-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
hmmm,na to wygląda! -
Dla mnie szok,ze on jeszcze czeka!
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Franek,idz wreszcie do domu,bo wstyd ,zeby ładny ,fajny psiak tak długo czekał. -
Dokładne,to samo mi mój :evil_lol:wet mówi.Ale ja nie chciałabym kogos staranowac :diabloti:i ja musze miec hektary do manewrów, bo robie je z rozmachem.Dlatego kocham małe autka, bo sie wszędzie mieszcze:cool3:albo i nie:evil_lol:Ale dzieki za propozycje.Pozdrawiam.Kiedys byłam u kosmetyczki i cos z tej serii opowiadałam.Jak wyszłam,podobno przerażona klientka zapytała"jakim autem jezdzi ta pani?"A one recholiły,bo mnie znają.Ciekawe czy cos wieczorkim bedziemy wiedziec o małym smoluszku...
-
Cos Ty,to nie autka tylko mnie sie stłuczki trzymają.:eviltong:Czerwone ,poprzednia nówka było wystukane wiecej razy,2x nawet zatwierdzona kasacja.Mnie nigdy nawet włos nie bolał,kolano ani nic.:diabloti:A ze blacha słaba....to dla m:evil_lol:nie w kazdym aucie...Dobrze,ze nie wezwałam policji na goscia,dzieki temu nie wpadłam z badaniami nie zabrano mi dow.rejestr.i nie płaciłam mandatu
-
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziwne to....to co było gadac o sekcji.Mówie o lecznicy.Pewnie ot tak,dla studentów,bo nie wiem co myslec... -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Byle łapka nie bolała i nie sprawiała kłopotu przy chodzeniu.... -
No to czekamy jutrzejszych wieści o wzajemnym zauroczeniu:lol:....Holendrzy kiedys pomagali Orzechowcom,ale schronisku nie chciało sie nawet darów fotografowac,potwierdzić ze doszły....i współpraca się chyba rozmyła.Ale mój ukochany Amon został adpotowany do Holandii i za to na zawsze pokochałam Holendrów:evil_lol:
-
Toż to normalnie ozdoba domu i....pluszaczek -pieszczoch z serduszkiem nastawionym na kochanie.......nikomu taki niepotrzebny?:-o
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
OK,Rosi bedzie miała czas na przyłapaniu TOsi na chustace czy lizaniu TYtusa....albo cuś.... -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
TO tak jak ja Rudiego mój pierwszy własny hotelikowy... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Cudnie wygladają razem.Fotki raczej potwierdzaja czułosci miedzy nimi.Obydwa psiaki przecudne.Zawsze podkochiwałam sie w ONkach.Ja Ci wierzę,ze masz problemy ,ja sie nawet za to nie biore bo nie mam cierpliwosci.Cierpliwosc to mam chyba tylko do psiaków.ELoise kochana,dziękujemy,mamy nadzieje,ze polecasz sie na "przyszłość?" -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
JUż nie taki biedak,ale domek by sie przydał.... -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
No.....byle nie wprowadzał utrudnien z dobieraniem sobie ludzi samemu! -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Szok!!!Nasza duża krółewna szczęśliwa!!!Piekna,zadbana i kawaler cudny!Ale......ja chce fotke na hustawce:placz::placz::placz:,ale kaprysy,co?Ogromne dzieki Wam za Zorze_Tosie,ze wzięliscie,ze kochacie i dbacie,a ten duży kudłacz kochany wreszcie może sie usmiechac!:loveu:Serdeczne pozdrowienia dla całej Wspaniałej Rodziny:loveu: -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
okropnie.......:shake::shake::shake::shake::shake::shake: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
E l o i s e,bo nas ciekawość zżera aż chrumkanie niesie!!!! -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
halcia replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
NO to raj,jak godzina szaleństw i do tego stałe wyjscie-tzn dostęp.Z kanapami tez nie powiem,że niewygodnie:evil_lol: