Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... ja widziałam wczoraj wszystkie, ale kulałam kotlety i nie mogłam klikać :evil_lol::evil_lol: cóż moge rzec...... proponuje konkurencje- który szybciej schudnie- Sadek czy Clockwork :razz::razz::cool1: Kloc ma do zrzucenia z... 10 kilo :roll::oops: no a pozatym Sadek to mój faworyt i jeden z pierwszych którego obserwowałam na dogo.... i mam do niego taki sentyment :loveu::loveu: że normalnie...:loveu: i tyle żeby nie było że mnie nie było... cmokal w nochala od cioteczki ze śląska :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand:ooo w końcu przyzwoicie.... bo wstydałam sie ujawnić :roll::oops::diabloti: debe... nawet jak ktos mnie musiał uświadomić... to czemu Ty i czemu tak brutalnie.... nie trza było łagodniej, półsłowkami.... że "Madziu... skocz do lasu.. jelenie zrzucają własnie poroże" abo cos w ten deseń :cool1: a nie od razu............ trach "ROGACZ!!" :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... kiedy ja bede miała odrobine wiecej czasu na posiedzenie na dogo... co poczytam aktualności na wątku, to znikam i jak wchodze zaś nie wiem o co biega.... Psiurom życze szybkiego powrotu do zdrowia :oops: jak cos zamotałam to sory... no i domków Natalia- wysłałam Ci PW z fantami na bazarki dla Waszych podopiecznych .... dostałaś?? [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaa jaki terroristen :multi::multi::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/192/1929411468d79edb.jpg[/url] czekam w takim bądź razie na kolejne fotencje :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='furciaczek']Pieniazki przeznaczone beda na badania, ewentualne leczenie i utrzymanie slepaczka... Gdybym byla w PL juz by grzal u mnie doopsko na kanapie:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kurde z kasa u mnie licho... ale za 3 tyg. zamykam sklep- wystawie mu bazarki co??? towaru mi troszkę zbywa.... dzis nie bo nie dam rady ale do końca tygodnia na pewno ..... qrwa... co za ludzie :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='furciaczek']Ale sie rozgadalas:evil_lol: [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Zapraszam wszytkich serdecznie!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.allegro.pl/item344529003_...u_pomocy_.html"][COLOR=#000000]http://www.allegro.pl/item344529003_...u_pomocy_.html[/COLOR][/URL] :loveu::multi::loveu:[/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zamierzam zakupić cegiełke... na co sa przeznaczone pieniążki??? na operacje oczkóf???? poryczałam sie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poka jamę ustną i uzębienie :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG]... zęby chyba syskie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja lece jak goopia.. bo liczyłam że już te foty są :evil_lol::evil_lol: potkłam sie w biegu, prawie zęby se wybiłam :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='zuzolandia']cze VIRGIN;-) jozem juz po arbajcie hihihi takie godzinki to jo moga nawet na klynczkach odprawiac hihihihihi[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem co robisz w tej pracy ale te "na klęczkach" mnie zaintrygowało :razz::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']ślimak ślimak pokaz rogi :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy że ja slimak??? :razz: i że mam rogi?? :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux12.gif[/IMG][/B] [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT][RIGHT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/r040.gif[/IMG] [/RIGHT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jusz pamniętam.... lipa że na razie nie :-([/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]konsultuj owocnie :razz::loveu:niech zgra terminy ....i niech odstawi te pijawki :diabloti:co za dużo to niezdrowo :mad:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale pijawki to ja i reszta zwierzy.. tamta pijawka poszła juz wpiz.du:diabloti: a Pawcio jest żywicielem :grins: i mus skonsultować wyjaździk z Panem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='zuzolandia']czesccc wrocona juzem z roboty.... a tu takie dobrociiii hmmmmmmmmmmmmmmmmmm a cio WY bydzieta robic na tych swionach w niedziela????? buzi buzi[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jadymy na wizyte poadopcyjną do kierego my wiozły Qdłaczka :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']no i wlasnie ze nie:roll::diabloti:mielismy za to awanture:evil_lol:i tez bylo wesolo:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas luzik... zanim zaczęła sie awantura decyzja padła.... Pawcio bedzie trzycielem (nie myliś z czcicielem :grins:) ziemniorów :multi::multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-452.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable37.gif[/IMG]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No wiec :grins: .....MY proponujemy wyjazda w maju .....na majówkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...tak że transporta macie ;)...a Bea najazd :multi:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skonsultuję się z moim utrzymywaczem pijawek i dam znaka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć praktyczna Loluś....:multi::loveu: no jak wszystkie nie cierpicie upałów to polskie morze jak znalazł.... ja tam bym se pojechała na południe- bułgaria, chorwacja, hiszpania, ..... oczywiście z plecakiem kurteczek- gdyby temperatura spadła poniżej +20 :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tysz :grins: i czy już jest ten .....SPRITE :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aaaaa ten sprajt!!! :multi::multi::multi: to nie wiem który :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]murzynek jest be... nie lubiam murzynków :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]czyli co??? masz ten czas??? :cool3::cool3::cool3:............bo transporta już masz......... a co do piesów......... czemu nie nauczyłyście ich lubić sięęęęe:placz::placz::placz: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie nie mówie ani tak ani nie.... może jak już bede na bezrobociu- czyli za 3 tyg :placz::placz: to jakoś lepiej poorganizuje sobie to wszystko na razie mam sajgon w pracy, w domu, w głowie, w zyciu.... ale zamierzam wyjść z tego, ino jak już bede na bezrobociu :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dugo mamy czekać??? brakuje cie mi :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale starowinka Kamcia:loveu: :evil_lol::evil_lol: czemu mi szkoda Dulki?? -bo bedzie sie kulać jak arbuz :roll: -bo bedzie ją bolało jak szkodniki bedą szły w strone światła :roll: -bo bedzie miała naciągnięte cycochy :roll: -bo małe pijawki bedą ją ssać do bólu :roll: -bo wszyscy bedą ino ah i eh przy szkrabach a nie przy Dulecze :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:eviltong::eviltong::evil_lol: [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: Topsik... 100lat z okazji 4 lat i 1 miesiąca :evil_lol::evil_lol: zaglądłam se do Was a tu cisza...i mańka nie ma :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz: gdzie jesteś :placz::placz: nie lubiam ciszy u Ciebie :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]Madzia , zawsze możesz ............. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] jesooo... myslałam że każesz mi posprzatac ten burdel w naszym lasku :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT] sama obaczyć te nasze tereny, zwłaszcza że coraz cieplej jest, nie trzeba wody nosić psom........ a i Lujka narzazie samiuteńka jest( nie licząc dwóch kotek, ale te sie przemykaj i umieją postępować z psem) znaczy się..............zapraszam Cię do mła:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: mam zaproszenie!!! :multi::multi: ale nie mam: -czasu -auta- -niani do psa-jakby Rycefskie jechali z łozim życie jest okrutne i złe..... wieczny brak czasu, jak czas jest to milion innych współczynników koliduje z planami :mdleje: ale moooże kiedyś :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak się Klockowe dadzą skusić to zapakujemy się razem do autka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skuszam sie :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:i co ...i co ....;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co co.....:hmmmm: o czym nie wiem :razz::razz: aaaa czy już błonka sie przebiła i czy wpadła???? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ręki mi opadły.... zerknijcie ... ogłoszenie na jastrzębskim portalu :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]Sprzedam szczeniaczki mieszane pekińczyk i spaniel.Pieski wygladaja jak pekińczyki, ale maja troszkę dłuższe noski.cena 150. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide do pracy bo nie wstrzimia :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...