-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='dbsst'] co do bagazy ostatnio TZ w Brukseli zgineła walizka gdzie miał pizame i garniak na poranne spotkanie -------- biedak kombinował ciuchy zamiast przygotowywać sie do pogadanki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piżamka na poranne spotkanie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko Effa.... no dobrze- przekazałam mojemu papugowi- z jajek nici ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja wiem ja wiem ... ta znudzona to zuzola :multi::multi::multi::eviltong: nagrode- czesanie pozostawiam właścicielom qdłoczy.... :lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajne macie te tereny spacerkowe... nie to co my przez gąszcze butelek, śmieci, czajników, odkurzaczy, śpiworów..... etc :cool1: znaczy że byłam tu i widziałam fotencje :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][B][COLOR=Red]oj .....no rozchmurz się ...berek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-455.gif[/IMG][/COLOR][/B][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znasz taką piosenke??? [I] SŁONECZKO późno dzisiaj wstało i w takim bardzo złym humorze ............:cool1:[/I] to o mnie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='zuzolandia'] hihihihihi ....no a kaj konkretnie? u nos jest studio i to ponoc bardzo profesjonalne ...jo sie tam ni znom :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tam właśnie... za TYM studiem jest hala jakaś tam i tam my byli ..... bo to łony, te profesjonalisty organizowały :evil_lol::evil_lol: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACA83.jpg[/url] nie no... ja rozumie.... zaspałam... przesłodziłam kawe bo z zamkniętymi okami nie umiałam policzyć ile łyżeczek sypłam.... ale żeby widzieć podwójnie :-o:-o jak wy je odróżniacie???? oprócz zaglądania na podwozie?? [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek.... :roll::loveu: jak sie obudze to klikne może więcej :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja sie tak nie bawie... to ja mam tyrać na chleb a inni sie bedą spacerować... :obrazic: berek :obrazic: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Jak nei mozesz? Ino ja myslałam ze mozesz:hmmmm: Jaka znowu czołgistka?:-o Buu coś mi sie laptok wiesza:comp26:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: chyba nie tylko ja jeszcze śpie :evil_lol::evil_lol: przywitałaś mnie cześć i CZOŁGIEM :cool1:czołgistko :diabloti: i jak laptok?? powiesił sie już??:grab::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć i czoł(GI)em:evil_lol::multi::multi: Widziałąm Klocuszka od doopnej strony:evil_lol: [/B][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]http://images6.fotosik.pl/168/9ccb64765faa077f.jpg Jak ty tak możesz psa od tyłu aparatem podglądać?[/COLOR]:diabloti: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie moge... :diabloti: witaniec czołgisto :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']fajne te niby niekolorowe fociszeee...... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu plackiiiiiiiii.............hmmmm............mniam mniam.... witej TY spajdermenowa virgin;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AAaaa witej Rudo :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][CENTER]:loveu:[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czee MAdzialenko:loveu: Przyniosłam Ci cobyś miała dzisiaj dłuższą przerwe - całe 500 ml:razz: [IMG]http://sklep.kucharz.pl/images/product_images/thumbnail_images/31_kopia.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jak spoko.... dużo kawy prosze.. bo... niewiarygodne.. ale.... zaspałam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].....Hejo Madzia:multi: ufffffffff alem się zmęczyła tym pisaniam chyba se odpocznę[IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable25.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dychnij se dziołcha dychnij...:evil_lol:ino nie mdlej :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cze Madzialeno[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG].................ja też z napojem energetycznym [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/coffeebath.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o dzięki Ci ... bo jeszcze mam zamnięte oki :oops::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']cześć:multi::multi:Tez sie z wami napiję kawusi:kaffee_2:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie napijesz sie.. Twoj tech wychlipałam :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień Dobry :loveu::multi: Klocuś na tych zdjęciach taki czarny :) aż niewiarygodne...i do tego ten piękny jego uśmieszek :loveu: mam powera na cały dzień teraz :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj troche powera :razz: UWAGA MYŚLE!! ść do pracy czy spać.. :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/eeb0052bbf176044.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/95ab937b82fd34f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/4da9684cdae6e88f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/a8204c8609e05dd6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye:nie wiem czemu mi sie czarno biało zrobiło :crazyeye::crazyeye: były w kolorze :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lece na JU KEN DENS :cool1: :hand:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i tera nie wiem czy jest sens wstawiać foty Klocka może wstawie gołąbki które miałam na obiad :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/5cff8701ca9d2940.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/52650dbaadcc55fd.