Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale fajowe usypianie widziałam :multi::loveu: z doopką do góry :evil_lol: hejka mamciu małego jabłuszka :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na piłce pisze żeby ją napompować :diabloti: bereczek Alyszja :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]effa.. spytaj sie rosołkowej czy nie chce mieć jajka z moim kurakiem :cool1: własnie pokazałam mu foty... i zrobił fiu fiu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon'] ale co czeka?? brak majtek, zwarte jajka?? moze ich brak? czy odrkęcająca się łówka:eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapomniałam :niewiem: chyba o gówce pisałam :evil_lol::evil_lol: aaa choć musze powiedzieć że od paru dni nie skwierczy już.....:multi::multi::multi: może temu że dziobek sie taśmą klejącą zakleił :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [url]http://images29.fotosik.pl/191/3f4f20d30f29a2c7.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo gófka sie odkreciła :evil_lol::evil_lol: mojego kuraka też to czeka :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa wiedziałam że kajsik jeszcze nie byłach... ato TU!!!! :multi::multi::multi: melduje że jestem :multi::multi: i ida robić łobiod :nonono2:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem dokąd ten świat zmierza... ściąga w telefonie :mdleje: i co robią ci nauczyciele że tego nie widzą?? :-x ooo jak ja bym była nauczycielką.. ja bym Wam dała ściągać :mad: za moooich czasów....................................................................... :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='zuzolandia']A ja mam w domu bambusy zaleje je woda i nie musze sie martwic ze mi zgnija :multi::multi: [/quote] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]moje bambusy ...................................wyschły :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moje też... :roll::diabloti: a te co nie wyschły............. zgniły :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hieloł!!!!! kaj sie smykosz??? targ już zawrzyty :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek.... jak rzucona na Ciebie klątwa ??? bo nie wiem czy jeszcze męczyć tą lale [IMG]http://www.pic4ever.com/images/voodoodoll.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam fotecki... ochłone to coś napisze ochłonęłam... ładne [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wogóle to nie umiesz robić biznesu- sie siedzi na L4 i w tym samym czasie pracuje- dochód płynie z 2 źródeł :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/RIGHT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam donieść że jesień to mam za oknem doberek effff :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam widziałam.... psiaki, syncia... pciołe, domek i.... mrówki.... a mi ostatnio mrówka spierdasiła z zasięgu obiektywu :motz: ładne fotecki ładne... no i mrówki są :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: dotarłam ... czekałam aż cie nie bedzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jo była na Halymbie na konwencji tatuażu :cool1: daaaaawno temu :eviltong: widziołach fotasy :loveu: piękne suczki [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACA71.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja załatwiłam i juke i kaktusika :B-fly::B-fly::B-fly: jestem najlepsza w hodowli zielska :B-fly::B-fly::B-fly::diabloti: kaktusika??? :razz::razz: wystawie na bazarek :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/26/81d0ff1f569bf869.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jeszcze żyje :loveu:...ino zrobił sobie maluśką jesień ...ale tylko kilka ....pewnie nowe listki potrzebowały miejsca :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super....:roll: nie chcesz sie zamienić??? :razz: nie to żeby mój umarł.... myślałam że wole wersje [U]bonsai suszony[/U].... :roll: ale już wiem że nie wole :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry laseczki... takem zalatana że normalnie nie mam czasu bąka puscic :roll::evil_lol: nadrobiłam :evil_lol::evil_lol: KOCHAM WAS!! ide mysleć... co ze szczenną sunią... brak mi pomysłów już- kogo mogłam to obesemesowałam obklikałam.... faken szit!! ONA NIE MOZE URODZIC!!! i do tego w schronie!!!! serce mi rozpierdziela... o mózgu czy co ja tam mam już nie wspomne :placz::placz: a czasu zostało niewiele..... buuuuuuuu [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessoooooo... jak tu sie RUDO zrobiło :diabloti: i do tego ŚLĄSKO :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy Twój bonsai jeszcze zyje??? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-376.gif[/IMG] [/CENTER]
  21. [quote name='malawaszka']shit! [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-388.gif[/IMG] co one tu robioom?????? :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahahah... własnie wczoraj klikałysmy z Allą o tym na gg..... przemyslenia były różne... od tego jakiej płci są te emoty... po... co ten po lewej robi temu po prawej :niewiem: :errrr:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]czekam na Ciebie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-205.gif[/IMG]....ale teraz już ide ...;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z kaczkami sie nie taplam bo kacza grypa ... czy ptasia :hmmmm: mnie dopadnie :grins: ić do wanny ja też juz ide [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-388.gif[/IMG]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałaś sie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-353.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kąpać :diabloti: doopna ta fota :grins: [url]http://images26.fotosik.pl/191/bceec749592a5c5c.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oświadczam , iż Klocek się nie moczy :razz::razz:spałam z nim to wiem:p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja go też nie mocze.:diabloti:.. Ala spała ze mna to wie :p[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bo w zasadzie brak mi słów na to że tak moczysz tego psa przy takich niskich temperaturach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]raz na 4 lata ma kąpiel... zobacz na biedne fruziole i inne Gutki :crazyeye: co tydzień... te to mają przesrane :diabloti: a pozatym to była krioterapia na chore stawy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...