-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']publicznie prosze na gieeee:razz: nooo chyba ze dawaj na fooo[/quote] [quote name='zuzolandia']publicznieeeeeeeeeeeeeee[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... mam troszke oleju w głowie .... zakończyłam sprawe działania NA DOGO w kwestii schronu- poza dogo i owszem... ale nie Tu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale kuraków :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa sie nagadała :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']czy ja cie musze publicznie prosic o wytnij i wklej??:diabloti:chetnie poczytam....:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pubilcznie czy na gg?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']KTOOOOO KTOOOOOOO cie sprawdza???dawaj go tu...tez go sprawdzimy:diabloti:asasasasaaa:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaahhaha... nie powiem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..ale jakbyś poczytała....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] alem sie uśmiała... już w połowie po textach wiedziałam że to test na działacza schroniskowego :diabloti: rzekomo ten ktoś nie był na dogo, więc.... zasugerowałam sunie Rudą... zanim powiedziałam o jej wieku ... już mi odpisano że za stara... :diabloti: spytalam skąd wniosek... przecież nie pisałam o wieku....:roll::roll: ehhh trza poczytać całość :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Mięso a fe! Hejo Klockowie:):):)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :multi::multi: byłam byłam własnie u cia... nie ujawniłam sie bo ze szczęscia mnie zatkło :multi: dziewczynki.... mam na gg testy na działalność w schronie.:diabloti:.. niby ktoś zainteresowany aaaaaa tyle gaf w texcie że aż razi że KTOŚ mnie sprawdza... test z mojej strony wypadł wyśmienicie... z tej drugiej nie :diabloti:masakra jaka dzecinada :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy to ta seria z salmonellą??? słyszałam w wiadomościach że takowe kuraki trafiły na rynek :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boszzzz ... jak wy sie znęcacie nad tymi psami... jak można tak kąpać i kąpać :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='furciaczek']Ja od dwuch dni laze oduzona...i dobrze mi z tym:evil_lol: Ale i tak nic nie wali tak bo glowie jak kocia koopa zrobiona na srodku salonu:lol: pelen odlot...mowie wam:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahahhaha.. odstaw te prochy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/165/c527108dde2a7910.jpg[/URL] hihiihihihihih JOZIN Z BAZIN hihihihihihihihhi cze niedobra kobito ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja??? że ja niedobra??? chyba pomyliłaś blogasy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']a ja siem odurzam.....:diabloti::diabloti: po 14godz w robocie jestem na haju nikotynowo-alkoholowym:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyś je pazerno na tyn gylt :shake: 14 godzin w robocie :shake::shake::diabloti: poszłam obierać psu kuraka :roll::diabloti: nie ma mnie :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Fajna ta ciocia... klocus nie dostaje kokardek :cool1::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bea :razz::razz::razz: nie kop ogródka bo go boli :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślałam że mam omamy- byłam u zuzoli, pisałam... ni ma posta :niewiem: aaa to sie Fruzolinda rozgościła u Jolci :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziwnie to tam macie... od miesiąca lato a tu śnieg :crazyeye: bereczek Aggggguuuuuśśśś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='zuzolandia']bosta niedobre som :placz::placz: ta NIEBIESKO jedzi kolo mnie i nawet nie zatrabi ze jest :placz::placz: a TY tyz kajsik sie tu szlajosz i do mienia nie wleziesz :placz::placz: KOFFOM WOS :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tysz cie kochom :loveu::loveu: Alutka jechała ze mna :grins: :eviltong: widziałam sierściucha :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
clockwork replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[quote name='ATLANTYDA']Nie kastrowane też tyją niestety jak za dużo jedzą :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MÓJ np :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] Ja po ostatnich atrakcjach z DT już się wyleczyłam chwilowo bynajmniej bo ty się starasz człowieku a i tak cię podsumują :shake:ale mniejsza o to ,w inny sposób też można pomagać :lol:.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]święte słowa.... nie rób komuś dobrze, nie bedzie Ci źle :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Lubimy[URL="http://www.google.pl/search?hl=pl&newwindow=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=QAY&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=spaghetti&spell=1"][B][I] spaghetti[/I][/B][/URL] [/quote] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27835/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/super_smilies070.