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]pies upadły :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/50e910dd1e6c004f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]od jajkuff strony :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/9ccb64765faa077f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Twardowski spierdasił z xiężyca :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/612cb27925d740f9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto ma sprzedać zmielacza ziemniaków.... ręka do góry :cool1: bo jak nie to zatrudniam na umowe-zlecenie Pawcia do starcia ziemniorów.... bo od 2 godzin siedze i gapie w te placki i gapie.... i nie moge nic powiedziec bo mam ślinotok :cool1: i za to poszłam se qpić bułke i zjem z pasztetem..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].. gapiąc na placki bede sie rozkoszować :look3:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: a może sprawdźcie czy te błonki jeszcze tam są :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sprawdziłam..... ni ma błonki :niewiem: ale pajęczyna jest :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']no właśnie a ja mam tylko 12 lat :shake: zapomniałaś :cool1: [SIZE=1]a może wiem cos wiecej :eviltong:[/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]12:hmmmm: powiadasz.... no to jeszcze ze 2 lata musisz wytrzymac w stanie nietykalności :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Natepnym razem weź 500 ml kubek:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pięćsetki to do browara som.... a przed pracą nie wypada pić piffa.... czy wypada?? :razz::razz: apropos pracy.... biere sie- bede zaglądac z doskoku :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='lolka75']mamy:multi:...juz mamy pensjonacik w Pobierowie:loveu::multi:..... jeszcze tylko kilka miesiaczkow:roll:.... i bede[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/cha%20%284%29.gif[/IMG] i [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/cha%20%2892%29.gif[/IMG]...... ach..... juz sie nie moge doczekac[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%2826%29.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie chce nic mówić... ale lato nad polskim morzem to nie [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/cha%20%284%29.gif[/IMG] i [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/cha%20%2892%29.gif[/IMG]......havaje :grins: ino......[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/s035.gif[/IMG].......[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/s065.gif[/IMG]...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-356.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] ........ [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/r045.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='dbsst']cholercia nie ma sprawy sie pokoplikowały i zaczynam sie bac o powodzenie całej akcji :lying::errrr::errrr::vamp: heloł sisxeros :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ta zaś jakieś akcje :mdleje: witanko aktywistko :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']no tak wypominaj mi ile mam lat tak dziękuje Ci bardzo bardzo bardzo akcji ratowania świata :mad: ps my dziewice powinnysmy trzymac sie razem taka solidarnosc błony dziewiczej[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa tej akcji... bo już myślałam że włamałaś mi sie do kompa i wiesz coś więcej.... :cool1: dziewice- dinozaurzyce to siedemnastki :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pzwilżoną igłą :roll:.... ale Ozzy zrobił pssssyt piłeczce ....ząbek mu wpadł między szewki :roll::oops:i gumka piłce pękła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... niedobrze oj niedobrze jak gumka pękła...... coby z tego nie było nieplanowanych maleńkich piłeczek ping-pongowych :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]OOOOOOOOooo to masz całe 250 ml laby:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniec laby ....:hand: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']heloł ratujaca świat niebieskoliterowa dziewico trzymam kciuki za powodzenie akcji :calus: oby z akcji była reakcja która przyniesie satysfakcjie systkim :thumbs:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dominiczka moja ty dziewico-dinozaurzyco....:multi::multi::loveu: jakiej akcji??? :siara::siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]made in czechy ale pisze po naszemu :p PIŁKA- POMPOWAĆ ZWILŻONA... coś tam :eviltong::eviltong:[/B] [/COLOR][/FONT] [URL]http://images31.fotosik.pl/210/eb25513740022ffa.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Wstanięta już jestem [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][COLOR=Red][FONT=Arial][B], zatem przybiegłam się przywitać [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG]i[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]życzyć miłego dzionka .............oraz owocnej pracy [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/k065.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]owocnej/ jabłkowej:evil_lol: .... ok bedzie owocna skoro sobie/mi tego życzysz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Madzialenko[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] zarobiona ty nasza ti ti ti:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kuku:multi::loveu: jeszcze dopijam kaff :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']czesc Magdusiu:loveu: jak sie spalo??:cool3: cmokasy w wielka paszcze Klocusia:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa spało sie spało...sieeee ............. zaaaaaspało :oops::loveu: pychol wycałowany .... zapędziłam sie- Pawciowy też :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Wiedziałam że jak napisze że mnie nie ma to przyjdziesz:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde.. jesteś :errrr::errrr:[/B][/COLOR][/FONT]