-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]I tak nie wierzę w tę twoją udawana skromność :diabloti: juz na pewno sobie skopiowałaś te Gummibeary[/COLOR][/FONT][/B]:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja se skopiowałam :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakby kto pytał to ja też jestem :grins: bereczek dziewojki :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogobranoc ... gadacie tu o jakiś marcowaniach to ja ide :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]5033:p ty masz PO a Waszka pisala że ma PRZED :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo z [SIZE=3]P.O[/SIZE] to ty mnie nie mieszaj :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:cool2: sprytne wnusio ;)....WF jest fajny .......jak się ma zwolnienie lekarskie :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przez kolejne 4 lata :grins: też lubiłam ten przedmiot... siedziałam na ławeczce i zerkałam jak skacza jak @ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: co z twoim stanem przedzawałowym :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stan już chyba POZAWAŁOWY... bo jakoś mi lepiej :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']a ja pierwszy zapapugowałem:cool1: Matusz tylko zapapugował papugę:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcesz papuge... znalazłam :grins: i skrzeczy mi jak opętana.... [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]osz [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-463.gif[/IMG] a to tu siem nie mogem bojać [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-419.gif[/IMG][/FONT][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tu nie!!! ić spać bo jutro masz randke ze mła :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]foty mi mulą.... ale to dobrze, przynajmniej mogę se tu w spokoju posiedziec :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa ...[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=PaleTurquoise]czymej kciuki bo jutro czyli dzisiaj może qdłaczka bedzie w nowym domku ... ale ciiii :loveu:[/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/20.gif[/IMG].....................aaaaaaaaaaaa to TY :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ty co sie strachasz... twój blogas czy co???:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poetry63']:multi:Myślę Magdo,że będzie dobrze....daj jutro znać,,,czekam...pozdrowienia Gorące podziękowania dla ludzi o wielkich serduszkach....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa witamy witamy nowego forumowicza :razz::razz: z wielkim jak nasze serduchem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]widziałam ostatnie 5 fot jakiegoś futra :grins: zapomniałam co chciałam ci rzec ale mimo to całuskuje :loveu:[/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam na wsteczu jak płakałas z powodu... powrotu do korzeni :cool1: znam ten ból.... :placz: a wogóle.. dzień dobry??? dobry wieczór?? czy dobranoc??? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]PU!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-302.gif[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']tadammmmmmmtadammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahahahhahahhahahaha...... Rudo... dlaczemu ta krowa ma ino jedno wymie :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:a mnie z nerwów suszy ....coś czuje ze nocka nie moja :shake::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... stresogenna działalnośc :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']osz w morde już są??!!! :shock:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no som.... Ala pusciła to chyba som :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powiem Ci że mnie dziś SM mijała samochodem jak szłam z Klockiem i nawet nie spojrzeli ....widać jak mają zły humor albo braki w kasie to sie czepiają :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][RIGHT]:kciuki: [/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]komendant wyleciał z pracy za przewały :cool1: maja zmartwienia bo w końcu dobrali im sie do posladków :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pandisia']Natychmiast :kciuki:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']trzymam :kciuki: a co do bonsai :evil_lol: szkoda, że to żywopłot a nie bonsai :evil_lol: dostałam taki badziew na urodziny od exa - badziew padł, a resztę wiecie :lol::lol::lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przestań co?? to najprawdziwszy bonsai.:diabloti:.. ciekawe czy jeszcze żyje :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images6.fotosik.pl/163/277690c6d866e724.jpg[/URL] aahahahah a kto tam sobie w krzoczkach siedzi??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak zwykle Alicja :diabloti:zaś robi koope :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']buahahahahahha Aluuuuu feee feee[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa tam fee od razu :mad: sie chciało dziewczynie to se zrobiła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] sprostuję ....dziś puściłam ..........trzmiela :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja zara puszcze pawia z nerwów... WOLNOŚĆ PAWIOM !!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QDŁACZKA ma szanse na domek... trzymajcie kciuki prosze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sunciu do góry .... [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/7ed38dccc4857f9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/d2e6350764766ab4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/96cd6819813a8741.jpg[/IMG][/URL] :turn-l::turn-l:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala puściła bąka [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/3f035f35cab2a397.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/9a44cc243753af35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/ca0de0a2c30e9234.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/c7dd436c97d82b47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/c048ecfe24b360df.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/5f19039732552239.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/170d8b0da69792bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/848c9d1d4223a53a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/285a88f25fea5ede.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/506c5bbdd7f57f59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/277690c6d866e724.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/decf08832f022005.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/80567181359e8cf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/b5d270a8125c42f2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/6431291b67a67f60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/91479d664b402193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/3a297b46c9123576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/414061ba04d11eb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/30fa64e5c7a2117a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]