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek :multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od dawien dawna mie tu nie było... ale oto i JESTEM!!!! TADAM :multi::multi::multi: pozwól że nie bede nadrabiać :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images33.fotosik.pl/208/9a9eddd0b35858f8.jpg[/url] ładna miseczka... taaaka:hmmmm: angielska :grins: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']rosołek ino sro:roll: czy jak to tam po slaskiemu sie godo ...hahaha [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypróżnio sie :cool1::eviltong: jełopek jełopek!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnie też wezwali na kontrole bagażu... :cool1: i pan sie mnie pyta: [I]"poznaje Pani swój bagaż??"[/I] -tak ten [I]-co jest w środku??[/I] - nie wiem :roll: pakowalim z chłopem na pół do dwóch bagaży więc nie wiem co jest w tym :p [I]-prosze otworzyć...[/I] otwieram... a tam sie wysypują majty :grins: które brałam na handel laskom :loveu: [I] - na ile pani jedzie??[/I] - na tydzień :roll: często sie przebieram :grins: a ogólnie chodziło o sprzęt do tatuowania który ich zaintrygował .... potem pan musiał mi pomóc zbierać majty i zapiąć walize :grins: cze EFF... z amerykancką matą :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam CD..:roll::roll:... ładne :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon'][URL]http://images6.fotosik.pl/165/c527108dde2a7910.jpg[/URL] :evil_lol:brrruuummmmm ułaaaaaaa...jaka krwiożercza motorówka:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaahhahaha :evil_lol: bruuuuummm wiem co to... ale ułaaaaa:hmmmm: zgasł ci silnik?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Aaaaaa cuuudne, po prostu cudne:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/165/dcb8e9e0dcce1fb9.jpg[/URL] Kocham takie rozkoszne mordeczki:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops: ja tysz.... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']Magda wspominała ogólnie o uzywkach a fajeczki to tez uzywki[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o odużaczach :diabloti: riki tiki narkotiki :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaaaaa aż sie mnie zimno zrobiło ... [URL]http://images6.fotosik.pl/165/a1efb80dd950484c.jpg[/URL] ha ha ha ON LATA :multi::multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/165/f29abc117b8e59b1.jpg[/URL] królewicz :grins: [URL]http://images6.fotosik.pl/165/f267d09db25e830d.jpg[/URL] Przyszłam Ci pomóc [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a065.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie rozlewaj mi wody :shake: wiesz że mam DYWANY w sklepie... tera mam przerwe obiadową... obiad dowieziono :eviltong: bo gosposia nadal ma wolne i nie miałby kto ugotować :cool1: smacznego! dziekuje :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/f29abc117b8e59b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/797062bdd25bee52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/f267d09db25e830d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/0dbe26567b7398cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/ef27a36b2a0c92c9.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... tera na spokojnie pozapierdzielam na szmacie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/a1eb25df3761db8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/49fada6d80dc18e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/a48eccdc4da08069.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/9e5293f43f86aff3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/59a317acbebf5174.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeby nie było że coś mie sie stało..... wrzuce na szybko fotecki bo dzis mam dzień porzadków w sklepie i wypakowywania towaru z konwencji :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]amfibia :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/a1efb80dd950484c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/419f397d0b7fd6cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/7dceb442980d185b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/61be7f5c548a7515.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/c527108dde2a7910.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]JA też ja też......nigdy się nie dałam zbałamucić.....NEVER....nie paliłam i nie bralam never:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem z Ciebie dumna:loveu: w czasach kiedy dragi są powszechnie dostępne....i miałam jak każdy milion okazji.... możemy sobie pogratulować że nie dałyśmy sie skusić, niewiele takich jak my .... :multi::multi: większość ma za sobą choćby "spróbowanie" ja nie:multi::multi: DUMA MNIE ROZPIERA!!! choć i tak większość w to nie wierzy, mam to gdzieś.... ważne że ja sama wiem i z czystym sumieniem moge rzec- NIGDY! :multi::multi:[/B] [/COLOR][/FONT]