-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
clockwork replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co tu tak cicho?? :razz::razz: żyjeta???? [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam widziałam przyszłą mamcie małych świnków :cool1:już mi jej szkoda :diabloti: sie witam niedzielnie ... albo i dzielnie :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie witam wiejsko bezciotkowo :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]strasznie dupiate te blachy w tych autach :shake::shake: żeby nasze fury tak ucierpiały- Twoja przy próbie wejścia szpili.... moja tak wyglada bo.... chciałam zatrzymać TIRa :roll::cool1: lipna ta blacha lipna :mad::diabloti: szkoda że nie macie w niej silnika który by pasował do mojej rządowej :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooooo..... to Twój chomiczek?? ale cudaśny.:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jachały my w piątek przez Halymbe... z transportem psa :cool1: iiii kierowcą :cool1: nie chciał nas zawieźć do cia :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='malawaszka']nie mogę teraz znaleźć bo właśnie mam stan przedzawałowy, ale ogólnie jasny to f/1,8 albo 2,8 (te nasze mają 3,5-5,6) a ogniskowa to taka jak mam 55-200 jest ok, chociaż ja teraz bym chciała 70-300mm[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to dlaczemu nasze mają 3,5-5,6... jak ja chce 1,8 albo 2,8?? :obrazic: no i że chce lepszego obiektywa to rzecz jasna... chcieć to..... nie zawsze móc :grins: cze Loluś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam popodniecać sie fotami i już wychodze :obrazic: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam sie niedzielnie :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam tu wcześniej ale nie miałam czasu pisać... ale kciuki zaciśnięte cały czas.. nic ci nie doradze bo zupełnie nie znam sie na psowych chorobach alergiach.... mam nadzieje że badanka wykażą w czym problem:-( i trzymam :kciuki: najmocniej jak sie da.....:loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/205/9adea168a49ee928.jpg[/url] buuuhahahaha... jakie oczy... [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat i 2 tygodni :roll: Meduś :loveu::multi: widziałam foty [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-419.gif[/IMG] czy to oznacza że tera bede widzieć częsciej?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:czirlider [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-405.gif[/IMG] [url]http://images23.fotosik.pl/188/c053f1b473b92a72.jpg[/url] poczytałam o kalekach z Polszy.... znam to z autopsji :roll::oops: i witam Ciem :multi::loveu: jaki wy se net TV szarpli... taki z polskimi kanałami??? :razz::razz::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: moja kochana Qdłaczka:evil_lol:.... :multi::multi::loveu: i Denisek:multi::multi: czy ja dobrze widze?? pies na łóżku??? :razz::razz: no bo już sie martwiłam żeby czasem nie kazano mu spać na ziemi .... hhhahahah:evil_lol::evil_lol:;) co do nieufności wobec obcych Heńku- nie wiemy jaka jest przeszłość Rinusia... to pies z nieznaną przeszłością, dlatego potrzebuje socjalizacji z człowiekiem, nauki, udowodnienia że człowiek jest OK.... zapoznawajcie go z ludźmi jak tylko to możliwe.... może na zasadzie rarytasków z rąk Waszych gości- niech skuma że człowiek nie zrobi mu krzywdy, jest młody, nauczy się ;) a jak z załatwianiem potrzeb??? sygnalizuje że chce na dwór?? jak przyjechaliśmy od razu nasikał na futryne... ale pies ze schroniska leje i załatwia się pod siebie- w kojcu, nie wie że za potrzebą sie wychodzi. Mam nadzieje że już wie że po to są spacerki i nie zdarza mu się to w domu :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj najpiękniejsza z Eff :loveu::loveu: Effa.... dlaczemu mój kurak zrzuca pióra :roll:... dużo piór.... od jakiegoś tygodnia... nie znam sie na papagajach więc pytam :oops::oops: leni sie na wiosne??? :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pozazdrościłaś nam randki z fryzjerem?? :razz::razz: aaaa ti ti :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk..... przyszłam na momenta :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musicie tak ryczeć od rana?? :roll: obudziłyście mnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] HELL...oooołłłł:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][/FONT][RIGHT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/008e0b1ad6b77111.