-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadam na momencik z foteckami- dla tych zapracowanych przede wszystkim, dla relaxu .... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] BRUXIA... pies który nie śpi w łóżku :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/fb185c49e445877d.jpg[/IMG][/URL] zaś my se kawy nie napili... chata pusta :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/9920266e7f9d59d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/198/0077ad0440bf8d97.jpg[/IMG][/URL] 2 DUPIE PSY :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/d26bfd56c90e570d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/16f0dd688d72e5fe.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
POLANA KWASEM? PODPALONA? Już w nowym domku! :)))
clockwork replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko weźcie pod uwage że sunia może to lizać (maść)nie może być w składzie nic co może być szkodliwe dla zdrowia.. ;) a na pupe to jak Ala pisała MANUSAN- można kupić w każdej hurtowni medycznej- apteki też mogą mieć ... koło 20 zł, ale to koncentrat , starcza na baaardzo długo ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/198/f6fb4f423e7fd80d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/8b34f06dc3759fdd.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więcej potem.;)..... lece do sklepu na zakupki :hand::hand: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek popsacerkowo.... widać że wiosna.. taka cisza na dogo- wszyscy na romantycznych spacerach :razz::razz: MY JUŻ PO! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/186/2379064e8ed94f8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/186/44aa227246be99a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/85e569b7e966eeab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/186/a33d8d0bb56d7a33.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a6193e89003bb58e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/6e83c574afc47c90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/386910c072c8d41c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a16de2358456a223.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/9953c51413240406.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/bec1cbf6c5408a9a.jpg[/IMG][/URL] -
POLANA KWASEM? PODPALONA? Już w nowym domku! :)))
clockwork replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szybki banerek.... nie mam PhotoShopa więc ino takie proste moge :oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108627"][IMG]http://images31.fotosik.pl/197/722798de1605b5ed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] podlinkowany [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: spójrz ino już jest Kroś :) :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74851"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9093/saskroyl3.jpg[/IMG][/URL] [/U][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aleś sie odizolowała od japkowej :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Ciotki,ja dzisiaj dostałam od Clockwork kod i z pośpiechu wyróżniłam ogłoszenie kudłaczki,bo ruda sunia ma wyróżnienie:oops:mam nadzieje,że osoba,która kupiła kod mnie nie zastrzeli?:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] na pewno nie... osoba ta rozsyła i kudłatke gdzie sie da ... nie ma sprecyzowanych planów wobec konkretnego psa, deklaruje pomoc wirtualną ale nie tylko jakiejkolwiek bidzie :multi::loveu: i już na poważnie zastanawiała sie nad Tolusiem :razz::razz: ale nie mniej niż my jest szczęśliwa że ma DOMEK :multi:;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Medorowa'] Cze, u kogo to ja jestem:hmmmm: W każdym razie cześć:hand::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] u NAS :grins: CZEŚC :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='sota36']A co byscie powiedzieli na taka rzecz: chcialam zaplacic podatek za psa. Ale - ze mieszkam w domu prywatnym, nie mam komu? Urzad Miasta ode mnie kasy nie chce!!!!! Rok lazilam od Jonasza do Kajfasza pytalm, szukalam i nic! Kasy nie chca, bo podobno ze wzgl.na status budynku - nie moga przyjac![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaahha.... super :evil_lol::evil_lol: a to Ty w lesie mieszkasz??podatek jest miejską opłatą... ale jak w lesie to chyba leśniczemu musisz zanieść :errrr::errrr: a propos podatków... jutro jest ostatni dzień... bo u nas do końca marca.... a ja nie wiem na jaki numer