/zdjęcie.Ale kierownikiem jest były wieloletni wolontariusz.Tacy sa chyba wrażliwsi niż przypadkowy pracownik.Nigdy nie ciesze sie z adopcji psów z łańcucha,bo uwazam,ze tak samo wylądowały.I niech mi w schronisku nie mówia,ze pytali albo tłumaczyli,bo wyczucia nie mają,a sami kiedys pokazywali psa na łańcuchu w firmie obok,mówiac,ze to od nich!I czym sie tu było chwalić?
  5. No nie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Nie warto luzowac kołnierzy i litowac sie,bo potem kłopot z raną.Ja stawiałam miske na podwyższeniu by nie było problemu z piciem i jedzeniem.Przy Buni miałam litość,to znowu zero spania,bo ciagle było memlanie.Więc czuwałam,a nad ranem i tak zakładałam kołnierz...
  7. Też trzymam kciuki,zawsze był ruch z paroma psiakami albo zaden.
  8. Mnie tez smutno z tego powodu:-(i doktor tez jakos bez pospiechu ma dzwonic o nowy nóz....juz nic nie pisze,zeby nie wykrakac:shake:
  9. Noooo z takim adoratorem opiekunem to Luśka spokojna!:evil_lol:
  10. Tez nie lubie romantyzmu w wydaniu naszych wieszczy.Martwie sie Margo...teraz z doktora robi sie powolniak....mówi"zadzwonie w następnym tyg.po nowy nóz....,przecież tam sie nie spieszyło...SZlag mnie troszeczke trafił,wyszłam żeby nie zadzierać.......A co do uczuc....Co by nie było ,każdy lokuje uczucia macierzynskie wg siebie i to nie powinno podlegac krytyce.Nikogo nie krzywdzisz,co innego gdyby dzieciom działa sie krzywda,tzn pies kosztem dzieci.A tak?Kochaj sobie kogo chcesz,nazywaj jak chcesz.Znam ludzi którzy psa nazwali Synuś,mają dzieci i kochaja wszystkich:evil_lol:
  11. To jeszcze pytanie na ile Ci ludzie zapanują nad tym.Jesli sa zdecydowani i mają czas przygladac sie psiakom,to dadzą rade.Gorzej jak rządy pozostawią obu psiakom.
  12. HEJ!Koniecznie zrób zdjęcie na tej huśtawce.....i filmik....plissssss:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Nawet jak je tam Florentynka wsadzi....to pewnie da puchową podusie,pledzik lub kołderke....:evil_lol::cool3:wiec troche zmarzną,ale nie zamarzną!:diabloti:I jeszcze bedzie co chwile otwierac,czy wygodnie leżą...:eviltong:
  14. Trzymajcie się!Ja juz to przeszłam,kot na szczęście zmarł rok wcześniej ...
  15. Romuś może jeszcze chciał zęby umyć!A co do suczki...to albo sie zajmie Romusiem,albo go przyuczy do gryzienia.Co spółka to spółka.We dwoje razniej!
  16. Malizno,telefony powinny się urywać.
  17. To nie mogłaś zjeść 5 jabłek i każdemu dać ogryzek?Sama prowokujesz bitwy:diabloti::eviltong:. Też czytuje regularnie na poprawienie humoru:eviltong:
  18. O ile uszka nie zafajdały sie bardziej,tfu,tfu,tfu....niech to nareszcie bedzie koniec leczenia.
×
×
  • Create New...