-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja się przyłaczam do zyczeń dla Was!Wesołych Świat. -
Straszny słodziak!TO drugie,leżace cudne,to na fotelu...wszystkie fajne
-
To widze,ze wyprawa przyszykowana.Siedziałam cicho,ale wiadomo,gdyby nie było pomocy,a dwa psiaki do przewiezienia to bym sie zgłosiła do trzymania na kolanach jednego.Moze ciuchy im,czy dzieciom tez się przydadza/jakie rozmiary/W razie czego podrzuce kiedys np.do Asi .Pościeli pozbyłam sie dla powodzian...
-
Kasia,kaskadafik ja tam miałam u Ciebie awaryjnie jakiś depozyt,30 dychy czy jakoś tak,to poprosze na dziadeczka załozmy po 10 na m-c./bedzie za 3 m-ce/Aga,mnie na wątkach to sie nawet pisac nie chce.Czekam czy ruszymy mocniej z interwencją.Basia ide z Tobą "przywalac"CHyba by mi to ulżyło!!!OGROMne dzięki za "posade"dla staruszka.
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
NO niestety,tak geste futra zbieraja zapachy.A małemu po kapieli zrobi sie fajniutko,świeżo i lekko. -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Aga sie gotuje,to ja już bulgocze podwójnie.Sama czułośc wali z miny mojego"ulubionego"pracownika!!!:diabloti:Dobrze,ze przez papier nie trzymał staruszka:-(Oczywiście,ze coś podrzuce! -
Mnie nigdy KOlusia do tej akcji nie pasowała,ale Madzia pisała że byli świadkowie..może ona jednak nie zrobiła tego osobiscie,tylko zastano ją na miejscu zbrodni,moze wzięła do pysia martwa kure....ALe dobrze sie stało,ze tak delikatny ,wrazliwy psiak zamieszkał w domu.
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
TO czekamy na "lepsze coś niż nic":diabloti::evil_lol:POZdrowienia!:lol: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Trzeba sie z gagatkami dogadac,zeby dały spokój z drzewkami,mysle ,ze w czasie "akcji"przepłoszyc,ze nie wolno,ale niekoniecznie to poskutkuje.A psiaki sie dopskonale dogadują jak psocą.Moja Nutka w zimie "przycięła "wszystko co wystawało spod śniegu.Troche odchorowało,ale rośnie wszystko.A co do diety mniej jedzonka i ruch zrobi swoje.Ale...moja sunia jak ograniczyłam jedzenie zaczęła kraść FILipowi i ze stołu... -
TOmasz!!!Awansowałes!
-
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W moich oczach jest zdjęcie jak wyglądał zza płotu.Dobrze,ze juz nie cierpi.W schronisku pewnie by musiał swoje docierpiec:-( -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
I pewnie skończy,a nie odda.;) -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
halcia replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet z fochem przepięknie wygląda.Pozdrawiamy! -
Za moją obączke juz dawno psy wysterylizowane.Puściłam ją w obieg na bazarku majuski:diabloti::evil_lol:NIgdy jej nie nosiłam.Tzn,TZ zdjął po tygodniu,wiec ja zrobiłam to samo.Stwierdziłam,że jak"wolni":eviltong:to obydwoje....