Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciebie też nienawidze :obrazic::obrazic::obrazic: wiesz za co :diabloti::diabloti: widziałam foty ....choć starałam sie je ominąć :cool1: ale chyba nie wszystkie wystawowe są Twojej produkcji??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nienawidze Cie za te foty :diabloti: oświadczam wszem i wobec :obrazic::obrazic::obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zacznę od tego że....fajnie w tych nimcach.. lato macie :diabloti: widziałam fotecki wytapiającego boczek na słoneczku :placz::placz: narobiłaśmi smaka tym grillem... zostaw chocia do wylizania :roll::oops: :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No niestety..........nie ma wyjścia:shake: Bestyja jest czasem dożarta jak nie wiem ......tzn jak zobaczy inna bestyję i wtedy jest nie do utrzymania więc niestety kolece:cool1:...........ale pociesze was......odwracam mu na lewo :eviltong: i jak widze zbliżające się kłopoty to przewracam :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::shake: nic mnie to nie pocieszyło... nic a nic :placz::placz: biednA PSINA na kolczatce :placz::placz: wyrzuć z podpisiku Rudziaszka :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doszłam..... w końcu :multi::multi: wróciłaś już z tego psacera??? :razz::razz: [/B][COLOR=PaleTurquoise] P.S. gdzieś ci wcięło multum punkcików :diabloti: około 100 postów jakże namiętnie nabijanych... :eviltong: dobrze że nadal masz płomyczki a nie wróciłaś do łapek [/COLOR][B]:cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie znam tego gościa, ale... miziaj mnie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/0798fc7ebcac1587.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]iiii obrażony pan pies :obrazic::obrazic::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/a48884fbf651a264.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/cb496ed0e4bceb7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/4266ca784756aa68.jpg[/IMG][/URL] i już w zgodzie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/186/5b3facdf081774b8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tera mniej piękne domowe fotecki.... :oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/5a95b586f287ad7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/186/9e6a476a0fd8c663.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/199/822c316eac4f7a08.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]nie wiem który to ale śmierdziało okrutnie :mdleje: [/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/337441dcfc4f07eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/199/d058f97d0dc7e29a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe??? :crazyeye::crazyeye: normalnie nie wiem co powiedzieć :oops::oops: jedyne co mi przyłazi do głłowicy to: łał!!!! w końcu sie pokazłaśu mła :multi::multi: fajnie że masz dużo wolnego :roll::diabloti: ano właśnie...aparat na automacie dostosowuje sobie wszystko , a na manualu nie koniecznie damy rade tak właśnie ustawić :placz: też wyrzucam miliony spieprzonych fotek- jeszcze... :razz: nie zeżigoł sie :evil_lol::evil_lol: lolka... te 2 powyżej to te których nienawidze za foty jakie trzaskają :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dober moje WY :loveu::loveu: wszystkie cuzamen do qpy :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaka kota :loveu::loveu: reakcja na Fur... pozytywna.... też bym sie zjażyła na jej widok :diabloti: ale żeby AlKaida sie bała??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nikt nie chce takiego cuda???? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy ja mówiłam już DOGOBRANOC?? :roll::roll: DOGOBRANOC :hand: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no w doopalona Ci dam :mad::mad::mad:..........[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a bedzie bolało?? :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='lolka75']a Ty tez nie beksaj bo robisz swietne fotki..... a ja......:shake:... Kupili mi dobry aparat zebym robila dobre fotki a ja marnuje sprzeta tylko:placz::shake:. Chyba ide sie upic:placz: z zazdrosci o Wasze talenty[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%285%29.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdzie mi tam do talenta.... na niektóre blogasy nawet nie wchodze bo normalnie nienawidze ich za foty jakie robią ... :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='lolka75']:obrazic:ale mi kita wciska..... szajsowatym obiektywem i ustawieniami na chybil trafil zrobila takie dobre fotki??:shake: Magda wiem ze tajemnica warsztatu i takie tam....ale sypnij cokolwiek laikowi:modla::placz:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]jak bum cyk cyk :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='lolka75'][COLOR=paleturquoise]a jaki masz obiektyw??:-(:placz:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=LightBlue]szajsowaty 17-55 ... taki był w komplecie..... :placz::placz:[/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='lolka75']Magda.....:crazyeye:...te ptice to normalnie miodzio[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%283%29.gif[/IMG]...masz talenta dziewuszko sliczna:loveu:. Przyjade do Cia na kursa:mdrmed:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kup po drodze taaakiii faaaajny obiektyw :grins: [/B][COLOR=PaleTurquoise] nie wiem jakie ustawienia.... było na chybił-trafił [/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=PaleTurquoise]:smokin:[/COLOR]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie drzewko ino brzoza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='sota36'][U][URL]http://images23.fotosik.pl/185/9920266e7f9d59d6.jpg[/URL] [U]fajna[/U][/U] kwaterka - maja wolen miejsca?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: chodze tam i chodze, ale wiecznie nikogo nie ma :niewiem: choć dziś zaczepił nas pan co tu robimy.... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] dlaczemu Pawcio nie ma patycza:razz:;) [URL]http://images31.fotosik.pl/198/127da431a44e4137.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ma... ino schowany :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images24.fotosik.pl/186/5df5a59a292df573.jpg[/url] wysłałam Ozzulcowe CV do GKS Jastrzębie... jeden dobry w klubie by sie przydał bo dają dupy raz za razem :diabloti: fffcale nie som belejakie :shake::shake: sie nie znasz :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HORROR "Ptaki cz.666" :diabloti: chciał porwać mi Pawcia :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/25a01191f2e3baf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/4f55172efcaaf1e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/abd8db747e98024d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]oglądajcie, podziwiajcie, zachwalajcie :eviltong::eviltong: DOBRANOC :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  22. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sąsiad.... dla boxeromaniaków :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/ea15287f94aa5515.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/c632b1082bc82870.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/2dccfcd0d76a6cd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/12f037fdcdf3df39.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/ce02d8c5b2864380.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/bb006a2438fd91b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/72e47a5af7b15255.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/186/b2487ce66b81def0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/8f1841da4ad69fff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/2de64d22b9d3b93a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/a266035984d8cc64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/8a849e56e7959cf1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/86f9925db67e9ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/ad0ebc06448ba8c7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koników polnych ciąg dalszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/7e765254504adb0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/127da431a44e4137.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/186/6b742ac179e537c2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...