Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dla tych co chcą foteczki.... dla tych co nie chcą... za kare :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/c14add580baa8ebb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/4a61af928b5d63dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/0647cf78efdeff30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/31d3c052c1cea455.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/163/9f2fee14449e0850.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tam nie wygrałam ze strażą miejską... uparli sie wypisali i trza było płacić :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mało tych ochotników... :cool1: a ja dziś SPECJALNIE :roll: zrobiłam takie spieprzone coby mnie nikt nie chciał znienawidzić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:chcecie fotki psacerkowe? :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='malawaszka']urabiaj [B][U]na jasny[/U][/B] i [U][B]z dużą ogniskową[/B][/U] jak do focenia psów ;) zależy w jakich granicach finansowych ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepraszam... czy moge prosić wersje dla blondynki... to samo ino w ludzkim języku bym prosiła :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Pandisia']Pokazuj ten fryz , może mnie się humor poprawi bo dzisiaj totalna beznadzieja, ręce mi opadły i wszystko jest do d...........:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ty też dziś tak masz??? :crazyeye::crazyeye: matko to jakaś epidemia... :eek::shock::shock:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czy mogłabyś do mła przyjechać ufocić :razz::razz: zaje2biste te fotaski :loveu::loveu: tam pisze co by podlewać :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale że jak... że sprzedają niepodlane?? :crazyeye::roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='lolka75'] A obiektyw mam malusienki 18-55 mm:roll:...ale meza juz urabiam:cool3:.... moze sie uda..jeszcze tylko kilka fochow i zalow ze mi slabe fotki wychodza i kupi:evil_lol:. Ale jaki mam mu sugerowac? Doradzajcie:oops::loveu:[/quote] [COLOR=Blue][B] urabiaj go na 2 :grins:[/B][/COLOR] [SIZE=4][B] nie widac sznupki ale widac jaka zadowolona moja sucz:loveu:[/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/189/a23e75547834cc57.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]przepraszam.... czy ta sznupka to oby nie samiec???? :roll::oops:[/SIZE] i witanko.... i jak jeszcze raz powiesz że masz foty do doopy to do tej samej doopy ci nakopie- uczymy sie , bedzie lepiej .... myślisz że inni to wzięli aparatosa i od razu cacy cykali?? :shake: mus sie wziąć w garść i próbować, a nie rezygnować :loveu::loveu: tak mi sie zdo.... choć też mam czasem dość ustawień i goownianych fot :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhahahhahahah... żelmisie wymiatają :evil_lol::evil_lol: te sexowne, te wampirze z kołkami osikowymi w sercu i te voo doo i jeszcze te z plemienia żelibali z główkami jako trofeum... bomba...:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że zwróciłam [/B][COLOR=PaleGreen]wam [/COLOR][B]Ale :cool1: już zmykła do domciu, nie łysa :p[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Selket tak trzymaj...chociaż ja bym ustawiła co 5sec :) :eviltong::eviltong: imprezki? hmm...musiałabym mieszkać z bardziej wyluzowanym towarzystwem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: rodzina to drętwiaki ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to może wkręć sie na impre do sąsiadów :cool1::cool1: cze żonkilko mła.... nie było cie dzisiaj w lesie, ktoś cie wyrwał :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pojszczałam sie poraz drugi.... tym razem z dilskiego....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] nie cytuje każdego z osobna ... bo koment jak u japkowej [/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahah.......................:r oflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahah......haha.hahaha....buhaha hahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahaha....nie moge....buhahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wymiata :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dodam jeszcze ino: [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images32.fotosik.pl/203/f922d6aec15173e8.jpg[/url] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:roflt::roflt::roflt::roflt: [/COLOR][/FONT][/B][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uwielbiam drzewka bonsai :loveu::loveu: śliczne jest :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też uwielbiam szkoda tylko że nie postoi długo :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']ladne se kupilas....:diabloti:jestem z ciebie dumna:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co ty mie tu jakieś takieś diabelskie wpisy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ładne se qpiłam? :roll: oglądajcie bo za 3 dni bedzie padnięty :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/5a8aa3ffbf625321.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/358b746cdf5d52b8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [quote name='agbar']dlaczemu ucieklas???? bo chcialam spiewac?:razz::razz::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo obiecałaś że zaśpiewasz i doopa... obiecanki macanki :razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oświadczam że Ali dziś tu nie bedzie...porywam ją ....na randke.... z fryzjerką :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uciekłam stamtąd do Cia :evil_lol::evil_lol: psitul mnie ... boje sie ....:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem ... i oświadczam że sie pojszczałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG] wracaj kochana blokersko do domu... naj do jebia... olej te puszcze i krwiożercze spajdery :grins: jak se przypomne tego wielkiego jak moja dłoń spajdera w anglii ... bleeeee... 3 noce nie spałam bo sie bałam że wlezie mi do łóżka, wciągnie mnie za łóżko i zeżre :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. oj tak...:roll: a teraz poproś moda o usunięcie....