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/RIGHT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahahhahahhaa....mam to same ujęcie .... ino bardziej od doopy strony :p [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/164/bf509261c2022684.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dzięks za fotki Alu.... nadal nie mamy wieści od elRa czy już dotarli do domu :shake: tel. nie odpowiada :shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są my wróceni- jechaliśmy na 2 auta i koleś w drugim... rozwalił auto.[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..na PŁATNEJ CZESKIEJ AUTOSTRADZIE wjechał w dziure jak lej po bombie.... :angryy::angryy:[/B] [B]miał część naszego sprzętu, a żeby do niego zawrócić wziąć co nasze nadrobilibyśmy 100 km..... i stracili w cholere czasu, więc już nie było sensu jechać [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide odespać nocną wycieczke do Brna :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ice_t']jejuś chwilę mne tu nie było a tu takiwe super wieśći :loveu::loveu::loveu: Buziaki dla Nowego Pańciostwa Riunusia vel Qdłaczki :eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo śmieszne bardzo...:eviltong::eviltong:. młoda psina to i jeszcze ciało sie kształtuje... tam coś zanika tam wyrasta :diabloti: chciałabym tylko mieć fote naszych durnych min jak NASZA SUNIA ......podniósł noge do sikania [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-424.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-14.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziewczynki... dzięki za kciuki. Qdłaczek w Nowym Domku... znaczy ta Qdłaczka której w przeciągu kilku dni wyrosła jakaś przeszkoda na brzuchu. :shock::ylsuper: padłam na pysk, teraz wstałam i zaraz jedziemy na konwencje tatuażu do Czech... powtórka tej z zeszłego roku- co to trza być 36 godz. na nogach :mdleje: trzymajta kciuki- wystawiamy dziarki w konkursie:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:teraz jak wiem że to On ;) to widzę ze go ma :oops::roll:....schowany za krateczką :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie widze :grin::grin:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Marchewa , sunieczki są .Ruda tak czeka i cudownie merda na powitanie .Dziś rozmawiałam z facetek , nikt się nie kwapi aby ją zabrać ...ona ma chyba ok.5lat i to zraża potencjalnych chętnych [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i oprócz Czarnej ma kolejną rezydentke....:-( młoda w głos skowycząca na widok człowieka sunia.... niestety fotek nie mam, bo siadły mi baterie :roll::oops: do schronu przybyło kilka nowych psów :-( np. przywiązany do znaku ... hmmmm a'la tosa inu- zlękniony, przerażony , skulony :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa.... moja Qdłaczka której ostatnio cosik wyrosło pod podwoziem .. hahhahahah :evil_lol: skąd nam sie ubzdurało że to sunia- zabijcie- nie wiem... :evil_lol::evil_lol: ktoś nas wkręcił ;) i choćby dlatego chciałabym żeby schron zgodził sie na wolontariat- wyprowadzanie psów, bo jak naszA QdłaczKA w schronie podniósł noge do sikania- obie z Ala zbladłyśmy i prawie zemdlałyśmy hahhahha... a ja sie położyłam na ziemi i patrzałam czy oby sunia nie dźwiga nogi do sikania ... buuahahaha ... ale nie... ON NORMALNIE jej tam wyrósł :cool1: jak Ala pisała- nowy domek Rinusia, choć skromny, i chyba Państwo się nie obrażą jeśli powiem że nie zamożny- miejsca w sercu mają tyle że tylko pozazdrościć... miłość do żywych stworzeń było widać i słychać w każdym niemal słowie, czynie... czekamy teraz na nowe, większe mieszkanko na które Rino wraz z nową rodzinką przeprowadzą sie niebawem:multi: w najbliższym czasie postaramy się zajrzeć do Rinusia i jego Panciostwa... żeby potwierdzić że to najlepszy domek na świecie- taki wyśniony Pozdrawiam i dziękuję... do zobaczenia zaś!! cmokal w nochala dla mojej Qdłaczki :loveu::evil_lol: zobaczcie... tydzień temu jeszcze "go"... tego onego nie miał/a :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/d39be7a45d1a046e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/194/5abc4b09907df135.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]