konta [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :siara:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Pandisia']Pozwól ,że nie skomentuję Twojej wcześniejszej wypowiedzi bo mnie Alicja wyprosi od sia z blagasa :evil_lol: Idę robić kluchy i modro kapusta[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i rolada :razz::razz: pozwalam ... nie komentuj...moge jeszcze przytoczyć historie o naszych bliskich spotkaniach ze SM :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[QUOTE] Napisał [B]Alicja[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9819820#post9819820"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ...może nie zaczynajmy o SM bo mnie się burzy :angryy::angryy:...jakoś służby mundurowe oddziaływują na mnie specyficznie :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie zaczynam :roll::roll: ja kontynuuje :siara::siara::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/I]
- 78403 replies
-
[quote name='Pandisia']Tutaj sie kłania właśnie SM to oni powinni sprawdzać szczepienia i ewentualnie czipa. Wiem jak to wszystko wygląda w realu i z podatkiem i ze szczepieniami i to jest właśnie tragiczne.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiem ci coś...po sąsiedzku ze mną pracowała krawcowa... ona w pracy pies całymi dniami na dworze.... któregoś dnia ją przydybała straż miejska,znaczy nie przydybała ale zostawili kartke w drzwiach że ma się zgłosić na straż wiejską... następnego dnia przyleciała do mnie co ma zrobić, bo właśnie wróciła z suką od weta, gdzie zaszczepiła 3 letnią chyba suke poraz pierwszy, bo ma iść na straż z książeczką... i że na pewno sie czepią że to pierwsze szczepienie,i czy nie mam pieczątki z datownikiem i czy nie podrobie jej 2 wcześniejszych szczepień :mdleje: oczywiście nieistotny jest mój komentarz... co powiedziałam gupiej babie... istotne jest to że poszła na SM, pokazała książeczke z 1 szczepieniem,panowie spytali czemu wcześniej nie szczepiona,a ona: "była szczepiona ale u rodziców na mazurach i zapomniałam zabrać stamtąd książeczki". Panowie dali jej ostrzeżenie i sprawa zamknięta :angryy::angryy: aha...opodatek nawet nie spytali;] pomijam fakt że nam bez wahania rąbnęli 2 stówy, mimo że pies szczepiony, chipowany, zadbany, wychodzący z nami na smyczy..... za co??za wygląd- psa i nasz... pretext- brak kagańca [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']HIHIHIHI, I tak Was kochamy! I zaraz damy znac, co z Cookim! Czy bedziemy swietowac, czy moze - nie daj Boze - ... ale ciiiii, bo wlasnie na ringu!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie znam Cookiego ale jestem ciekawska...a każda okazja do świętowania jest dobra :evil_lol::evil_lol: i jak i jak :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/85a230dfe31e7eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/4b2f7e474bd70fb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/00a8f717d039913d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/5ca29ac3ebbaf3e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/5ebd8c33a54aae15.jpg[/IMG][/URL] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] OTO ON!!!! CUDO, nie pies!!!:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/1f988acd1410302d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/194/a8ae07e097a9df17.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/d39be7a45d1a046e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/183/ea499bc7fed7c054.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Black] Jastrzębski "schron"... wśród ok. 80 pensjonariuszy-ON! [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Black] PIĘKNY, MŁODY (ok. 2 lat), PRZYJAZNy, KOCHANY, Z SERCEM WYPEŁNIONYM MIŁOŚCIĄ DO CZŁOWIEKA I OCZYMA PEŁNYMI NADZIEI..... QDŁACZEK :loveu: [/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black] nie można go nie zauważyć... wyprawia cuda jak widzi człowieka... za wszelką cenę próbuje wydostać się z boxu:-( skacze na kraty, wystawia łebek dołem furtki.... choć wie że wyciągnięcie go z powrotem strasznie boli.....za każdym razem wije sie, skomle piszczy..:placz:.. jednak to jest silniejsze od niego... tęsknota i nadzieja że to JEGO człowiek nie pozwalają patrzeć bezczynnie zza krat... [/COLOR] [/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9819562"][IMG]http://images32.fotosik.pl/197/d7d51fa5873b334f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9819562"][IMG]http://images34.fotosik.pl/197/13a1b7180d377746.