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogłabyś mi tu Iwona nie siać zamętu??? nie mam zaś ochoty prosić moda o czyszczenie wątku.... nie wchodzę Ci w drogę, działaj se dziewczyno... zejdź ze mnie i nie wchodź tu- jeżeli masz mi coś do powiedzenia- proszę na PW [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Która to:mad:.......tylko mi powiedz:mad: I nie złość się my wiemy jaka jest prawda[/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-454.gif[/IMG][/FONT][/B][/COLOR][/quote] [quote name='agbar']musze sie zgodzic z kolezanka:cool1: MY i wiele innych wie jak bylo....i pamietaj ze masz NAS:loveu:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]KWM:loveu::loveu: nie złoszcze się tylko zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia... [/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=PaleTurquoise]obawiam się że i do schronu już mam zakaz wjazdu ... bo to mnie [/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=Cyan][SIZE=2][COLOR=PaleTurquoise][FONT=Arial]interesuje tylko "walka, procesy i własne porachunki"... ja sie od tygodnia nawet nie odzywam a przeczytałam i usłyszałam już na swój temat... ulalala... i że to ja niby sie piekle??? i że niby dla dobra psów robi wokół mnie taki zamęt??żebym chociaż odpowiadała na jej krytyke...nic.. siedze cicho myślę swoje, ale nic komletnie nic na forum i na całą Polske :grins: a ta nadal jedzie ... co wpis to albo mało ambitne hop-co nam zarzucano:evil_lol: albo jakeś żaluzje w moją strone.... ja mam jeszcze inne bidy- z jastrzębskimi już pewnie zakończyła się moja praca.... ale nie panikuje... jest tysiące innych psów którym chcę i mogę pomóc... nic na hama... fanfarów odbierać nie mam zamiaru :shake::shake: przetarłam jej ścieżke-ma gotowca, niech zajmie sie w końcu tymi psiakami i sobą nie mną :diabloti:[/FONT][/COLOR][/SIZE] [/COLOR]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mmm jak tu czarno od samego rana a do tego jak miłośnie :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/162/72e11714534b614f.jpg[/URL] noski eskimoski :loveu: cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka ...:multi::loveu: Klocuś to romantik :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']hellow :razz: przyszlismy w odwiedzinki :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL..ooo aaa super super :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::multi:Klocuś i zwariowana Kenducha :multi::loveu::multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/162/132536edb23881b4.jpg[/URL] jaki romantyzm:loveu::loveu:a już się wystraszyłam że po Bruxie to mu suczki obrzydły ;):evil_lol: Cze ...dawa dziobala [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....widze że już lepsiej [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z Bruxią też by sie całuskował ino ona udawała niedostępną :diabloti: lepiej......... nie mówić:cool1: hejka :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]............cześć Klockowa Madzialenko............... pogoda do de moje samopoczucie poniżej krytyki to pa:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to witaj w klubie nooo paaaa[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Idealna para:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/162/72e11714534b614f.jpg[/URL] Cze niechcąca Klockowa.......chcij juz do nas co [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-345.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa dla Was to ja jestem zawsze... [/B][COLOR=PaleTurquoise]nie lubie ino jak ktoś w doopie był, goowno widział,przypisuje se MOJE miesiące walki i osiągnięcia i jeszcze se mną wszędzie doope wyciera... ja już ani słowem sie nie odzywam a to coś jedzie po mnie na każdym kroku... :angryy:[/COLOR][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='malawaszka'][URL]http://images6.fotosik.pl/162/72e11714534b614f.jpg[/URL] łomatko ale cudne :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie całowali najnormalniej we świecie :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/162/0bf1dc37481b8593.jpg[/URL] troszku zapasiono ta labladorka hihihihihihi [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]nie zapasiono ino ma te chorobe co Klocek... ten no... jak to sie zwie.....:hmmmm: aaaaaa!! opuchlizna głodowa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-541.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/162/72e11714534b614f.jpg[/URL] cudowneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee;-) hejo BLUMUNKO ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noski noski eskimoski [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-362.gif[/IMG] cze dziołszki... a co wy spać nie możecie?? [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranocka dziewczynki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/6fcb3e9c0be07653.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-465.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]mam ochote Cie pocałować czarnuchu [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/753390c6f5dd90d6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-265.gif[/IMG]ja też ...ale ONI patrzą :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/0bf1dc37481b8593.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]nie świruj ... dawa [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/132536edb23881b4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-72.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/72e11714534b614f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...