Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. My też nie :( a oni wcale lepszych zdjęć nie wysłali :placz: no może to pierwsze fajne, ale już to drugie mi się nie podoba :mad:
  2. [quote name='pepsi_111']Ja nie jestem za ubrankami dla psów !!!! Chcesz zabawić się w mamę i dziecko które trzeba ubac kup sobie lalke i ją ubieraj ale nie psa !!!! ( Jeśli jest to mały piesek np. jork to jeszcze nie tak żle ale [B]więkrzego psa ubierać nie to wygląda okropnie[/B]. ) To tylko moja opinia każdy ma swoje zdanie[/quote] Wiem, że masz prawo mieć własne zdanie, ale...to jednak zabrzmiało, jakby ci chodziło tylko o wygląd psa...
  3. [quote name='chicken'][SIZE=2][B][COLOR=black]Animal Planet[/COLOR][/B] Cudowne psy[/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://www.animalplanet.pl/w_tv_x/cudowne_psy/images/blank.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][I]Od poniedziałku 16 lipca o 19:00[/I][/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://www.animalplanet.pl/w_tv_x/cudowne_psy/images/blank.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=2]Nowy cykl programów, prowadzony przez wielkiego miłośnika psów i znanego prezentera telewizjnego Marka Leishmana oraz jego wiernego asystenta, psa o imieniu DJ, przedstawiający zabawny konkurs dla psów, odbywający się w scenerii spektakularnych krajobrazów Nowej Zelandii. [/SIZE] [SIZE=2]Widzowie zobaczą przedstawicieli wielu psich ras – od dalmatyńczyków po owczarki niemieckie - dzielnie walczących o zaszczytny tytuł „cudownego psa”. Te dobrze wyszkolone czworonogi poddane są trzem próbom: testowi na zwinność, różnorodnym ćwiczeniom na posłuszeństwo oraz aportowaniu z wody. [/SIZE] [SIZE=2]W programach pojawia się Jan Fennel, autorka popularnej książki „Zapomniany język psów. Jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka”. [/SIZE] [SIZE=2]Mark i Jan odwiedzają zdesperowanych właścicieli domowych ulubieńców w nadziei, że treserce uda się wyszkolić najbardziej niegrzecznych pupili. [/SIZE] [SIZE=2]W eliminacjach, półfinałach i finałach konkursu o tytuł „Cudownego psa” Nowej Zelandii muszą wziąć udział nie tylko psy, ale także ich opiekunowie.[/SIZE][/QUOTE] [url]http://www.animalplanet.pl/w_tv_x/cudowne_psy/[/url] ;)
  4. [quote name='Bblue']Ale jakie! :diabloti:[/QUOTE] jakby to powiedzieć..."małych" :evil_lol:
  5. Ło rzesz...to dopiero niespodzianka :eviltong: fotyy...
  6. Haj! Wpadłam pooglądać jamniora :) [url]http://img512.imageshack.us/img512/3366/79616463lc2.jpg[/url] Ale mina :loveu: :evil_lol:
  7. Ja nie wiedziałam, że ty masz tyle psów :-o i kotów :)
  8. Budzę wszystkich z.......z rana? :roflt::evil_lol:
  9. To ty żeś na zakupy pojechała? :mad:
  10. [quote name='Helga_psiaki']dziękuję :)[/QUOTE] Proszz...zrobione :p
  11. [quote name='*luthien*'][B]pojezdzisz to wszystko sobie zapamietasz i nauczysz. Nie zniechecaj sie tylko :)[/B][/QUOTE] Myślę, że jeśli jazda konna sprawia jej radość, to nic nią nie niechęci :D
  12. Przybyłam, by odpędzić UFOludków! :evil_lol:
  13. Już chyba wstawiałam, ale nie wiem czy na dogo, czy na jakimś innym forum :hmmmm: daje linka :) [url]http://img168.imageshack.us/img168/1061/tojanv4.jpg[/url]
  14. Poczekoj no :diabloti: zaraz wypędzę :D
  15. [quote name='evanescence']ja sobie sama robie ;p;p[/QUOTE] Ja też :cool3: jak widać na...jednym zdjęciu :D
  16. [quote name='ß@$!@']no przecież wiem ;) nie mówiłam tego w złym kontekście ;)[/QUOTE] No ja myślę :D No to miłego wypoczynku Samcia! Foty przywieź! :diabloti:
  17. [quote name='Helga_psiaki']witamy Justys i Nikunia:)[/quote] Dziękujemy za powitanie! Cześć! :multi: [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Courier New]Justyna przez 4 dni nie bede namawiac Niki zeby cie pozarla , bo se wypoczac jade , to Thursday!!!!!!!![/FONT][/SIZE][/quote]A co będzie po 4 dniach? :crazyeye: :razz: :cry:
  18. Bewarka

    Kącik koniarzy

    [quote name='ß@$!@']Hmm...ja jestem niemiła? jak tak to odebrałaś to sorry, ale ja nie miałam takiego zamiaru :roll::cool3:[/quote] Nie zupełnie od Ciebie, ale od paru innych osób, które nie dają mi sie nawet odezwać...i w ogóle spokoju nie mam, bo sie o wszystko czepiają...:D i jeszcze taka jedna Paulina...ehh... idę na spacer z Niką, odpocznę może i nie będę robić offa :)
  19. Ciekawe zabo, ciekawe :cool3:
  20. Współczuję...:placz: mój brat już 2 razy zasłabł, ale nie w łazience...:cool3: PS:ale nie myślcie, że wyrzucę klucz od łazienki :diabloti:
  21. Bewarka

    Kącik koniarzy

    [quote name='ß@$!@']a co masz na myśli mówiąc "zwykłe ubranie"? :cool1: będą mi się obierać uda w sensie, że będę miała je od sierści konia? :grin: mi to nie przeszkadza :p[/QUOTE] Dobrze...jakoś wszyscy jesteście dzisiaj dla mnie niemili to ci wytłumaczę Basiu...zwykłe ubranie to:jeansy, podkoszulek, bluza, buty sportowe...tyle :) (no i bielizna oczywiście :eviltong:)
  22. Oj ale to jeździsz...:placz: cały świat w jedne wakacje zwiedzisz :evil_lol: a na dogo na chwileczkę wchodzisz i nie łaska fot dać jakich...:mad:
×
×
  • Create New...