Kate1
Members-
Posts
384 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kate1
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Kolejna smutna rocznica, pamiętam Feniksie o Tobie. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Feniksie, Pamiętam ... -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jak każdego 27 pamiętam o moim Psiaczku i o Tobie Feniksie nasz kochany. Czuwaj nad Grafciem i Nukunią, gdziekolwiek teraz są i zaopiekuj się po tamtej stronie Weną... -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, Feniksie o Tobie ... -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Kochany Feniksie, pamiętam ... -
Witam wszystkich Dogomaniaków i chciałabym tutaj złożyć Wam Spokojnych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. Nie umiem wklejać tutaj żadnych pięknych obrazków niestety. Ale z głębi serca przesyłam każdemu z Was moc wszystkiego co najlepsze w tym wyjątkowym czasie. Dla Was i Waszych Milusińskich. Pozdrawiam ciepło
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Minęły dwa lata odkąd powędrowałeś za Tęczowy Most, cudowny Feniksie. Ale pozostawiłeś po tej stronie wiele osób, które Cię kocha i będzie o Tobie pamiętać i które kiedyś będziesz witał po tamtej stronie. Nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz anonimowy, bezimienny, niczyj. Jesteś wyjątkowy i wiele osób już na zawsze będzie Cię nosić w swoim sercu. Do zobaczenia, kiedyś... Twoja Kasia -
Jest mi bardzo żal Greya, ale mam pytanie. Czy nie uważacie, że ten pies strasznie cierpi? Nie ma na chwilę obecną środków finansowych na jego zbadanie, a co dopiero mówić o leczeniu, które nawet nie wiadomo czy będzie możliwe. Czy on się dobrze czuje mając zgruchotaną przez jakiegoś bydlaka głowę? Jak długo trzeba będzie czekać, żeby cokolwiek sprawdzić, czy to humanitarne? Nie znam go osobiście, nie wiem jak funkcjonuje, ale jest mi go strasznie żal.
-
Na pewno Twój Dżekuś cały czas jest przy Tobie. Kiedy odszedł Tofik nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Najgorszy był pierwszy po jego śmierci powrót z pracy i ta okropna pustka. Łaziłam po mojej mieścinie bez celu... Nie wiedziałam co zrobić z tym wolnym czasem. Wiesz co mi pomogło? Wydrukowałam sobie wiersz "I stood beside your bed last night", oprawiłam w ramkę, postawiłam w pokoju i wczytywanie się w niego z ogromną wiarą, że to prawda pomogło mi przetrwać ten najgorszy czas... Wierzę, że Mój Tofik jest cały czas przy mnie, chociaż nie ciałem i wiem, że Twój Dżeki też cały czas jest z Tobą. A kiedyś, kiedy przyjdzie ten czas, jeszcze się spotkamy
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Pamiętam Kochany Feniksie... -
Witam. Nie byłam w podobnej sytuacji i nie jestem też weterynarzem. Ale jestem osobą kochającą zwierzęta. Powinieneś podjąć taką decyzję, która będzie dobra dla Twojego psa, jego zdrowia i jego komfortu. 80 procent to bardzo duży guz, który uciska narządy a więc Twój pies czuje się źle. Leczy się po to, żeby wyleczyć, albo ewentualnie poprawić samopoczucie. Są weterynarze z powołania, którzy szczerze w pewnym momencie Ci powiedzą -Twój pies cierpi, w tym momencie nic dla niego nie można zrobić i najlepiej będzie skrócić mu cierpienia pozwalając humanitarnie odejść. Są też tacy, którzy Ci tego nie powiedzą tylko dalej będą działać po drodze zarabiając, a pies będzie tylko skazany na dalsze, moim zdaniem niepotrzebne cierpienie. 11 lat to dla psa dużo, chociaż jak się kocha to dla właściciela zawsze będzie za mało. Jeżeli na usg nie można było sprawdzić dokładnie stanu narządów to znaczy, że niewiele wiadomo w jakim są stanie, czy guz nie nacieka na jakiś... Czy ta operacja wyleczy twojego psa? Tylko wtedy, gdy guz jest łagodny i usunie się go w całości. A guz w przypadku twojego psiaka zajmuje bardzo dużo bo 80 procent jego brzuszka i nie wiadomo, czy nie nacieka do jakiegoś narządu. A czy ta operacja poprawi mu komfort życia? Jeżeli nie usunie się guza w całości, albo jeśli jest złośliwy to się tylko go poruszy a więc Ty nie poprawisz samopoczucia swojemu pieskowi tylko skażesz go na dalsze cierpienia.
-
Szanowni krewni wobec tego apeluję do waszych sumień, z szacunku do waszego zmarłego krewnego, który w tym momencie z pewnością spokoju nie może zaznać proszę pozwolić by jego najukochańszy pies mógł znaleźć dom. Karma naprawdę wraca.
-
Aśka jesteś WIELKA. Trzymam kciuki, żeby sunia się znalazła cała i zdrowa. A do ludzi, którzy mają coś wspólnego ze zniknięciem psinki chciałam zaapelować że KARMA WRACA. A ty jeden z drugim jak coś wiesz to puść sygnał, nawet anonimowy, bądź człowiekiem, miej serce. Inaczej jak coś się stanie tej istocie będziesz ją mieć na sumieniu.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Kate1 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Fenisiu, ja też pamiętam, jak co miesiąc. Nie było mnie na DOGO miesiąc wcześniej, ale tylko dlatego, że tego dnia nie miałam dostępu do internetu. Przykre to, że dane Ci było tylko 23 dni przeżyć w normalności, jaką powinien zaznać każdy psiak. Z drugiej jednak strony dobrze, że zdążyłyście i że Fenix nie odchodził samotnie, w schronisku...