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9819562"][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/ccd533ce7e3611f3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [SIZE=3] Szukamy domku dla Qdłaczka zanim straci wiarę w człowieka!!!! zanim podda się i stanie się kolejnym schroniskowym psiakiem, tracącym nadzieję !!! [/SIZE] [SIZE=3] W razie zainteresowania można kontaktować się ze mną: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], gg: 5744348 tel: 604 626239[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/194/5abc4b09907df135.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/194/3a72ca8ee8dfe32e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/40165c2877a5f2c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/184/8155a7bd56b17258.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=5][COLOR=Red] [SIZE=2][B] DZIŚ!!! 16.04 po kolejnej tygodniowej tułaczce znalazłyśmy Qdłaczka w Zabrzu!!! :multi::multi: obecnie przebywa w hoteliku, ponieważ rodzina adopcyjna okazała się zupełnie nieodpowiedzialna..... mam nadzieje że to druga i ostatnia tułaczka NASZEGO QDŁACZKA :loveu::loveu: szukamy DT, DS, na Cito!!!! prosimy o ogłoszenia, i jakiekolwiek wsparcie na utrzymanie przez ten czas Qdłaczka..... [/B] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Green][SIZE=2]pierwsze posty są mylące bo w schronie poinformowano nas że to sunia- przy adopcji okazało sie że pies :mdleje: [/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black]***********************************************************[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=5][COLOR=Red] [SIZE=5][COLOR=Black]***********************************************************[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]QDŁACZKOWE BAZARKI:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][COLOR=Red][B]gadżetosy:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110300[/URL] [SIZE=3][COLOR=Red][B]świece,kadzidła:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110297[/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red][B]spódnice:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109769[/URL] [FONT=Verdana][COLOR=Red][B][SIZE=3]Tatuaże/kolczyki: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110303[/URL] [FONT=Verdana][COLOR=Red][B][SIZE=3]piórnik, etui....: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110313[/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red][B]ciuszki [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-371.gif[/IMG][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red][B] damskie: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110323[/URL] [COLOR=Red][B][SIZE=3]PSIE [/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux01.gif[/IMG][COLOR=Red][B][SIZE=3] AKCESORIA: [/SIZE][/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110375[/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red][B]SZARPIDRUTY [IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique47.gif[/IMG] DLA QDŁACZKA :[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110379[/URL] [SIZE=3][COLOR=Red][B]BIELIZNA: [/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110390[/URL] [COLOR=Silver] text do ogłoszeń[/COLOR] [B]********************************************************* [/B][SIZE=2][COLOR=Silver][FONT=Arial][SIZE=5][B][COLOR=Red] POMÓŻCIE W OGŁASZANIU!!!!!:modla::modla:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE] [B] [SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=4] SZUKAM DOMU! Qdłaczek po dwukrotnej tułaczce [/SIZE][/FONT] [/SIZE] [/B] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]CZY MIAŁEM DOM???[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]to pytanie często słyszę od ludzi z którymi się spotykam.... a ja nie wiem... nie pamiętam.... może nie chcę pamiętać?? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]bo co to za dom który cieszy się psem w wieku szczenięcym, a potem, kiedy malutka kuleczka zmienia się w podrostka wyrzuca się go! Co to za dom który kupił mnie pewnie jako Owczarka Szkockiego Collie, a kiedy dorastałem i okazałem się „podrobionym” Lessie- wyrzucono mnie jak śmiecia na ulicę.....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]pamiętam tylko że jako około roczny psiak włóczyłem się po ulicy.... potem było schronisko- gromada psów- znudzonych, porzuconych zabawek. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Nie chciałem tam być, bo mimo krzywdy jakiej doznałem- chciałem przyjaźnić się z ludźmi, bo bez nich moje życie nie ma sensu. Każdy odwiedzający schron widział mnie, bo wyprawiałem cuda żeby być zauważonym- skakałem po kratach, merdałem ogonem, nastawiałem się do miziania i jak tylko mi pozwolono- rozdawałem buziaki... przeciskałem łebek pod kratami żeby być bardziej widocznym, choć wyciągnięcie go z powrotem to jeden wielki przeszywający ból.... ale warto było!!! stało się!!! 4 kwietnia 2008, kiedy miałem ok. 1,5 roku- przyszły ONE- dogomaniaczki!! przychodziły tam i kolejno zabierały psiaki do prawdziwych domków.. tego dnia ja byłem tym szczęściarzem!!! POJECHAŁEM DO DOMKU w Świętochłowicach! Czułem się największym szczęściarzem na ziemi!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3] ..... niestety.... moje szczęście nie trwało nawet tygodnia... Po kilku dniach znalazłem się ponownie na ulicy- dlaczego??? nie wiem! Może to ja nie spełniłem oczekiwań, może „nowy pan” nie spełnił moich??? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]tak czy inaczej tydzień błąkałem się po obcym mieście....nie miałem gdzie spać, co jeść i pić... tylko dzięki zawziętości przyjaciół z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/../"]www.dogomania.pl[/URL] przeżyłem!! upór i zaciętość obcych mi ludzi sprawiła że kolejna tułaczka skończyła się HAPPY ENDem!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3] 16 kwietnia ONE znalazły mnie w Zabrzu!!! Radość nie miała końca... [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3] Aktualnie przebywam w hoteliku dla zwierząt- dzięki ludziom dobrej woli.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]jednak WCIĄŻ CZEKAM NA DOM!!!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]NAJLEPSZY NA ŚWIECIE na dobre i na złe!!!! NA ZAWSZE!!!!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][B] Jestem 1,5-rocznym przylepą, kochanym, ufnym, zdrowym i ...........bazdomnym... [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][B] jak to mówią „prawie Collie” znany jako Lessie, tylko mniejszy... [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][B]Z chęcią zostanę Twoim największym przyjacielem! TYLKO DAJ MI DOM,opiekę, miskę strawy i ciepło rodzinne!!! niby tak niewiele a dla mnie to JEDYNE MARZENIE!!![/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3][B] Poddam się kastracji! Nie chcę biegać za dziewczynkami... chcę żyć z TOBĄ w TWOIM DOMU NA ZAWSZE!!![/B][/SIZE][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Qdłaczek [/SIZE][/FONT][LEFT][B][SIZE=3][COLOR=Red]ogłoszony: [/COLOR][/SIZE] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1197127_daj_dom_qdlaczek_a_la_lessie_po.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=347831413[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_psy_mieszance,mieszaniec__mini_lessie_szuka_domku,36066038.html[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_psy_mieszance,mieszaniec__zaginal,35952440.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php?p=detale&id=33113&from=1[/URL] [URL]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,rozne,podaruje,kudlaczek-mini-lessi-szuka-domu,ogl7-37-1-14425.html[/URL] [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=805[/URL] [URL]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/item_page.php?Id=9185055&g=6[/URL] [URL]http://rybnik.olx.pl/item_page.php?Id=9185086&g=6[/URL] [URL]http://zwierzeta.eurocity.pl/ogloszenia.php?v=og&p1=21&m_kateg=345[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34552&id_kat=12[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/gielda_psow[/URL] [/B][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24917[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73623.html[/URL] ojej.pl czeka na aktywacje [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=10449[/URL] [URL]http://www.drobne.pl/detail.php?id=7229[/URL] [URL]http://ogloszenia.szukanie.pl/[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=1708466&cid=170"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...708466&cid=170[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33571,19,33,,2,2,,,0/zwierzeta/psy/daj_dom%21_qdlaczek_a%27la_lessie-po_dwukrotnej_tulaczce_"]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351850711[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL="http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,rozne,podaruje,mix-lessie-czeka-na-dom,ogl7-37-1-14694.html"]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,...7-1-14694.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja12731.html[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://www.forum4x4.pl/forum/viewtopic.php?t=55267[/URL] [URL]http://ciekawiswiata.eu/[/URL] [/LEFT] [/RIGHT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='sota36'][URL]http://images25.fotosik.pl/184/1bafd9b19f157acc.jpg[/URL] znudzony trojkacik po 30 latach malzenstwa:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahahaahaha..... beło by to niemożliwe- skoro ja mam 22 latka :roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][quote name='BoJa']Witaj roooooozciągnieta Magdaleno:megagrin::megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :roll::roll: troszke mie przeciągli ... ino troszeczke... to taka terapia na mój zepsuty bark :grins: aaa witaj [/B][/COLOR][/FONT]:loveu: -
[quote name='sota36']LUUUDUZIE ROBUIMY SCIEPA NA NAPRAWA AUTKA!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bazarek :evil_lol::evil_lol: może i na mieszkanie jakie zostanie :evil_lol::evil_lol:.... fajnie miećwłasne "M" :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam bezbożnico .... kto to widział w niedziele arbajcić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaje2bista piżamka :lol: Czeee Eff zainspirowałaś mnie .........zakupię taką i podaruje Klockowej jak tak bardzo chce a ja ją chętnie w takim ruszu zobaczę:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcesz ze mną spędzić noc? że masz nadzieje zobaczyć mnie w piżamce?? :razz::razz::roll: bereczek Eff:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol:osz kurde bo ci błonka pęknie :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/196/c19aff4845309550.jpg[/URL] [COLOR=Blue]obawiałam sie troszke o to :roll:[/COLOR] właśnie dojrzałam że i Ty tam jesteś :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo to ja sie miałam wyspać nie one;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka'][URL]http://images24.fotosik.pl/185/d1353a1314ee33b2.jpg[/URL] :loveu: śliczna! hahaha uważaj bo jak się kiedyś zaprą to Cię rozerwą :-o[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ani nie strasz [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c015.gif[/IMG] [quote name='zuzolandia']widzialam foty Madzialeny którą psy wyprowadzaly na spacer hihihihihihihih suchej no laska ;-) jak zrobiem griila kejs tam w cieply week to mosz byc na nim i nie uznaja odmownej odpowiedzi badz wykrecania sie sianem hiiihiihihihihihihi[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no .. jak tylko dam radeeeee....:roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przyznam ci Madzia że masz krzepę......:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/196/c19aff4845309550.jpg[/URL] A niech sie baby same miziają :eviltong: [URL]http://images27.fotosik.pl/185/c9ce8358b2882155.jpg[/URL] CZeeee Madzialenko......przyszłam jak co rano przybić piateczkę[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG] i poskarżyć się że ktoś mi ukradł godzinę :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mi tam nie ukradli- spałam standartowo 8 godz :grins: witanko niedzielne :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie płakaj......się znajda jakieś......nie bój nic:lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie nie znalazły sie...ale też nic nie słyszałam coby sie zgubiły :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Coś niedowierzasz widze?:diabloti: Jo ci powiem że jak wygram 6 w lotto to ja ci kupie nową rządową......tzn nowa używaną ale z drzwiami i innymi takimi niezbędnymi bajerami:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a grasz?? :razz::razz: cze Japkowa,przyszłam na kaff [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/073.gif[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Klocuszkowa, a otóż tutaj się mylisz. W tym roku w W-wie podatku za psa NIE MA!!! Przynajmniej w dzielnicy Mokotów...:lol: W ub.r. był 1zł za psa,a i tak wiele osób nie płaciło... Pzdr.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jak nie ma to nie macie obowiązkowego.:evil_lol::evil_lol:... u nas jest obowiązkowy a i tak moge powiedzieć że mało kto płaci... ja słyszę żem głupia...po co płace...:roll: ze szczepieniem myśle że jest nie lepiej :p cze Ozzulińska :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies